Srpen 2007


SMS přání pro Billa nebo Toma

31. srpna 2007 v 19:35 | Boruvka |  Novinky
Pošlete teď svoje osobní sms přání pro Billa nebo Toma.

Zpráva bude pak otištěna v knize, která bude odevzdána Billovi a Tomovi k narozeinám!Škoda, že je to jen pro Německo, Rakousko a Švýcarsko...no ještě že to nemůžou poslat také francouzsky :D

Nic new :(:(

31. srpna 2007 v 16:15 | Boruvka |  Moje keci ohledně blogu + moje ceny
Ahojik lasky.. Zítra mám narozky, ale jako každej rok depkařím. Měla bych bejt happy ale prostě je mi do berku a od rána sem jak bez duše. Takže tady odemě už dneska a zítra nic nečekejte ptz aj zas moje narozky jako každej rok obrečím. Tak paa :(

Boru :(

MTV Europe Music Awards 2007 - hlasování

31. srpna 2007 v 15:08 | Boruvka |  Novinky
MTV Europe Music Awards se koná 1.listopadu v Mnichově.
TH jsou nominování v pěti kategoriích:

+Rock Out
+Band
+Most Addictive
+Album
+InterAct

HLASUJTE -> http://ema.mtv.pt/voteNow

Až si v každé kategorii najdete Tokio Hotel, tak furt klikejte na Vote, dokud se vám neobjeví "Maximum votes have been reached".

TH mají v každé kategorii silnou konkurenci, ale to dáme :D

Johannes B. Kerner - 19.10.2005 #2

31. srpna 2007 v 15:08 | Boruvka |  Videa-youtube
Paní Bergerová: Když máte sex s někým, tak je to ok, ale vždycky s kondomem!
Bill a Tom: Ano, samozřejmě.
Paní Bergerová: Za prvé byste měli zabránit , aby dívka neotěhotněla a za druhé byste měli sebe ochránit, aby jste nedostali do nebezpečí infekce. Je to logické!

Kerner na dvojčta: Kde jste mluvili o sexu? Bylo to ve škole nebo doma?
Bill: Nebylo to přesné…
Tom: Nikdy od rodičů!!! Nebylo to tak, že jsme se setkali s našimi rodiči a ti nám vysvětlovali fakta života. Vůbec ne.
Paní Bergerová: Děti to nechtějí!
Kerner: Ale proč ne? Já bych o tomhle mohl mluvit s mými dětmi, nebo ne?
Bill: Věřím, že by se děti cítily nepříjemně…
Kerner: Ok, rozumím tomu!
Bill: Neuměl bych si to představit.
Kerner na paní Bergerovou: Říkáte, že mluvíte o tomhle tématu, když na něj přijde.
Paní Bergerová: To je pravda!
Kerner na paní Bergerovou: Ne brzo, ne pozdě. Tehdy, když téma nastane.
Paní Bergerová: Když se dítě zeptá, potom byste mu měli správně odpovědět. Je to tak! Myslím, že by to bylo zábavné jako v sitcomu, když dáváte dětem příkaz: "Dnes večer všichni budeme mluvit o sexu! Co chcete vědět?" Nikdo tohle jednání nemá rád. Nechci podobné zkušenosti a děti taky ne.

Chat na italském Habbu

31. srpna 2007 v 15:06 | Boruvka |  Novinky
Tokio Hotel budou 6.září chatovat na www.http://habbo.it od 13.00 hod!

Smutná holka hledá kluka Zn. aby nebyl debil 16.díl

31. srpna 2007 v 14:58 | Boruvka |  FF - Smutná holka hledá kluka Zn. aby nebyl debil
... Docela velký překvapení pro mě ale bylo to, že jako první se mi místo pozdravu do sluchátka ozvalo: "Počkéééj, pusť mě ! Volá mi jedna kráva, musim to vzít.....Haničko, no ahojíček, ani nevíš jak ráda tě slyším. Jak se máš ?" zaznělo potom hlasem rozhodně milejším. "Já se mám dobře," řekla jsem trochu rozpačitě. Že by mě myslela tou krávou ? To by mi snad moje nejlepší kamarádka z Česka nikdy neudělala. Nejspíš jsem se přeslechla. "Představ si Simi, konečně jsem se pořádně zamilovala," řekla jsem zasněně. "A do koho ?" zeptala se mě Simona překvapeně. "Je to jeden zpěvák a je naprosto úžasnej. Celý Německo je skvělý, žijou tady naprosto úžasný lidi ! Díky, žes mě sem poslala. Tak zamilovaná jako do něj jsem do nikoho ještě nebyla." Povídaly jsme spolu asi půl hodiny, když v tom mě z ničeho nic napadlo pozvat jí sem za sebou do Německa. "No to by bylo skvělý ! Co bys tomu řekla příští týden," ozvalo se mi nazpátek z telefonu. Nikdo si nedokáže představit, jak jsem se na svou milovanou kamarádku těšila.....
O týden později jsem už netrpělivě stála na vlakovým nádraží. Konečně přijel mnou tak dlouho očekávanej vlak z Česka. Hledala jsem pohledem brunetku s culíkem, v džínách a tričku, ale z ničeho nic se proti mě objevila jakási černovlasá osoba s pramínky rudýho melíru ve vlasech, oblečená v růžový minisukni a obutá v botách na maximálně obrovským podpatku. "Ahoj Hani !" vykikla a vrhla se mi kolem krku. Chvíli jsem nedůvěřivě stála jako socha, ale pak jsem se odhodlala jí taky obejmout. Nikdy by mě nenapadlo, že takhle by mohla Simona vypadat. Spíš než mojí kamarádku mi to připomínalo šlapku nebo něco podobně vyhlížejícího. Sundala si černý neprůhledný brejle a bylo vidět, že má strašný kruhy pod očima. "Sorry, kalila jsem až do šesti ráno," řekla na znamení omluvy za svůj xichtík, popadla mě kolem ramen a vedla z nádraží pryč.
"A co tvůj život ?" zeptala jsem se po svým dlouhým monologu, ve kterým jsem vyprávěla moje žití tady. "Nó dobrý. Dala jsem se dohromady s Peťánkem z déčka a kamarádim se asi nejvíc s Monikou a Megí," prohlásila. Nic by na tom nebylo, jenomže ten "Peťánek" má podmínku za to, že rozmlátil říďovi auto, chlastá jak duha a ještě nedávno byl závislej na nějakejch drogách. A "Monika s Megí" platí za školní matrace. Jedinej, kdo ještě nepoznal jejich pokoje zevnitř jsou asi lidi z prváku. Moje drahá kamarádka se změnila k nepoznání. Ale co, ty tři dny to tu s ní vydržím. Budu se tvářit jako přívětivá a ve středu jí mileráda nastrčim do vlaku - směr Praha. Všecko by bylo skvělý, kdyby se Simona z ničeho nic......
Pokračování příště...

Kaulitzové dostanou k narozeninám koncert na Óčku

31. srpna 2007 v 10:59 | Boruvka |  Novinky
Kapela Tokio Hotel v PrazeTokio Hotel v dubnu 2006 v Praze

Lepší načasování nemohlo nastat. 1. září, v den, kdy se bří Kaulitzové dožívají osmnáctin, uvádí Óčko jako první česká televize koncert Tokio Hotel.
sobota 1. září 20:00
Záznam koncertu Tokio Hotel vydaný na DVD Schrei Live vznikl v průběhu prvního turné kapely na začátku loňského roku. Součástí tohoto tažení byla jejich první pražská návštěva na uzavřeném koncertu v klubu Futurum (viz fotogalerie)... Je třeba ještě dodávat něco víc?

Big - září 2007

31. srpna 2007 v 10:41 | Boruvka |  Časopisy - zahraničí[

Vítejte v "Tokio" Hotel

30. srpna 2007 v 20:38 | Boruvka |  Články a rozhovory
Co kdyby opravdu existoval Tokio Hotel a vedli by ho Bill, Tom, Gustav a Georg? Kdo by měl práci vždycky přátelského recepčního, kdo by vařil v kuchyni a kdo by byl nejlepší uklízeč? Čtyři kluci z Tokio Hotel v interview o práci....
Recepční
Georg: Nejsem na volání.
Bill: Já volám dost, ale nikdy ne tak, jako mluví recepční. Kromě toho, ta práce mě vůbec nezajímá. Jenom sedět na zadku celý den, bleh.
Gustav: Oh, já bych to mohl dělat. Myslím, že je velmi relaxující celý den zvedat telefon. A mezitím můžu volat své rodině a přátelům zdarma.
Tom: Já bych to taky mohl dělat, ale ani mě to moc nezajímá. Zdá se to jako velmi nudná profese. Nemáte něco jiného?
Recepční je vždycky milý a zdvořilý. Který z vás je takový vždycky k fanouškům?
Gustav: My všichni jsme velmi milý k fanouškům.
Bill: Vždycky jsme velmi milý k našim fanouškům, i k těm vlezlým. Někdy to shledávám opravdu těžkým, ale stále to zvládám.
Tom: Takže výsledek je takový, že Gustav je ten správný pro práci recepčního v Tokio Hotel.
Najatý na recepčního: Gustav
________________
Obsluhující výtahu
Kdo z vás je veselý a dost trpělivý, aby mohl pracovat jako obsluhující ve výtahu?
Bill: Myslím, že z nás všech jsem ten nejkomunikativnější. Vždycky mluvím, můžu mít dobrou nebo hloupou konverzaci s každým a jsem vždycky usměvavý. Myslím, že tohle je pro mě dobrá práce.
Georg: Je takový účes vůbec povolen?
Bill: To neuvidí. Pravděpodobně dostanu jednu z těch šílených červených čepiček, haha!
Najatý jako obsluhující výtahu: Bill
__________________
Šéfkuchař a pokojový servis
Bill: Nemyslím, že je vůbec dobrý nápad mít pokojový servis. To akorát Tokio Hotel zničí. Je tu velká šance, že budeme všechno jíst sami. I když, je tu jedna výjimka...
Georg: Proč se každý dívá na mě? Když si poručím pokojový servis v hotelu, tak to poručím pro nás všechny. Většinou máme těstoviny nebo hranolky.
Bill: Miluji fastfood, ale někdy už je mi z toho taky zle. To jsem potom rád, že jsem doma, takže si můžu uvařit normální jídlo. Umím velmi dobře vařit, ale můj bratr taky.
Tom: Ano, vy prostě musíte milovat moje těstoviny.
Bill: To je pravda...A Gustav a Georg minule taky vařili.
Gustav: Nemůže to být sdílená práce? Společně bychom byli dobrý tým.
Georg: Ano, pojďme to tak udělat! A potom v noci můžete mít nádobí!
Bill: Protože Tom ještě nemá oficiální v Tokio Hotel žádnou práci, myslím, že by byl dobrým šéfkuchařem a pokojovým servisem. A tipy, které dostanete, musíte sdílet, správně?
Tom: Ok, ok. Ale Gustav musí dělat nádobí.
Najatý jako šéfkuchař a pokojový servis: Tom
_______________________
Šéf technické služby
Tom: Nemůže mít Gustav dvě práce? On je z nás ten nejvíc na techniku.
Bill: Opravdu opraví cokoli.
Gustav: To je pravda, vždycky jsem miloval techniku. Vždycky rád rozeberu nějaké věci a podívám se jak fungují. Jsem velmi zručný na tyhle věci, od TV po počítače.
Georg: Správně, opravil můj laptop a Billův iPod.
Gustav: Ano, ale s tím iPodem, tam jsem jenom přecvaknul knoflík, protože Bill zapomněl, že si svůj iPod jenom zamknul. Nemusíte být technik, abyste tohle zvládli.
Bill: Ale stále jsi ten pravý na to, to není pochyb. Gustav je šéf technické služby.
Najatý jako šéf technické služby: Gustav
_____________________
Uklízeč
Gustav: Jsem šťastný, že už jsem recepční, haha!
Tom: Nechci mít nic společného s vysavačem. Nejsem takový uklízecí typ. Řeknu vám: Myslím, že trocha odpadu je útulná.
Georg: Jsem trochu na čistotu v divném směru. Nemůžu říct, že nikdo není špindíra, ale kdyby jo, Tom. Když někdo udělá nepořádek, tak já to uklidím. Ale co udělám sám, neuklidím. Na druhou stranu, rád všechno mám zorganizované. Když něco překáží, dám to stranou.
Bill: Někdy mě to přivádí k šílenství. Jsem taky na čistotu, ale ne tak extrémně jako Georg. Kromě uklízeče by taky mohl dobře dělat služku, hahaha!
Najatý jako uklízeč: Georg


Pěknáá fotka TH

30. srpna 2007 v 20:35 | Boruvka |  Tokio Hotel
Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio hotel •, Groupe

4 avísky Billíska

30. srpna 2007 v 20:34 | Boruvka |  Avatary
(100x100, 38Kb)(100x100, 37Kb)(100x100, 29Kb)(100x100, 37Kb)

Poster z Top Music

30. srpna 2007 v 20:32 | Boruvka |  Posters

Sweety Tom

30. srpna 2007 v 20:32 | Boruvka |  Tom Kaulitz
(234x311, 29Kb)


Bill s brýlema

30. srpna 2007 v 20:30 | Boruvka |  Bill Kaulitz
(315x420, 14Kb)

28.08.2007 - RTL Punkt12 "Cinema bizzare vs. Tokio Hotel"

30. srpna 2007 v 20:26 | Boruvka |  Videa-youtube
Na video se můžete podívat -> TADY (Nějak mi to nejde dát na blog)

Jako ze začátku jsem fakt nevěděla, jakého jsou pohlaví :D

Test: Kdo z TH tě bude obdivovat?

30. srpna 2007 v 20:23 | Boruvka |  Články a rozhovory
Dredy, dlouhé kadeře, lví muž: Kadeřníci Tokio Hotel jsou velmi kreativní lidé. Ale také jsou si kluci také velmi vnitřně rozdílní. Udělej si tenhle test a uvidíš, který ze čtyřech kluků tě bude obdivovat…
1. Jak vypadá tvůj perfektní účes?
a) Dredy! Stylové a divoké!
b) Na tohle nedávám pozor
c) Dlouhé vlasy, případně s velkým objemem, bláznivé a barvené!
d) Dlouhé, vyhlazené vlasy jsou prostě super
2. Kterou část tvého těla shledáváš nejpěknější?
a) moje nohy
b) moje oči
c) jsem prostě totálně sexy
d) moje prsty
3. Co je tvá oblíbená hudba?
a) Snoop Dogg, baby! Hip hop je můj způsob života!
b) Enter Shikari! Musí to být prostě úplně hlasité!
c) Poprock a rock! Trochu kytar, báječné melodie.
d) Lepší kytarová práce
4. Přátelé mě shledávají …
a) Cool a sexy
b) Trochu ostýchavou, ale vtipnou
c) Velmi energetickou
d) Uvolněnou
5. Můj vysněný kluk je…
a) Tvrdohlavý
b) Vtipný
c) Stylová ikona
d) Pan cool
6. Můj nenáviděný předmět ve škole je…
a) Fyzika
b) Matika
c) Francouzština
d) Němčina
7. Ve volném dnu …
a) jdu k mojí kámošce
b) jdu nakupovat
c) vyhledávám termíny koncertů
d) jdu na párty
8. V letních dnech nosím
a) Něco super sexy. Mini sukni, pěknou halenku
b) Džíny a tílko
c) Z mé vlastní kreace
d) Sukni s balerínami

[30.09'07] Goldene Stimmgabel

30. srpna 2007 v 15:27 | Boruvka |  Novinky

Příští měsíc (30.09'07) budou Tokio Hotel na Goldene Stimmgabel na ZDF od 20:15!

Live show bude 22.9. ale v TV to bude vysíláno toho 30.9.

Koná se to v Ludwigshafenu (Friedrich-Ebert-Halle). Zúčastní se také kapely jako Silbermond, Pur atd.