Září 2007

One nr. 48

29. září 2007 v 16:22 | Boruvka |  Časopisy - zahraničíDeutschrock - potisky

29. září 2007 v 16:19 | Boruvka |  Tokio Hotel

Láska nebo jenom úlet?? 39.díl

29. září 2007 v 16:12 | Boruvka |  FF - Láska nebo jenom úlet??
Dál sem hypnotizovala to místo, konkrétně titulek jednoho časáku, bulváru. V titulku stálo: "Jak strávil prázdniny Bill Kaulitz z Tokio Hotel?!?" Šla sem blíž a vytáhla ten časák, nevěřila sem vlastním očím, pod titulkem byl kratší článek a pad nim fotka mě a Bill, jak jsme se kousli v tom klubu. "A doprdele!" vypadlo jen ze mě. Očima sem přejela ostatní časáky a koukla, kde se o tom ještě něco píše. Psalo se ještě ce dvou dalších, tak sem vzala všechny tři a koupila je. Z obchodu sem odcházela dobře nasraná se slovy "Bulváry opět nezklamaly!" Odemkla sme dveře a šla do kuchyně, na cestu ani kolem sebe sem nekoukala a jen sem nechala věci na stile a rovnou sedla na sedačku a dala se do čtení. V prvnim sem se dočetla:
Mnohé faninky skupiny Tokio Hotel, by určitě zajímalo, jak trávil a prázdniny jejich idol Bill kaulitz (17). My to víme. V neděli 31.12. jsme ho načapali spolu se zbytkem skupiny v jednom klubu v Krkonoších. Místo toh, aby se kryl před fanoušky dělal pravý opak (stačí se podívat na foto pod článkem). V těsnám objetí a nejen něm, se k sobě dobře měli s tmavovlasou dívkou. Ale ani zbytek skupiny nezůstal pozadu, každý si užíval s jednou dívkou. Viděli jsme je dokonce společně odcházet, jen co zaregistrovali fotografy. Co přitáhlo tyhle kluky čtyři kluky oslavovat Nový rok zrovna v České republice a dokonce na horách? To ví zatím jen oni samy.
"To sou kreténi, to snad není možný!" začla sem nadávat, pže ostatní dva články byli skoro stejný, akorát v jednom byla ještě fotka, jak jsme stáli s Bill v objetí před tou kavárnou. Myslela sem si, že bychom se fotografů tak lehce nezbavili a měla sem pravdu, vybleskli nás tam…..
"Co se tady rozčiluješ?" přišel ke mně někdo zezadu a podle hlasu jsem poznala, že to je Gusta…
"Jé ahoj, já se tě strašně lekla…..proč se rozčiluju?" zeptala sem se a místo odpovědi mu podala místní bulváry…..
"Hmm, dík.." řekl a koukal do nich (protože stejně nic nepřečte, akorát fotky poznal) "To si dělaj prdel?" vyskočil ze sedačky…protože mu stačilo podívat se jen na obrázky
"Jak vidíš, tak ne….." řekla sem a šla vytáhnou z tašky věci, co sem koupila. Potom sem udělala snídani - palačinky - ty mi chutnaj a ostatní se po nich taky můžou utlouct, tak sem jich udělala radši hodně a to bylo dobře. Když sem dodělala poslední, tak se dolů pomalu doplazil Bill s Georgem, dole se otevřeli dveře a v nich už taky stáli Kačka se Simčou. Nejdřív koukli po mě, pak po palačinkách a to bylo dokonalý probuzení. Asi po 5 minutách přišli dolů i Tom s Terčou. Jakmile uviděli palačinky, tak zrychlili a sedli rychle ke stolu, Tom si nabral několik palačinek naráz, aby mu to někdo neukradl :-D a namazal si je……Já si jich naštěstí pár dala pryč, njn čekala sem to:-D
"Niky ty seš skvělá!" řekl Bill a stáhnul si mě na klín
"Jo?" koukla sem po něm. Bill jen přikývl a dojedl poslední palačinku.
"Co to támhle je?" koukla Terča na stůl, kde nechal Gusta ty časáky a došla pro ně…..když si to přečetla stála jako opařená a kluci jí to vytrhli z ruky a koukli se taky.
"No to je v prdeli." Byla reakce všech…
"Co tam píšou?" zeptal se Bill, tak jsme jim to tak nějak přeložili…svejma slovama…. Pak na nás koukali takovym způsobem, jako kdybychom byli nějaký mimozemšťani…..
"Jen doufám, aby se to nedozvěděli rodiče…jinak je po mě…" řekla sem
"Po nás.." doplnila Kačka
"Proč?" zeptal se Georg
"Pže sem řekla, že přijedete až prvního a že budete spát na hotelu, jinak by měli keci, aby se náhodou ´něco´nestalo." Řekla sem: pak jsme tam ještě chvilku řešili ty fotky a skoukli film. Na prkno jsme se domluvili, že pudeme až večer a zkusíme večerní lyžování….v našem přídaně snowboardování……
Odpoledne:
"Tak jdeme?" zeptal se nedočkavě Tom a Bill zároveň. Jo Bill taky wow!…..Obula sem si teda rychle boty a šlo se. Bylo něco kolem pátý, takže už byla trošku tma, ale za chvíli bude úplná tma. Kluci si pučili prkna a boty a šlo se na lanovku, už tam nebylo tolik lidí, tak to bylo good. Šli jsme všichni na stejnou sjezdovku a jezdili tak asi půl hoďky…..Klukům to šlo fakt skvěle, i Billovi, protože ho to začlo bavitJ
"Kluci jde vám to fakt výborně." Pochválila sem je, když dojeli ke mně, pže sem je pozorovala.
"Jj to jo, pěkně jsme vás to naučili." Souhlasila se mnou Kačka a usmála se.
"No a když vám to tak jde, tak zkusíme prudší sjezdovku, ne?" zeptala se Simča. Kluci, i když s váháním přikývli. Vydali jsme se teda na lanovku, která vede na celkem už prudkou sjezdovku. Když jsme dojeli nahoru, tak kluci koukli dolů, co je čeká…..
"Tak to je mazec.." vypadlo s Billa
"Jo brácha, v tom s tebou souhlasim." Kouknul na něj vystrašeně Tom a Gee s Gustou na tom nebyli o moc líp.
"No tak kluci, to zvládnete, hlavně si hlídejte nohy a když by něco, tak to dolů celý odplužte, ale hlavně se nám tam někde nezabijte, byla by to škoda." Řekla sem jim a usmála se. Potom sem se rozjela dolů, sama sem to nepouštěla moc rychle, pže sem tady na tý sjezdovce nikdy nejela. Předjela mě Terča. Sjezdovka byla dost dlouhá jeli jsme dolů asi čtvrt hodiny, dole jsme se všichni pokaždý sešli a jeli zase nahoru. Klukům se nakonec ta sjezdovka zalíbila, padali jen málo a když si nebyli jistý zastavili nebo to odplužili, jako to dělaj všichni.
"Tak co, jdem se vrátit na tamtu sjezdovku?" zeptala se kluků Kačka
"Ses zbláznila ne? Tahle je lepší." Řekl jí s úsměvem Bill
"To sem ráda, pže mě by se zpátky taky nechtělo." Řekla ještě Kačka. Pak jsme se zase postupně rozjeli dolů, já, Terča, Gusta, Tom, Bill, Kačka, Georg a poslední Simča. Všichni jsme se postupně sešli dole a čekali na další.
"Nevíte, kde je Simča tak dlouho?" zeptal se Georg, pže jsme na ní čekali už aspoň 10 minut.
"To nevim, ale je to divný, pže ona většinou jezdila ráda rychle…." Řekla sem
"Doufám, že se jí nic nestalo." Řekla sem strachem Terča a pořád koukala na svah, jestli už nejede. Takhle jsme tam stáli ještě 5 minut a pak to už Terča s Georgem nevydrželi…..teda ostatní taky ne…
"Já se jedu kouknout nahoru……" řekla Terča
"Já pojedu s tebou…" přidal se Georg
"Ok, tak my jedem a kdyby něco, zavoláme….jo?" řekla Terča
"Dobře….snad jí nic není…" řekl ustrašeně Bill, ale ani my jsme na tom nebyli nejlíp. Čekali jsme tam dalších asi 15 minut.
"Myslíte, že se jí něco stalo?" zeptala sem se
"Doufám, že ne…..ale mám takový tušení, že něco není v pohodě…" řekla Kačka
"Jo, to já taky." Přidal se Bill s Tomem naráz. "Dvojčata" dodala sem v duchu. Asi po dalších pěti minutách mi zazvonil mobil.
"Kdo to je?" zeptali se všichni. Koukla sem na display
"Terča….." řekla sem smutně
"Tak to zvedni……dělěj….." překřikovali se tam všichni, ostatní, co jezdili kolem na nás koukalo, jak na debili (i když těch lidí tady zas tolik nejezdilo už). Já to teda rychle zvedla…….

Jeho Matka mě nemá ráda 24.díl

29. září 2007 v 16:10 | Boruvka |  FF - Jeho matka mě nemá ráda
,,co mám povídat?" ,,no, o tvé anorexii" ,,cože? No, jako…" ,,no, jenom prostě mi něco řekni, jak to začalo a tak…" ,,myslím, že si poradím i sama %D" ,,no, tak fajn, jak myslíš, ale abys věděla, můžeš se mi i komukoliv kdykoliv svěřit" ,,já vím, díky za snahu o pomoc" ,,není zač" Přešla jsem přes halu, kde všichni seděli a Tom na mě koukal jak na teroristu. ,,co je?" ,,nic" ,,jdu za Billem, tak se tu zatím mějte =)" ,,no, tak ho pozdrav, že už jsme ho dlouho neviděli" =) ,,fajn"
,,Bille?" ,,ano?" ,,můžu?" ,,klidně. Jenom…" ,,ano?" ,,donesla bys mi džus?",,jasně..."
,,dáš mi prsím džus pro Billa?" ,,jo,počkej, on má nejraději..." ,,no, jablečný určitě ne=D Jeho oblíbený je borůvkový" ,,dík" ,,já dík"
,,tady to je pane Kaulitzi" ,,děkuji vám slečno kaulitzová" ,,řekneš mi, co se stalo v tom městě?" ,,no, je to celkem husté...=D" vypadal najednou takový, veselejší, ale zároveň, že se něčeho bál. ,,no, tak už mě nenapínej..." ,,no, my jsme si s Tomem řekli, že když už jsme slavní, tak se zkuísme zachovat... No, trošku povýšeně..." ,,ježiši... Vy jste teda museli vypadat, když to neumíte..=D" ,,náhodou šlo nám to skvěle, Georg a Gustav a všichni, co šli s náma se váleli smíchy... Bylo všechno vpohodě, ale to nesměla jít naproti ta holka..." ,,cože?!" lekla jsem se... ,,no, šla naproti nám a pak najednou... Vrhla s ena mě a začala mě líbat! Vůbec jsem nevěděl, jak se chovat. Bylo to... Dost spontánní..." ,,´tos mi neměl říkat...." ,,problém je, že nás někdo vyfotil..." ,,ježiši..." ,,jo, přesně tak, teď si o mě udou myslet fanynky kdo ví co..." ,,no, každopádně budou rády, že jsi mě "podvedl" a budou některé doufat, že je konec..." ,,ale není..." bylo ticho... ,,nebo snad ano?!!!!!!" koukla jsem na něj šibalsky. Pak jsme se usmála a políbila ho ,,to víš že ne!" ,,já z tebe jendou dostanu infarkt!" ,,heh..." ,,aele já to myslím vážně..." ,,teď chci pořádnou omluvu za to, co jste mi udělali" ,,o čem to mluvíš?" ,,ty moc dobře víš, o čem mluvím..." ,,ne, nevím... =) No tak fajn, omlouvám se, jak za sebe, tak i za Toma..." ,,to už je lepší..." usmál se, jenomže... já si nevšimla jeho skřížených noh... ,,byla to jenom sranda, chtěli jsme se pobavit..." ,,no, to jste se teda pobavili... Opovažte se to udělat ještě jednou... Stejně, už teď to máte u mě!" ,,jo, jasně, ty nám to nedaruješ že?!" ( spustila jsem česky): ,,jo, přesně tak, páč já tohle trpět nebudu jasný?! Jak to bude s tou svatbou?" ,,waaas???" vyvalil na mě oči Bill ,,co je??" koukla jsme se na sebe, co se stalo. ,,můžeš mi to říct německy?" ,,já jsem ti to neřekla německy?" ,,ne, vyvalila jsi na mě jakýsik těžký jazyk... =D Ten váš... Nenávidím, háčky čárky... Upe těžký je to naučit se..." ,,no, já vím, jenomže... Je mi taky líto, že já jsem se doučila kvůli tobě alespoň to vaše nářečí a tokiáacký slovník, ale ty... Jako žádná snaha porozumět mi česky..." ,,já vím, ale jak se to mám naučit? Je to za prvý hodně těžký, a mám málo času..." šla jsme k minibaru a vzala si tam Red Bull. ,,víš Bille, je mi celkem jedno, jestli budeš umět česky, nebo ne, ale zapiš si za uši, že mů taťka po tobě bude žádat alespoń šest vět česky..." ,,cože?!" ,,ano..." ,,ne, to nemyslíš vážně..." ,,myslím... Naprosto..." ,,ježiši... =D" ,,jo, přesně, ježiši...=D"
,,Vážení, bude se vystupovat" vešel do dveří David a hlásil jako radar ze seriálu M.A.S.H.
,,jo, my už jdeme. Tak si sbal věci, které ještě nemáš a nahoď je do kufru, páč jsme na Maledivách!" oznámil mi šťastně Bill. ,,konečně zase na Maledivách viď?" ,,jo, přesně tak! Jendou tenhle ostrov koupím, fakt, norálně..." ,,a budeme tady žít... =)" ,,jo, přesně tak, na pláži a budeme tady všichni... hej já jsem dostal nápad! Natočíme tady klip!...." vyběhl ze dveří a zařval: ,,héj klucí... Natočíme na Maledivách klip ne?" ...........................
Pokračování příště...

Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!! 19.díl

29. září 2007 v 16:08 | Boruvka |  FF - Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!!
,,Tak co jak se ti to líbilo?" nic jsem neříkal…začal jsem se celý klepat a vyšoupl jsem se do pravého rohu postele…šel ke mně…uplně jsem se namáčkl na tu postel ,,mě se to líbilo" řekl a stáhl mě za nohu k sobě..usykl jsem bolestí..všude jsem měl modřiny od toho jak na mě tlačil…,,co zase??chováš se jak malý dítě" zakřičel na mě ,,omlouvám se" řekl jsem potichu ,,cože??to jsem nějak přeslechl" ,,omlouvám se" řek jsem hlasitěji ,,nahlas do prdele" ,,promiň!" řek jsem a začal jsem brečet…teď jako by se Bill změnil ,,ježiš co jsem to udělal?" řek Bill a šel ke mně koukal jsem na něj ..Tome promiň já nevim co to do mě vjelo" řekl a chtěl mě obejmout ,,ne.." řekl jsem a uskočil jsem ,,Tome" řekl smutně ,,nešahej na mě..už se mě nikdy nedotýkej..nikdy slyšíš nikdy" řekl jsem a běžel jsem do koupelny, kde jsem se zamkl..začal jsem brečet..vypadal jsem hrozně..byl jsem celý bledý…všude samá modřina..hrozně to bolelo..ale ne jako bolest že mě bolely ty podlitiny..bolelo mě srdce…i přes tohle všechno Billa miluju…láska je větší než nenávist..a to co mi udělal??já nevím jak to myslel, ale tohle mu neopustím…znásilnil své dvojče a tohle prostě nejde…jo je to tak i když si to nechchi přiznat pořád Billa miluju i přes tohleto všechno…,,ach obože ty seš blbec.." řekl jsem nahlas a kopl jsem ho vany ,,au" řekl jsem potichu a sedl jsem si na zem ,,Tome..prosím otevři" řekl Bill zoufale ,,nech mě na pokoji ty…hnusném podrazáku..co si o sobě sakra myslíš??že si se mnou užiješ a pak na mě budeš hnusnej a pak zase budeš dělat, že sis uvědomil, že jsi udělal chybu budeš a mě hodnej a dneska večer mi to uděláš znova??Vypadni" řekl jsem ,,Tome" řekl Bill s pláčem a začal utíkat pryč..,,Bille" řekl jsem a otevřel jsem dveře..zastavil se a dal ruce v pěst…se sklopenou hlavou se otočil a koukl se na mě uslzenýma očima ,,proč jsi to udělal?" řekl jsem smutně ,,já nevím Tome" řekl ,,hm" řek jsem a šel jsem okolo něj do pokoje ,,Tome" řekl potichu a chytl mě pevně za ruku,,už jsem si myslel nejhorší ,,Bille" řekl jsem se strachem a opřel jsem se o stěnu..šel ke mně..bože on to chce udělat znova..pomyslel jsem si..pustil mojí ruku..čekal jsem se zavřenýma očima, kdy ze mě strhá oblečení ,,můžeš mi to oplatit" řekl Bill..otevřel jsem jedno oko a pak i to druhé ,,já bych ti tohle nikdy neudělal…protože tě miluju Bille" řekl jsem a z pravého oka se mi začal kutálet malá slzička..ale i tahle malá slza dokázala říct hodně..bylo v ní ukrytotolik citů…a ona se za několik vteřin roztříští o zem…padala…ale..Bill natáhl ruku a nechal si jí spadnout na paž…koukl jsem se dolu..rozetřel si slzu na svou ruku a opak mě chytl za bradu…vytáhl jí do výše své brady a začal mě líbat…nic jsem nedělal..jen jsem začal naplno brečet…tohle…jsem si nikdy nemyslel…,,Bille prosím..já už jsem si natrpěl dost" řekl jsem se smutkem ,,ale Tome..já tě taky miluju…sakra brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!!" řekl a pustil mou bradu ,,ty mě pochop" řekl jsem a šel jsem do pokoje ,,brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!" co to je za větuu??nedává smysl..měla by ho v to, chápat holka…a navíc my jsme dvojčata a tohle se nesmí…a já se taky odnaučím ho milovat..ale vůbec nevím jak na tom bude Bill..ale jedno vím..odnaučit se milovat, bude hodně těžký….Pokračování příště

Z nenávisti láska 16.díl

29. září 2007 v 16:06 | Boruvka |  FF - Z nenávisti láska
Tak sme se takhle bavili!Terka se seznámila s Klukama...se všema protože Tom hnedka všechni obvolal...blázen....:D....Tak sme se takhle bavili a neuniklo mi jak Tomajs pokuoval po Terce......Heh..ona po něm taky samozřejme....vždyt on se jí líbí už dlouho.....myslím že by se k sobě nárame hodili...oba stejně prdlý....hmm..myslím že ste si to ještě nestihli všimnout kvůli tomu výstupu z DeBillem ale vážne ona je hrozný číslo.....sme byli spolu ve tříde ale bohužel sme se rozdelili každá šla na jinou školu...najednou vypadlo z Toma:
"Hele víte lidi dělali sme předce párty ikdyž přišla Ev ne?!Tak proč jí neudělat i když přišla Terka?"
"Hm...Tomajzi dobrej nápad!"Řekla sem
"Jo já taky souhlasím a myslím že sou všichni statný taky za!"Řekl Andy
"Jo sme!"Prohlásili zborově G a G
"Tak jo!Ty Teri a Evi půjdete nakpupit všechn oco třeba a mi zatím obvoláme lidi a upravíme barák ju?!"Řek Tom
"Ale proč musíme jít nakoupit my?!"Protestovala Terez
"Hele zlato to neřeš...pak to to řeknu radeji se pojd oblíct nebo se tam s tebou nevipravíme ani do večera!"Řekla sem
"Hahaha vážně směšní!Normálně mě bolí břicho od toho smíchu!Tak jo deme ty trupko!"Řekla
"Jo tak čauky zatím!"Řekla sem a šli sme do pokojů!
..........OČIMA BILLA..........
Nechápu proč po mě Terka tak vyjela?Hmm...asi sem jí taky nesedl tak jako Evě.....ale myslím že s nás budou dobrý kámoší zdá se mo v poho....a jak vidím Tom je do ní zbláznenej aš po uši!Asi je Evě vdečnej za to že ho nechala.....já sem jí taky vdečnej protože teda jí můžu mít pro sebe....teda alespon dofám protože po ní čumí Andy!A to nedovolím aby mi jí on pžebral!On ne!
"Hele Kluci já tu Terezu tak žeru!Neskutečne je tak krásná!"Básní Tom
"Hele Tomě klidni jo?Nedělej si naděje!"Řekl Andy
"Já si naděje nedělám!Ale už vím proč se se mnou Eva rozešla a sem jí za to vdečnej!"
"Tak to asi všichni víme proč!Chtěla dát do kupi tebe a Terku!To je jasný!"Řekl Georg
"Jo a tedka když je Eva volná tak se o ní pokusím já!"Řekl Andy.....Tak o to at se ani nepokouší nebo uvidí!
"Hmm Andy myslím že to není nejlepší nápad!"Řekl Gustav
"Proč?"
"Prptpže Eva už je Billova jestli to nevíš!"Řekl Tom
"Co?On a Eva?Si děláš prdel ne?!Vždyt se nenávidí!"
"Jo Tome přestan!"Řekl sem mu ale byl sem mu taky vdečnej
"Hele Bille všichni víme co kní cejtíš!Není to hamba nebo taq...jenom nechceš aby to vědela ona a mi tajemství udržíme že jo kluci?!"Řekl Georg
"Jo jasně...jenom mě to sere protože mi jí vždy někdo vyfoukne!"Řekl Andy
"Tak klusí mi dem!Papa!"Řekla Terez a tabouchli dveřma
"Hmm to máš blbý!Ale jestli ho nechceš nasrat tak mu do zelí nelez!"
"A ani nebudu......!"
Tak skončila naše diskuze..teda diskuze kluků a pustili sme se do práce!Andy a Geurg z Gustavem Upravovali nábytek a já z Tomem sme obvolávali lidi!Asi za hodku přišli holky a všechno bylo supr připraveno na párty...na kterou mám samozřejmě že plán jak se dostat k Evě!.....
..........Z5 U MĚ!.........
Tak sme hezky nakoupili co bylo třeba připravili a šli sme se připravivat my sami!Tak sem se oblíkla(roztrhabý široký džíny,černý triko na ramíkna s potiskem),učesala(normál vyžehlené vlasy+bublina z ofiny)a z nalíčením to byl problém protože byl v kopelně nasáčkovanej DeBill!
"Hele mladej dej si vodchod tedka sem na řade já takže čau a pa!"
"Ty si dej odchod!"
"Kurva DeBille já se chci taky namalovat!"
"To já taky!"
"Hele naco se maluješ?Seš kluk a né nějaká barbí!"
"A proč se maluješ ty?"
"Protože se mi to líbí!"
"To mě taky!"
"Tak se aslepon posun aby sem se mohla namalovat taky!"
"Aby ses nepo!"
Tak se posunul a musela sem projít těsne kolen něj...mno nenechalo mě to nějako extra chladnou.......tak sem se začala malovat....když sem si nandávala tužku tak sem si píchla do oka!
"Au Kurva do hajzlu!"Zaklela sem
"Co děláš?"Staral se DeBill
"Píchla sem se co jiního?!"
"To seš takový střevo že se neumíš ani namalovat?!"
"Hele jako neudělala sem to schválně jasný?!Tak mě už neštvi kurva!"
"A co když jo?Co uděláš?!"
"Radši nic!"A otočila sem se němu zády a pokoušela sem si namalovat oko ze kterýho mi začli tíc slzy
"Proč řveš pro boha?!"
"Kurva já neřvu jenom mi z toho oka tečou slzy to se stává když se píchneš!"
"Ukaž namaluju ti to nebo to nestihnem!"
"Aby ses neposral!"
"Jo poseru a dělej!"
Tak sem s e mu "nastavila"aby mě mohl namalovat dívala sem se do strapu(což se dělá když si dáváte tužku)a vnímala sem jenom doteky Billa na mý tvíři najednou mě políbil a já sem se mu jako vždy oddala!....

Anděl smrti mi zachránil život 16.díl

29. září 2007 v 16:04 | Boruvka |  FF - Anděl smrti mi zachránil život
,,Jo,musela si to mít všechno naplánované,tak že to bude vypadat,že nás někdo pronásleduje,ale ne,já tě prokoukl,tohle nejde,už ti nevěřím…. ´´
,,Ale……já…..co si to o mě myslíš….´´
,,Jo,myslím,já…já vím,že si určitě chtěla jen moje peníze….´´
,,To není pravda,já……´´,,Já to nechci slyšet,vypadni….´´
,,Co….Cože???´´,,Slyšela jsi vypadni.´´
,,Jak chceš…´´
To už jsem vycházela z koupelny a šla přímo do svého,teď už bývalého pokoje,sbalit si.
S pláčem jsem si sbalila všechny věci,no moc jich nebylo,když jsem byla jen na Vánoce u Billa,ale nějaké věci jsem u něho měla,jako až zase přijedu,ale teď už nikdy nepřijedu,tedy chtěla bych,ale…..no….Bill,jak jen mohl,vždyť já ho miluji a bez něho nemůžu žít.
Ještě před tím než jsem odešla potichu jsem zašla do Billova pokoje a dala mu na stůl dopis.
Vyšla jsem ven a sedla na kufr,kam teď půjdu,co budu dělat,jak to udělám?Stále spousta otázek,ale odpověď?Žádná.
Letenku,kterou mám na zpáteční cestu domů,tak ty mi platí až za čtyři dny,co jen budu dělat,já už,ale nechci domů,už nechci nikam.
Zvedám se ještě se otáčím,když uvidím ten útulný dům,chce se mi brečet,ale odcházím,už jsem na cestě na náměstí,tam vlezu do prvního obchodu s drogérií,tam je teď můj cíl.
Když vyjdu ven,dívám se na malou krabičku a když ji otevřu,jsou tam,je tam pět malých plíšků,každý úhledně zabalený do papírku,já teď potřebuji,tedy stačí mi jen jeden.
Jdu do parku,tam jsme byli s Billem nejraději,váleli se ve sněhu,stavěli sněhuláka,koulovali se,ano s Billem,zase se mi nahání slzy do očí.
Sednu si na lavečku,která je celá pokryta sněhem,sednu.
Mezitím u Billa:
Ten jde do svého pokoje.,,Co to zase je?´´Dívá se na obálku na které je napsáno:nemusíš to číst….´´
,,Pche´´ jen odfrkne a zmuchlá ji a hodí na zem.,,Ale,ale mohl sis přečíst,co ti píše,když už je to naposled….´´
,,Kdo to sakra…..Anett,to si ty???Co tu děláš?´´
,,Co bych tu dělala,přišla jsem za tebou,teď už jsem se zbavila i tě holky,tak můžeme být zase spolu…´´
,,Už tenkrát jsem ti řekl,že tě nemiluji a nebudu s někým koho nemiluji,tak mi dej pokoj a…..moment,jak víš,že už tu Lili není….´´
,,Vím,nevím,není to jedno?´´,,Ne není…´´,,No,taktak chceš,ten hřbitov,tu opuštěnou halu i tu koupelnu jsem zařídila já,to sem šikovná co???´´
,,Co že,ale když jsi to byla ty,tak jsem…..ne bože,co sem to udělal….´´
,,Vypadni ven ty mrcho,dělej,vypadni…´´,,Ale Bille,miláčku….´´
,,Už jsem řekl vypadni…´´
Vyhodil ji ze dveří a utíkal nahoru pro ten dopis.
Milý Bille,já vím,že tenhle dopis si asi nikdy nepřečteš,ale kdyby přece,tak ti chci jen říct,že tě miluji a nikdy bych nebyla ničeho takového schopna,vždyť přece život bez tebe nemá cenu,vím,že mi neuvěříš,ale já to vážně nebyla,vážně……nic víc ti napsat,nemůžu,možná ještě něco,ještě nevím,co budu dělat,ale řeknu ti,že život bez tebe nemá cenu,sbohem má lásko,sbohem navždy,vždy tě budu nosit v srdci,sbohem…..
,,NE,bože to ne,prosím,nic si neudělej,můj život by už neměl cenu,vyhasla by svíčka v mém srdci,bez tebe nemůžu žít.´´
Promítal si v duch Bill,když vyběhl z domu,nečekal a utíkal přímo do parku,věděl,že tam to má Lili nejraději.
Běžel,už ji viděl,ale taky něco jiného,kolem ní kaluž krve….
,,NÉ,prosím Můj andílku neumírej.´´
,,Bille,Bille.ty….co tu děláš…..´´
,,Přišel jsem se ti omluvit ,vím,že si to neudělal,promiň,prosím tě promiň mi to.´´
,,Já?Já ti nemám,co promíjet,chovala bych se stejně,ale teď už je na to konec….´´
,,Ne,není…..´´řekl a rychle zavolal sanitku,pak vzal kapesník,co měl v kapce a ucpal ránu,držel její zapěstí,tak dlouho,dokud nepřijela sanitka,ta si ji hned přebrala.
,,Můžu jet s vámi?´´
,,Ne,přijeďte za námi,teď ji nemůžete pomoci.´´

Sexy drobek 17.díl

29. září 2007 v 16:01 | Boruvka |  FF - Sexy drobek
Bill-panebože já sem do ní čím dál větší blázen!!!!!!!............Bill se ke mně otočí a už s větší radostí se na mě pousměje:,,No vidíš a furt na mě nadáváš.",,Já na tebe nenadávam,jenom tě provokuju!"ukončim rozhovor a otočim se k okraji postele.Bill si přeze mě dá ručku a společně usnem.
Ráno se první probudí opět Tom.No teda ráno-je spíš čas na oběd.,,Hm to tady eště všichni chrápou?"obejde Billovo pokoj.,,Já mam na něco chuť!Asi udělam pro všechny špagety!"rozhodne a hnedle se pustí do díla……..Voda bublá a špagety se v ní vaří.Tom přes pult sleduje televizi.Má puštěnej erotickej program s jeho oblíbenkyní Dolly Buster.Tak se tak na to kouká,občas míchne se špagetami a přemýšlí.Já mam takovej sexuální absťák.To se nedá vydržet!Jablečnej koláč asi nemáme!posmutní.Pak se tak jako podívá na hrnec se špagetami a na chňapku(rukavici) vedle nich.Ťukne si do hlavy:No jasně,že mě to nenapadlo dřív!Když není koláč můžou bejt špagety!Přecedí jich trochu a nasype do vnitřku chňaply.Pak už si jen rozepne kalhoty a vystrčí Pikačua,kterej mu celou dobu stál.,,Užij si hochu!"zastrčí ho do špaget a heká:,,Katty….jo Katty!představuje si mě.,,To je síla!"poskakuje u pultu:,,Katty..to je vono.To je mazec!..........
Ty vole už budu!"nahne hlavu ke stropu a vystříká se do špaget.Ještě naposled nahlas zakřičí:,,Katty!!!!!"a už jen oddechuje.,,Tome?!Potřebuješ něco?"blížim se ke kuchyni,protože jsem slyšela,jak mě Tom volá….Tom:,,Ty vole,no ty vole,kde je koš?"drží jaksi použité špagety s chňapnou v ruce.Rychle si navlíkne kalhoty.,,Kam s nima?"kouká na plnou chňapku.Rozhlíží se po kuchyni.Nakonec je nasype zpátky do hrnce….,,Tome,chceš něco?"dorazim do kuchyně.,,No jenom ti říct,že tě miluju a že na tebe nebudu spěchat!"políbíme se…..,,Jé ty vaříš špagety!"zajásam a Tom se křečovitě usměje:,,No!Ale asi bude jenom pro vás dva!Jsem jich dal vařit nějak málo!"vymlouvá se,protože ví o co de.,,Né to ne,budeš jíst taky,já se s tebou rozdělim!"oznámim mu.On se opět ještě hůř usměje:,,Hm,tak díky,budu rád!"…Po chvíli se do kuchyně přifaří i Bill.Už se oblizuje až za ušima,jelikož ví,že Tom umí super dobrý špagety.
Je uvařeno a podává se na stůl.Tomovi se do toho nějak nechce.,,Tak dobrou chuť!"popřeju jim a s Billem se do toho pustíme.Tom si asi pět minut motá na vidličku nějaký to sousto.,,Hm,dneska sou fakt dobrý!"kejvá Bill hlavou.,,No maj takovou zvláštní chuť!"potvrdim a Bill opět pokejve.Tom se zazubí jako ďáblík:,,To víte,dělal sem je s láskou!"….Bill si ještě chvíli pochutnává,než mu dojde,co znamená u Toma,že něco dělal s láskou.V tu chvíli se mu obrátí žaludek vzhůru a urychleně se vyblije do dřezu.,,Bille,co je?Je ti špatně?"přihrnu se k němu.,,Né,dobrý,ale ty špagety už radši nejez!"oddechuje.,,Tome,ty si fakt hovado!"nadává mu od dřezu a já vůbec nic nechápu.,,Vysvětlí mi tady někdo,co se stalo?"Bill by to nejradši vykecal,ale neodváží se.A Tom?Ten už tuplem nic neřekne:,,Nic se neděje,toho si nevšímej!"přihrne se ke mně.,,Hm dobře!"uklidnim se a pak se přihrnu k Tomovu uchu:,,Počkam u tebe v pokoji!"Tomovi se na rtech vykouzlí úsměv.
Bill odejde do svého pokoje a Tom jde vysypat zbytek špaget do popelnice.To ale nečekal,že na nim přikvačí černovlasá Lulu.Hezky Toma přitiskne na zeď baráku a začne ho zuřivě líbat.Tom odhodí koš,kterej držel právě v ruce a zatáhne Lulu dovnitř baráku.,,Co je,kam to deme?Proč dem na záchod?"diví se Lulu.,,Protože mam v pokoji rozloženou autodráhu!"vyjekne Tom.Lulu se nedá:,,To neva budem šukat mezi autíčkama!"Tom se ušklíbne a horlivě přemýšlí,jak by se z toho vykroutil.Lulu už ho táhne ven ze záchodu.,,Né,poď zpátky,v pokoji to děláme pořád!Poď si to rozdat na záchod!"vytáhne Tom geniální výmluvu.Lulu se ďábelsky uměje:,,Ty šibale!Tak mi nejdřív dojdi eště pro něco k pití-třeba kolu!"Tom vylítne ze záchoda.Já vyjdu před pokoj a zrovna,když Tom letí kolem,vtáhnu ho dovnitř.Chci mu ukázat,že nejsem žádná netykavka.,,Tome!Poď se trochu pomazlit."zatáhnu ho dovnitř a zamknu.Tom si oddechne a směje se jako ježíšek.Tom-Tý vole o tomhle se mi zatím jenom zdálo!To bude dneska divoká jízda!......Přitáhnu ho pořádně k sobě a postavím se na špičky..Prudce se líbáme.Můj jazyk krouží vedle jeho a společně si pohrávají.Ruce mi sjedou za jeho kalhoty.Jsem rozhodnutá,že ho vykouřim,když to tolik chce.Pomalu si klekám na kolena a rozepínám mu kalhoty.Strhávám je z něj dolu….

Uber plyn - 8.díl

29. září 2007 v 16:00 | Boruvka |  FF - Uber plyn


BARČA

Povídáme si se Sendy v parku a najednou za sebou uslyšíme jakési tiché odkašlání. Okamžitě se ohlídnem a kdo tam nestojí?

No Bill! Je mi jasné, že to Sendy potěšilo, je to na ní vidět. A mě to potěšilo z toho důvodu, že doufám, že k nám přišel kvůli Sendy.

"Ahoj" řekne nejistě.

"Čau" odpovíme se Sendy téměř zároveň.

"Mohla bys...mohla bys na chvilku?" vymáčkne ze sebe.

"Jako kdo?!" zeptám se, i když si na 99% myslím, že chce mluvit se Sendy.

"No ty!" řekne a kývně hlavou směrem ke mně.

"Cože?!" no to snad nemyslí vážně, ať mi dá pokoj! Já s ním nechci nic mít už jen proto, že se líbí Sendy. Nakonec s ním teda na chvilku poodejdu a on spustí jako, že mi to sluší a tak, ale já mu jen odseknu, ať mě nechá být a to, že teď nemám kluka neznamená, že začnu chodit s ním. Bill na mě chvilku potom docela překvapeně zírá, ale pak odejde.

Vrátím se k Sendy a ta se tváří naštvaně.

"Sendy?"

"Co je?!"

"Prosímtě nevylívej si na mně vztek, já za to nemůžu, vždyť jsem ho odmítla, navíc snad víš, že mám ráda Toma a to, že na mě kašle mě pořád bolí!" vypustím na ni lavinu slov.

"No...tak sorry, ale mě to děsně štve!"

"Tak na něj konečně přestaň myslet a začni si všímat i jiných kluků."

"Hmm" nic lepšího ze sebe nevymáčkne?SENDY

Jdu zase na procházku s Fíkem. Pořád mi vrtá v hlavě dnešní rozhovor s Bárou, abych si prý začala všímat i jiných kluků. Když to nejde! Ale nebudu na něj myslet, musím si ho nějak vyhnat z hlavy.

"Fíku, přines!" házím mu klacek a přemýšlím. Docela se mi stýská po Čechách, tam bych na Billa snáz zapomněla. Ale už to nejde vrátit. Jednou jsem tady, v Německu, našla jsem si tu přátele...

Po procházce volám Gustavovi a jdeme se projít. Nejdřív je Gustav udivenej, že prej nevěděl, že znám i jinou barvu než černou a červenou, ale pak už si zvykne a povídáme si. Zase mu všechno vykecám a taky mu řeknu o Billovi a Báře. Gustav je vážně skvělej kámoš.BARČA

Proč mi Tom ani nezavolá? To mi nemohl říct do očí, že se mnou končí? Teď už na mě úplně kašle, přehlíží mě na chodbách ve škole, normálně se líbá skoro každej den s jinou holkou... Je to pro mě děsný utrpení. Je ke mně tak chladnej. Sakra, co jsem mu udělala? Já ho asi miluju...Mezitím u Toma:

Třísk!

"Tome prosímtě co děláš?!" zařve na mě Bill.

"Nic!" odpovím mu. Sakra spadla mi sklenička na zem. A proč asi? Kvůli ní. Pořád na ni myslím, ať dělám cokoli: nalívám si pití, jdu do školy, líbám se s nějakou holkou, prostě na ni myslím skoro pořád.

"Tome, neříkej mi, že nic neděláš, když slyším třískání!" ježiš, musí mě furt buzerovat?!SENDY

Uběhl asi měsíc od mého prvního nevydařeného pokusu se šminkama. Teď už se umím namalovat celkem slušně, ale stejně bych nevyšla z baráku tak zmalovaná jak Bára. Ale ta už je holt taková...

Na Billa už ani tolik nemyslím a cítím se mnohem líp. Ani už mě tolik nepřepadávaj depky a to díky Báře, která mě donutila, jak sama říká: začít žít ;o) Dneska jdu ke Gustavovi na návštěvu, prostě pokecat jako vždycky. Taky že si normálně povídáme, ale najednou se dostaneme k tématu Bill. A Gustav nějak zvážní.

"Co je?" zeptám se ho s obavami v hlase.

"No myslím, že teď Bill svůj postoj změnil."

"Jako k čemu?!" to jsem tak vymatlaná, že to nechápu?

"No k tobě."

"Jak si na to poroboha přišel?" před měsícem jsem ještě měla Billa plnou hlavu, ale teď je to už pryč.

"Jak Bill zjistil, že u Barbary nemá šanci. No a jak ty ses o sebe začala trochu víc starat. Navíc seš poslední dobou veselejší."

"Jako ty myslíš, že bych teď u Billa měla šanci?"BARČA

To je hrůza, už přes měsíc nemám kluka a Tom se mi pořád tak děsně líbí! Ale nedám to před ním najevo, ještě bych vypadala blbě, jako že se vnucuju bo co.

Je neděle odpoledne, včera jsem byla s kámošama pařit. Sendy se toho neúčastnila, ta na takový věci není. Ležím na posteli a čtu si časáky a najednou mi zazvoní telefon: Sendy. Prý se mnou potřebuje nutně mluvit...

Všichni se mění, já taky 4.díl

29. září 2007 v 15:58 | Boruvka |  FF - Všichni se mění, já taky
" Já ti říkal že jí máme pomoct!" řekl Bill, když mě vytáhli a já jaksi nedýchala! " No jo, tak nedělej chytrýho a radši přemejšlej co teď!" " No dáme dýchání z úst do úst ne, když nedejchá!" vymyslel Bill " Dobře oky, takže já budu mačkat a ty na tři dáš nádech jo?" řekl Tom a mohlo se začít s mým oživováním! " Raz, dva, tři!" počítal Tom a Bill mi dal umělé dýchání, po chvíli se ze sebe vykuckala všechnu vodu! " No huráááá!" začali se oba dva radovat!" Víš jakej jsme měli o tebe strach!" hned mi vytíkal Tom! " No kdyby si mě tam vole nehodil, tak se netopím!" sjela jsem ho pro změnu já! " Aha takže jako za to můžu já, ale to že tě tam hodil Bill je jedno co?!" já se jen podívala na Billa a ten jen lehce kývnul hlavou! " Ty vole Bille, já tě užkrtim!" " No tak promiň, já nechtěl! Vážně!"hodil psí očka! Ne prostě nesmim odolat! Ale to nejde, ježiš bože pomoc mi! " Jó to ti tak věřim!" hodila sem na oko uraženej obličej a odešla dovnitř si udělat něco k jídlu! " Ty si se naštvala?" přišel za chvíli za mnou Tom! " Ne, jen mám hlad!" " Hlad? Takže si děláš něco jídlu jo?" hodil očka a nahnul se přede mě,aby se podíval co kuchtím! " Jo to znamená, že dělám něco k jídlu nebo si to jídlo mám jen představovat! Jo a to jídlo dělám jen a jen pro sebe!" koukla jsem se na něj výhružným pohledem, typu, že jestli potom šáhne urazím mu pazoury! " Vážně jen pro sebe?" hodil psi očka, ale v nich byli jiskřičky, že jako ať s tím nepočítám! " Jo jen pro sebe!" jenže měla sem být pohotovější, protože Tom mi můj sendvič, který se čerstvě vyndala z toustovače, vytrhl z ruky! " Hej ty pako toe moje!" začala jsem na něj řinčet! " Myslíš?!" usmál se na mě a zakousl se do mého pracně připravovaného sendviče! " To ti nedaruju!" rozhlídla jsem se kolem sebe a koukala co Tomovi udělám! Áááá kečup! Popadla jsem ho a krásně ho zmáčkla! "Ježiš Tome co si dělal, vždyť ani jíst neumíš, podívej to z toho teče! Njn Tom naše malý prasátko!" usmívala jsem se na něho od ucha k uchu! " To ti nedaruju!" rozběhl se ke mně, jenže hned jak udělal krok, hodil takovou tlamu! " Tak co Tome chytil, chytil? Nebo nám utekl zajíc?" řehnila sem se mu, jak to šlo, to už se do kuchyně přišel podívat i Bill! " Jé čau Bille, se jdeš podívat, jakej je tvůj brácha………….ehm, ehm…….blb?" dusila jsem se smíchem! " Já tě….já tě………" zvedal se Tom a už chtěl utíkat za mnou, jenže já oběhla stůl a teď sem stála tam kde stál Tom! A už zase se rozebíhal a já před ním zdrhala! Jenže ouha, chybička se vloudila, teď sem děsnou tlamu hodila na tom kečupu já, jenže takovou tlamu, že jsem se zahákla za Billa a ten letěl se mnou! " Jé a pak kdo je úpa vymázlej že?!" telil se Tom! " No jen se těš!" řekl Bill a zvedl se ze mě, Tom už raději zdrhal na zahradu! "Promiň!"omluvil se mi Bill, když se zvedal a opřel se mi bolestivě o ruku! " Dobrý!" podívali jsme si do očí! Má je úpa stejný jako Tom, ale je v nich vidět něha, touha po lásce u Toma šibalství! " Tak jo, tak jdem na něj ne?" zeptala jsem se po chvíli ticha co jsme si koukali do očí! " Jo jasně!" zvedl se ze mě, fakt skvělá poloha, vřele doporučuju! A šli jsme na zahradu! " Hej Tome kde si? My ti na nějaký honění po zahradě jako malý děcka pečem!" začala jsem křičet po zahradě, aby Tom vylezl , protože nikde nebyl! " Jó Tome Tainja má pravdu,tak dělej a vylez!" přidal se i Bill! " Fakt?" vylezl Tom z nějakého rohu, sama se divím kde se tu vzal! " Jo fakt!" ujistila jsem ho! Šli jsme si sednou na lehátka u bazénu, ještě celý od kečupu! Tom šel kousek před námi! Billovi jsem naznačila jako že teď! Ten hned naštěstí pochopil a mi se jen oba rozběhli a Tom se už koupal! Stoupli jsme si na okraj bazénu s Billem jen se na sebe usmáli chytli se za ruku a skočili taky! Chvíli jsme blbli,ale potom……….! " Hele lidi, sem sama nebo ta voda je červená a vidíte to taky?" zeptala jsem se! " No já to vidim……." Pozoroval Tom vodu! " No ehm…..že bych jí taky…….ehm viděl červeně?" telil se Tom! " Ale jestli jo, chápete že je to v prdeli?"koukala jsem na ně!


Naše tajemství 5.díl

29. září 2007 v 15:56 | Boruvka |  FF - Naše tajemství
Pak někdo vtrhl do dveří byla to....BYla to Míša,,Co?no ty wole jako Tom má holku?A proč mi to jako neřekl?A já pipka si myslela že neni takovej,jak se o něm píše´´pěstí bouchla do dveří,sesunula se na zem položila si dlaně na obličej a začala brečet.Bill se jí snažil utěšovat:,,Míšo,ale on s ní už nechodí..ta píča za nim pořád dolejzá a..´´,,nemusíš mi nic vysvětlovat´´vyjekla Míša na Billa.Měla tu řasenku rozmazanou po celým obličeji,,BYla jsem za dveřma slyšela jsem vás nejsem blbá Bille..ale prostě mě to sere chápeš?´´Za chvíli se nám Míšu povedlo uklidnit ale když vešel Tom do dveří Míša ho sjela jen nenáviděným pohledem a odešla do našeho pokoje já jsem Toma jen pozdravila schválně zakroutila hlavou políbila Billa popřála mu dobrou noc(tomovi sem nic neřekla) a odešla jsem za Míšou.Ta ležela na postely a koukala na plakáty Toma,,nemám je slepit..aspoň na dobu než se to srovná?´´?Míša se na mě podívala a zakroutila hlavou,,ne to je dobrý´´a dál se koukala na strop.Pak jsem uslyšela Toma a Billa jak se hádaj a nejspíš jsem nebyla sama.Miška vylezla z postele a zeptala se mě : ,,No ty wole co to jako je?oni se dokážou jako taky hádat jo?´´a šli jsme je poslouchat..jen co jsme vylezli z pokoje viděli jsme nějaký důchodce jak maj nahozený kyselý ksichty,,Musíte poslouchat cizý rozhovor?´´Ty důchodci nám nejspíš nerozuměly páč jsme mluvili česky ale to jsme si neuvědomovali a pak vodešli.My sami jsme pak přiložili uši ke dveřím a odposlouchávali je...,,Ty vole brácha ty seš takovej magor to sem neviděl...Míša tě má ráda dokonce sem dneska přijde k tobě na pokoj tobě zazvoní nějaká skurvená SMS ka a ty jak největší debil se ani neomluvíš nic neřekneš kam jdeš a normálně zdrhneš za tou krávou..já bych tě nějradši nakopak do tý tvý prdele ty wole......,,A Bille newíš jako co sem měl jako dělat,když mi psla že když nepřijdu za ní dolu, tak že ona přijde sem nahoru?To bys chtěl aby sem přišla ty pako? Já teda ne a abys věděl, tak jsem šel dolu jen proto, že jsem se nasral a dole jsem jí dal facku ařekl jsem jí ať mě nechá že je největší hysterka a ať mě nechá bejt protože mám Míšu rád....Potom bylo už ticho tak jsme s Míšou mysleli že šli do koupelny ale za chvíli:,,A co chceš teda Míše říct?Ptal se Bill ,,no co asi..pravdu ...že ji miluju.´´,,No dobře Tome to chci vidět až jí to řekneš ale nech to na ráno jo?teď si du lehnout..už je půl jednýa v šest musim vstávat..Dobrou´´Pak jsme jenom slyšely proud vody asi se šel Tom vysprchovat a tak jsme šli(ted už s úsměvem na tváři)lehnout.Ráno jsem vstala v 8 hodin Míšu jsem nechala ještě spáta šla jsem se zlidštit.Potom jsem si šla do pekárny pro pečivo ale cestou jsem narazila na Toma,,Ahoj Zdenko...je Míša na pokoji?..,,ehh..jo je proč se jako ptáš´´snažila jsem mýt tvrdej výraz ve tváři...ale po pravdě..moc mi to nešlo.. :-))),,A nemohla by si mi půjčit klíče od pokoje?..no víš já chvi Míšu překvapit.´´Chtěla jsem říct ne ale Tomík se na mě kouknul psíma smutnýma očkama že se to prostě nedalo.,,No tak tady je máš..ale zkus jí něco provést nebo nasrat a nakopu ti prdel jasný?´´Tom na mě koukal trochu vykuleně ale zároveň se mu cukali koutky.,,No ty seš ale nějaká drsná´´usmál se Tom...,,jasný..jooo a co má Mišule ráda?´´,,No´´...přemejšlela jsem ale ne dlouho,,Bílou čokoládu´´¨,,TAk díkis moc´´řekl Tom a dal mi pusu na tvář.Když odešel musela jsem se smát,,To je ale blázen´ V pekárně na mě čekalo překvapení byl tam..... POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ..Piště komentáře.....

Kaulitzi, ty vrahu!!! 4.díl - KONEC

29. září 2007 v 15:53 | Boruvka |  FF - Kaulitzi, ty vrahu!!!
,,Annie co to děláš???´´ptal se vystrašeně Bill.,,Nejsem Annie…Sem Sisi….´´opravila sem ho…,,Co??A..teda Sisi…Pusť ho…Proš to děláš???´´nechápal Bill a oči se mu zaleskly slzama….,,Proč???ty se ptáš??Nemyslíš že kdybych ti teď zabila bráchu,bylo by to fér…Byli by sme vyrovnaný….Bille,mohl si ji zachránit,stačilo vytočit číslo na mobilu a mohla by žít…Proč si to sakra neudělal???´´řvala sem po něm a z očí mi tekli proudy slz.Tomovi sem pořád držela pistoli u hlavy.,,Sisi promiň,já nemoch…David nechtěl aby sme s tím měli něco společnýho,chtěl sem pomoct,ale pochop….´´obhajoval se Bill…,,Tak pro tebe je důležitější kariéra než lidskej život???Ty pochop to,že sme byli jako sestry…Nikdo mi nikdy nebyl tak blízkej jako Annie…Zabil si mi sestru,byla jako moje sestra,vyrůstali sme spolu…´´brečela sem,ruka se mi klepala…,,ne Sisi,Toma pusť,zabij mě…..Ublížil sem ti a je mi to líto…´´brečel Bill.Hodila sem po něm mobil,kterej sem vytáhla Tomovi z kapsy…,,Zavolej těm dvoum…´´řekla sem a Bill volal.,,Gustave přijďte oba na pokoj 25 dělej…´´řekl Bill a zavěsil….
Venku začala bouřka,setmělo se tak,že to vypadalo jako večer…Někdo zaklepal na dveře…Poslala sem Toma otevřít…,,Sisi já tě mám rád….´´řekl Bill…,,Já tebe taky,proto to musim udělat….Porušila bych jinak ten slib co sem jí dala….´´řekla sem omluvně…,,Sednout…´´křikla sem na ty tři co přišli….,,Tak a teď poslouchjte….Byli jednou dvě holky…Jedna z nich se jmenovala Annie a druhá Sisi….Obě byli jako sestry,jeden čas se stejně oblíkali a česali…Ale byl mezi nima jeden moc velkej rozdíl…Jedna věc,která je odlišovala…A to byla Anniina láska k Tokio Hotel,respektive láska k Billovi….´´řekla sem a podívala se na něj,jak se mu zalévaj oči slzama…,,Jednou šla Sisi k Annie,aby poslouchala její zamilované vyprávění o Billovi…Jenomže Sisi tohle nezajímalo,chtěla si užívat…Vzala Annie ven a zrovna když mi povídala o svojí lásce,tak jí ten člověk kterýho tak milovala zabil….Kolikrát sem se ptala proč…kolikrát sem si brečela v noci do polštáře…tak moc se mi po ní stýská…Rozhodla sem se že ten kdo jí zabil musí poznat jaký to je když je někdo zradí….´´dokončila sem svoje vyprávění….,,Stůj…´´křikla sem na Georga kterej vstal že půjde ke mně…Výstražne sem střelila do stropu,ale trefila sem světlo takže najednou byla v pokoji tma.Někdo mě povalil k zemi a vtrh mi pistoli z ruky.Ozval se druhej výstřel a já vykřikla bolestí…,,Neee…´´zakřičel Bill a svítil mobilem….Kluci šli rozsvítit světlo do druhýho pokoje….,,Bille…Pro-promiň…´´snažila sem se ze sebe dostat přes strašnou bolest…,,Ne Sisi,budeš v pořádku….Miluju tě…´´zašeptal Bill a pak křičel ať zavolaj sanitka…Přitom mě držel v objetí a snažil se zastavit krvácení…,,Bille je možný že už se neuvidíme…´´šeptala sem…,,Ne Sisi,uvidíš že jo,bude to dobrý,ale teď nemluv….´´brečel Bill a všichni stáli nad náma.,,Ne Bille já chci aby si věděl,že…Žě tě miluju…A lituju toho co sem chtěla udělat…Je to takhle lepší…Nakonec,tam je přece jenom líp…´´usmála sem se…,,Ne ty budeš tady,budeš tady se mnou…Já tě potřebuju….´´brečel Bill,ale moje oči byli pořád težší a těžší,až se zavřeli úplně,,Nee Sisi nemůžeš mě tady nechat…´´slyšela sem ještě Billa,ale už zdálky.Přede mnou se otvíral svět,kde se sejdu s Annie…Jednu lásku sem při tom ztratila,ale našla sem nejlepší kamarádku…Jednou tam půjde i on..Pak už nás nic nerozdělí….
THE END

V posteli nestojíš za nic 3.díl

29. září 2007 v 15:51 | Boruvka |  FF - V posteli nestojíš za nic
Jo tak zatím na to de docela dobře ne jako předtím……ale ne Bille…..cos to zas udělal…..málem mě přidusil polštářem jako v holky to chtěj taky 1……………….ježiš marja sundej to ze mě……to s těma poutama asi nebyl dobrej nápad……
Aby ste to pochopili …… Bill ze mě strhal oblečení……no asi si to zkoušel dlouho……a pak to bylo docela dobrý…..dělali sme to různě …. Ve stoje, na stole, pod stolem, na parapetu od okna…..na tom to bylo obzvlášť dobrý……až sem mu prokousla bradavku ale nedal na sobě nic zná……no a pak ten osudný omyl….hodil mě surově na postel a připoutal k ní……no tak zatím dobrý….čekala sem co bude…..no a on to dal normálně na misionáře….no tak když chce trochu klasiky….může být……jenže pak začal nápadně přidávat tak jako že už bude….popadl polštář, který vedle mě ležel……no super co teď…..on mě s ním málem udusil…….a já má připoutaný ruce…..no tak to je v prdeli……ježiš jak já nesnáším když mi dá někdo něco před obličej….hned mám pocit že nemůžu dýchat….jenže tentokrát to nebyl pocit…….ježiš to je kretén….dyť to ví….
,, Bbb ll e…….b eee…….bii………le….ee…." snažím se zakřičet…….ale ono hovno on na mě asi spadnul……a vysílením usnul …… no tak to je….sup……………………
No a pak už se mi zatmělo před očima …………………a nic…..jenom ticho…………….
" FUJ KDO MĚ HODIL DO TÝ LOUŽE…………..KTEREJ KRETÉN!!!!" zařvu když mě někdo poleje a já se probudim………….jéé a hele tom……….hmmm tomu to nějak sekne……….jestli pak má jeho máma ještě auto v garáži…………………ne ne ne….přece to dáváme s Billem znova dohromady…..jo aha tak už si vzpomínám….on mě málem zabil…………….já toho kreténa ………………….. zabiju……ne nezabiju…..to by bylo moc měkký…………………………co takhle ho pověsit za koule na balkoně za šňůru na prádlo……………………………………..jo to bude ono!!!
,, Kde je ten debil Bill!!!!!!!"
,, uklidni se Zoe on ještě spí……….to ste asi hodně řádili co……………když padl vysílením tak rychle po…….."
,, Prosimtě vůbec mi o tom nemluv já sem ráda že už nejsem v nebi……." I když zablýsklo se mi v očkách…… " nebo taky v pekle"
,, Já se přišel podivat jestli je všechno O.K. a prišel sem nahoru do tvého pokoje protože nikdo nebyl doma a co nevidim tebe a …..no tebe vlastně ne……billa jak na něčem leží a přes to je ještě polštář….už sem chtěl odejít ale v tom sem uviděl tvojí nohu jak visí z postele………no tak sem k vám přiskočil ale nebylo to tak jednoduchý…………musel sem najít klíčky od těch tvejch pout…….."
,, Ne ne ty si přines Bill!"
,, Aha no tak Billových pout a to ještě není všechno…..teď příde teprv luxusní záležitost…..on byl Bill ještě v tobě………takže sem ho musel vyndat…………no hnus no…..teda jako šahat na Billův…..no víš no…….a pak sem tě odnes a položil na polahu a polil vodou………a pak sis myslela že tě někdo hodil do louže……………..a dál už to znáš…." Dovyprávěl Tom.
No tak teď sem si teprv uvědomila že sem před ním úpa nahá….no a ani mi to nějak nevadilo……….. J
,, No Tome já bych se chtěla převléct a pak vzbudit tohle…." Ukázala sem na Billa.
,, A to se nemůžu podívat??" zeptal se provokativně….no tak co no nahá už sem tak je mi to jedno….a stejně už mě musel vidět tolikrát….mám balkon naproti tomu je jeho…..a pochybuju že by se zrovna Tom nikdy nepodíval…….
,, No dobře ale nic víc Tome……!!!!!!!!"
,, Jj vždyť já jsem andílek….!"
Tak se teda oblíknu………….(všechny vždycky píšete co si berete na sebe……tak já to neudělám….představte si co chcete třeba oblek klauna….fantazie se má rozvíjet!)
No tak a teď je na řadě Bill……………………no tak dobře……..vezmu míč…..ale ne třeba basketovej ale takovej ten jak na něm sou obrázky a malý děti si s nima hrajou…………no a začnu mu ho házet do hlavy…..pak do břicha…..nevynechám ani jeho "chloubu" no a to už se probouzí (překvapivě …….. protože já sem si obzvlášť vychutnala perdu do jeho…přirození…..)
,, JAKEJ KRIPL MĚ KOPNUL DO MÉHO MILÁŠKA!!!" ježiš tak to se už svíjíme s tomem v křečích.. (od smíchu nemyslete si že máme třeba problémy se zažíváním………………………..)
,, TO UŽ SI SE ZOE ANI NEVRZNU..!!!"
,, NO TAK TO SI NEVRZNEŠ ANI TAK….PROTOŽE SI MĚ MÁLEM ZABIL!!! KDYBY NEPŘIŠEL TOM……….A"
,, ZASE TOM!!! KDYBY NEPŘIŠEL……JEŽIŠ TA SAMÁ FRÁZE POŘÁD DOKOLA KDYBY TOM, TOM, TOM A TOM……!" už je úpa probranej.
,, PROSIMTĚ BILLE UŽ ZASE HYSTERČÍŠ…..DYŤ SI MĚ TIM POLŠTÁŘEM PŘIDUSIL!!!" zařvu na něj!
,, Ježiš Zoe je ti něco nechceš do nemocnice……..?" začne se najednou starat a je jak vymněněnej.
,, Bille klidni trochu….a ne do nemocnice nejedu víš že je nesnáším……….kdyby tom fakt nepřišel a nevšim si mý nohy vysící z postele….tak bych byla mrtvá a tebe by považovali za nekrofila protože si měl čůráka pořád ještě ve mně takže klííídek jo! A tomovi se omluv…. Já vim že to kdyby tom řikám už dneska podruhý ale je to pravda takže se omluvíš a já o sexu s tebou nechci ještě tak tejden slyšet……..di si radši zavolat na tu linku jak zasunout ať ti poradí cos udělal špatně!!!!"
,, UDĚLEJTE SVÉ PŘÍTELKYNI DOBŘE!" zařval Bill a utek z mýho pokoje………..to je teda cíťá….no ale linka která ti napoví jak zasunout je lečejší název pro ztroskotance co tam volaj………..no to je jedno…. s Billem si to ještě vyřikám a co budu dělat teď ………………… no mohla bych zavolat svý kámoše Nele, ale pak mi něco dojde…..za mnou sedí na posteli ještě Tom!!! Hmmm no tak Nela počká….řeknu jí to všechno zítra…….stejně šla se Sebastianem do kina……..
,, Hele Tome……

Nová oficiální stránka - NORSKÁ!

28. září 2007 v 22:15 | Boruvka |  Novinky
Po německé, italské, britské, francouzské, americké a portugalské oficiální stránce, přichází i oficiální stránka Norská!


Červená fotka TH

28. září 2007 v 22:12 | Boruvka |  Tokio Hotel

Milano - Meet&Greet

28. září 2007 v 22:10 | Boruvka |  Videa-youtube

Tokio Hotel magazine

28. září 2007 v 22:09 | Boruvka |  Tokio Hotel
Opět závidím :D