Listopad 2007

Je to v prdeli!!!!!! - POZASTAVUJU BLOG :(

28. listopadu 2007 v 6:32 | Boruvka |  Moje keci ohledně blogu + moje ceny
Achoj lasky
------------------
Je mi to fakt hrouně líto ale ja ted asi na nějakej čas pozastavím blog.. Ze třech důvodů... Takže zaprvé.. když sem chci zveřejnit nějakej článek, tak čekám 10 minut na přihlášení, 10 minut na zveřejnění a pak mi stejně skočí "stránka nezle zobrazit". a zadruhé, můžu být na PC jenom hodinu denně takže nemám vůbec šanci sem opravdu něco zveřejnit.. a pak nemám v té hodině vůbec čas na nic jinýho :( A zatřetí.. včera mi tatka řekl že když budu mít přijatelný vyzo tak dostanu bombovej mobil.. což je asi můj největší sem protože mam Nokii 6070. Je sice gut ale s pamětí 3Mega je to k ničemu.. takže se ted chci i snait do školy protože zatím sem na to kašlala a musím to dát nějak za 2 měsíce dohromady.. ale tím že blog pozastavuju neříkám že ho ruším, ale ted sem prost nebudu dávat nic novýho.. no dyt už sem vlatně dlouho nic nedávám.. Ale nedivte se mi že to tady zabalím, protože sem dneska vstávala o půl 5, protože mi to sem brzo ráno šlo vždycky dát... dala sem sem asi 5 dílů nějakých Fan Faction.. pak sem to nornálně dál zveřejnovala, a zjistila sem že to sice zveřejním v pohodě ale na blogu se to vůbec neobjeví :(:( Tak jako ja už nevím co mam dělat, mám chodit na PC ve 3 ráno?? :'( Ale abyste neřekli že ste bez nějakýho infa tak přesměruju na www.tokiohotel-stesi.blog.cz nebo www.th-kresby.blog.cz .. ale ten druhej taky ted moc nejde protože má Karolka stejnej problém jako já.. Jako myslím s blogem. A vím že plno z vás tady čte moje fan faction a abych vás od toho neodtrhla úplně, tak si napiště do komentářů svou e-mailovou adresu a já vám ty Fan Faction aspon prozatím budu poslílat mailem.. Když to nikdo nebude chtít, neva :) Tak zatím papa a mějte se hezky.. Mam vás ráda a tento blog taky :(:(
Zatím..
Boruvka

Všichni se mění, já taky 22.díl

28. listopadu 2007 v 6:11 | Boruvka |  FF - Všichni se mění, já taky
Bill
Každý den je horší a horší, když vím, že Tainja je v tomhle stavu a nemůžu být s ní, nemůžu jí pomoc! " Bille?" objevil se Tom mezi dveřmi, mého pokoje! " No?" zvednul jsem hlavu od fotky, kterou jsem měl v ruce, prohlížel jsme si jí, byla to školní fotka, Tainja byla tam ještě buclatá,ale to je jedno, hlavní bylo, že v tu dobu byla šťastná! "Víš brácha, chtěl jsem se ti omluvit, víš tenkrát jak jsem řekl, že si Tainja může za všechno sama, nemůže, měli jsme jí pomoc i my!" sednul si ke mně na postel a když v mé ruce uviděl fotku, usmál se! "Vzpomínáš jaké to bylo, že byla šťastná?!" " Jo přesně na tohle! Už se těším až za ní budu moct jet!" " Neboj, už jen pár dní a budou za ní moct návštěvy!" poplácal mě po zádech a byl na odchodu! " Tome……………" ten se na mě zpátky otočil! " Doufám, že pojedeš semnou?" podíval jsem se na něj se zvednutým obočím a tázavým pohledem! " Jasně brácha!" kejvl hlavou a odešel!
Tainja
"Lucko dělej, nebo tu večeři propásneme!" volala jsem už asi po stý na Lucku do koupelny,ale z ní se vždy ozvalo: Už jen minutku! Jenže to nebyla minutka,ale minutek rovnou deset! "Tak už jsem!" konečně vylezla z koupelny! " Konečně, jdeme!" čapla jsem jí za ruku,ale ona nešla! " Co je zase?" podívala jsem se na ní, když stála jako solný sloup a koukala na mě jako na magora! " No jak vypadám?" zeptala se! " Super,ale už pojď!" asi se naštvala a rychlým krokem jsme si to už mířili do jídelny! Takže to nejhorší období jak Martina říká mám za sebou, zítra to bude už týden a konečně za mnou budou moc návštěvy, vím, že za mnou asi nikdo nepřijede,ale já v to alespoň doufám, malá naděje tam je!
Druhý den
Sedím sama v pokoji, Lucka tu má rodiče, při pomyšlení, že Lucka tu má rodiče, se mi chtělo brečet, věděla jsem, že moji rodiče za mnou už nikdy nepřijdou, až se odsuď dostanu, tak na mě nebudou čekat, prostě už nikdy! " Tainjo pojď máš tu návštěvu!" vtrhla do pokoje Martina z úsměvem na rtech! " Vážně?" zeptala jsem se s nadšením v hlase, protože já ani v tohle nedoufala! " Jo pojď!" vzala mi ruku a pomohla mi jakoby vstát z postele, dovedla mě ven na zahradu, kde stál…………………..Bill a Tom…………….trochu jsem se zarazila, nevěděla jsem jak se chovat, když jsem se k nim otočila zády, nechtěla jsem se s nimi stýkat, prostě já nevím……………….. " Tak teď už to budeš muset zvládnout sama!" pošeptala mi Martina do ucha! " Děkuju!" pípla jsem tiše! " Mě ne……jim!" ukázala hlavou na Billa a Toma, po té odešla! Stáli ode mne 2 metry, Bill se krásně usmíval! Pomalu jsme šli k sobě, když jsme u sebe stáli , koukali jsme si do očí, moje oči tikali z Billa na Toma a nikdo nevěděl co říct! Když jsem se na Billa krásně usmála a on na mě, nikdo nemusel mluvit, všechno bylo jasný! "Chyběli ste mi!" objala jsem Billa a nechtěla ho pustit, byla jsem v bezpečí, nikdo mi nemohl ublížit! " Taky jsi mi chyběl Tome!" pro změnu jsem objímala Toma, proč jsme jen udělala takovou chybu, vždyť oni jsou moji kamarádi, kteří by mi neublížili, tak proč jsme si jen musela zkazit život, takhle, tou největší špínou, která na světě je! Proč??

Zaspat není na škodu 6.díl

28. listopadu 2007 v 6:11 | Boruvka |  FF - Zaspat není na škodu
Ráno mě vzbudila hrozná bolest v krku...super!!Vstala jsem a vůbec jsem se cejtila tak nějak špatně.Mno super,teď budu ještě nemocná nee?=Změřila jsem si teplotu...38,2,...skvělý!Zavolala jsem Dině.Ta mi řekla,co si mám vzít za prášky a že mám ležet!To mám určitě z toho,jak jsem lítala v tom dešti,chjo=o(Ještě jsem zavolala Lizzy,aby mě omluvila ve škole,že jsem nemocná.Domluvily jsme se,že za mnou po škole zajede,aby jsme probraly včerejšek (ještě jsem jí nic z toho,co se stalo neřekla=o)).Přemejšlela jsem,jestli mám brnknout ještě Billovi...nad čím sakra přemejšlím??jasně,že jo! "Ahooj"řekla jsem opatrně. "Hoj"ozvalo se zachraptění z druhýho konce. "Nevzbudila jsem tě?" "Ne,to ne,už jsem nějakou dobu vzhůru.Amando promiň,dneska busem nejedu,jsem nemocnej."rozesmála jsem se... "Já taky" "Tý jo"ozvalo se "...to bude asi z toho včerejška co?"slyšela jsem,jak se usmál=o) "Mno asi jo." "Promiň,měl jsem na ty klíče myslet" "Bille,ale mě to vůbec nevadí"řekla jsem významně...už jsem to nevydržela a povídám: "Tak to je trapas,tenhle rozhovor" a rozesmála jsem se. "Tak to teda jo" rozesmál se taky a hned to bylo lepší=o)A ještě jsme si povídali.Domluvili jsme se na pondělí-jestli už budem oba okey.A tak nějak jsme se domluvili,že spolu budem chodit=o)Jooo!!Supeeer!!Mám šílenou radost a tak spokojeně ještě usínám=o)Asi o hodinu později mě probudil hlad...vzpomněla jsem si,že jsem nesnídala a tak jsem si dala jogurt,protože nemám na nic moc velkýho chuť.Potom jsem se zbalila do deky a šla na net...přece nebudu tvrdnout v posteli no ne?!
Po škole za mnou přijela Lizzy.asi hodinu jsem jí do detailu vyprávěla,co se včera stalo=o)Byla totálně hotová a měla radost se mnou=o) "Takže spolu chodíte?"zeptala se nakonec. "Jo"zakřenila jsem se=. "Tak to je skvělýý!!" objala mě.Teď,když jsem se o to mohla konečně s někým podělit,měla jsem snad ještě větší radost!!Lizzy se mnou byla až do osmi večer.Když odešla,šla jsem si hned lehnout.
V sobotu ráno mě vzbudila Dina celá ustaraná,jestli jsem v pohodě.Bylo mi líp,než včera-díkybohu
V neděli mi už bylo o hooodně líp!Dina sice říkala,že by bylo lepší,kdybych ještě v pondělí zůstala doma,ale nakonec jsem to usmlouvala=o)Teda nee,že bych tak chtěla do školy,ale jsem přece domluvená s Billem.Už se nemůžu dočkat,až ho zase uvidím!Ať jsem chtěla nebo ne,musela jsem si přepsat sešity,co mi tu Lizzy v pátek nechala.Naštěstí mi chybí jen jeden den,takže se moc nenadřu...ale stejně mě to nebaví!Večer jsem ještě brnkla Lizzy,že už příjdu do školy.A spát jsem šla brzo,protože se chci fakt vyspat!

Aaa jako zázrakem jsem se v pondělí ráno probudila vyspaná a bez kruhů pod očima!V neděli bych mohla chodit takhle brzo spát klidně častějc!V klidu jsem se nasnídala,oblíkla a vůbec celá nachystala a pádila na bus.Aaa to byla doba,než jsme konečně dojeli k Billově zastávce!!Uplně jsem s nemohla dočkat!Aaa konečně!Bill si sedl za mou,Tom tradičně za nás.Bill mi dal krááánýho hubana=o) "Ale" ozval se Tom "že by mi něco uniklo?" nasadil překvapenej výraz... "ne,dělám si prdel!Celej víkend o nikom jiným neslyším" usmál se "to je pořád samí 'a normálně amanda-" Bum!Dostal po kšiltovce=o) "Mohl bys prosímtě držet hubu?" zeptal se Bill s mírně překvapeným a vysmátým výrazem. "Ale tak jo,ať tady Amanda nevidí,jak seš ve skutečnosti protivnej" rozesmál se Tom. "Ty vole já tě normálně zabiju!". "Vidíš,jakej je?...A na svýho bratra...svou vlastní krev"smál se Tom a uhýbal přitom Billovi,kterej se mu za každou cenu snažil strhnout kšiltovku.No jako já nemohla=o) Nakonec je seřvala nějaká blízko sedící babka...chytali jsme z ní záchvaty smíchu=o))A pak už jsem musela zase vystupovat.Do školy jsem div neutíkala,jak jsem se těšila na Lizzy. "Hoooj!" padla jsem jí do náruče,hned,jak jsem jí uviděla. "Ty vole,já mám takovou radost,že bych to nejradši vykřičela do celýho světa!!" uplně se mi zalily oči slzama z toho náhlýho přívalu emocí=o) "To je nádherný,jak seš šťastná" smála se na mě Lizzy.Celej den jsem jí o Billovi básnila...za chvilku mě bude mít plný zuby,jestli s tím nepřestanu...a jeho taky!Odpoledne jsme se s Billem sešli už v buse a jeli jsme k nám.Dina byla doma,tak jsme šli nahoru.Jen se zavřely dveře,opřel mě o dveře a začal líííbat=o) "Už jsem se tě nemoh dočkat" zašeptal a usmál se na mě=o)To bylo nádherný odpoledne!V sedm jsem ho šla vyprovodit do půl cesty k nim.A protože už byla tma a široko daleko neječely žádný potrhlý fanynky,mohli jsme se i čapnout za ruce...joo!=o)Sem celou tu cestu přemejšlela,co by asi udělaly nějaký fans...nás tady takhle potkat...jo,dobrej pocit=o) "Tak mazej,ať se mi neztratíš" řekl,když už jsme byli asi tak v půlce cesty k němu,ještě mi dal pusu,ale asi po pěti sekundách se odlepil. "Co je?"zeptala jsem se. "Musíme si dávat bacha,ať nás někdo nevidí-ti by byl dost průser..už jen to že tu sem s tebou jen tak na ulici a za ruku...no kašlem na to!Mám tě rád!" dal mi pusu. "Pa!" a rozběhl se domů.

Jako takovej nával štěstí rozhodně nemůžu přežít!=o)Přišla jsem domů a Dina: "Teda ten na tebe kouká,jako byste ani nebyli kámoši..." "Noo.." začala jsem "...my totiž nejsme kámoši..." super,zrudla jsem... " ...my spolu chodíme víš?" .

Mám úžasnou náladu!!Dina z toho měla taky radost.To máma by takhle ráda nebyla...ještě by mě zkazila náladu tím,že by mě vyjmenovala sto věcí,na který si mám dávat pozor...pche!To mi připomíná,že na další vákend k ní jedu...Sice už jsem tam zase dlouho nebyla,ale nee že bych se tam zase bůhvíjak těšila...byla bych radši s Billem nebo Lizzy.Mno ale co,aspoň jednou za měsíc tam jezdit musím.Asi do desíti jsem se učila,ale na náladě mi to neubírá=o)Láska dělá divy...láska...takový trapný slovo... neřešim!!

Zaspat není na škodu 5.díl

28. listopadu 2007 v 6:10 | Boruvka |  FF - Zaspat není na škodu
Když se mi ráno rozlelpily oči,musela jsem chvilku přemejšlet,jestli to nebyl náhodou sen...a náhodou ne.Ráno proběhlo celkem dobře.Jela jsem Billovým busem.Měla jsem strach,jak se bude tvářit...ale dobrý...proběhl jen jeden...jak bych to řekla...zvláštní pohled...ale jinak v pohodě=o)Domluvili jsme se na čtvrtek-ale pro změnu na ven.Půjdeme uplně k okrajový části města,takže by se to možná mohlo obejít konečně bez fanynek=o)Když jsem přišla do školy,Lizzy už na mě celá nedočkavá čekala u mý skříňky=o)Vrhla se na mě. "Tak co?Povídej!Probírali jste to teď v buse?" "Ne,neprobírali=o)Dělali jsme jakoby nic=o)"usmála jsem se. "Jak jakoby nic?!Sakra vždyť jste si dali skoro pusu nee?" "Mno...já vím,ale...tak kašlu na to...třeba to jen byl...dočasnej zkrat...nebo já nevim...kravina!Neřešto!"...najednou jsem si uvědomila,že je mi tak trochu líto,že to nevyšlo...=o(Jakto?Vždyť je to můj kámoš!Šlo o pár sekund a já to tu takhle řeším!Přemejšlela jsem nad tím snad celej den...chjo...celá já!S Lizzyjsme se domluvily,že u nás ve středu přespí.Takže jsme si na středu večer nakoupily nějaký chipsy,colu a půjčily jsme si nějaký horory.Ještěže byla Dina doma,protože jsme se hrozně bály jít pak třeba jen na záchod...Před spaním jsme ještě řešily zítřek...Lizzy mě přesvědčovala,že to musím nějak vymyslet,abysme to nějak vyřešili...abych nad tím nemusela takhle přemejšlet...to je dobrej nápad,ale jak...to je takový divný začít o tom třeba mluvit...takový trapný...nebo já nevim...rozhodla jsem se,že jestli na to nepříjde řeč nějak sama od sebe,nebudu o tom radši začínat...jo!!=o)

Ráno jsme s Lizzy zaspaly...můžu já snad za to,že došly baterky v budíku?Dina nás ale odvezla do školy,takže jsme to nakonec ještě stihly.Dina mě ještě stačila poinformovat,že jede do soboty pryč=o)Joo!Aaa ve škole byl strašnej den!Dostala jsem 4 z matiky,protože jsme psali písemku na to,co jsme probírali ty dvě hodiny v pondělí-piškvorky se projevily=o(A pak ještě písemka z češtiny...chjo!Mno doufám,že odpoledne bude probíhat líp než dopoledne...Rychle jsem do sebe po vyučování naházela oběd a pak už pádila busem domů,abych si tam nechala věci ze školy a převlíkla se do něčeho pohodlnějšího.

Pak jsem už zase seděla v buse a jela na tu zastávku,kde jsme se s Billem už jednou scházeli.Už tam byl=o) "Zdarééc"vystoupila jem z busu a vyndávala sluchátka z uší. "Čau"usmál se.Sledovala jsem,jestli udělá nějaký gesto nebo náznak...nebo prostě něco,čím by dal najevo,že kvůli tomu pondělí taky nespal...jako já... "Tak co novýho?"zeptal se...ok,takže spal v pohodě...Tak jsme se zase zakecali a já zapomněla na všecko to,co mi ještě před chvilinkou bylo trapný.Došli jsme až na úplnej kraj města a fakt skoro žádný lidi!A když už náhodou jo,byli to nějací důchodci na procházce...ušli jsme hrozně dlouhou cestu...přišlo mi,že jsme snad obešli celej Magdeburg!To je tak super,když si s někým můžu povídat hodiny a hodiny a není nuda!Ale jako vůbec ne!!Najednou se ale úplně schovalo slunko a obloha se zatáhla... "Jééžiš,snad nebude pršet"úzkostně jsem se koukla vzhůru...asi jsem to neměla ani říkat,protože v ten okamžik začalo kapat... "To nee"protáhl
Bill.Hned nato se rozpršelo úplně...šílenej slejvák! "K nám je to kousek,tak tě zvu"mrkl na mě Bill. "Okey"souhlasila jsem a tak jsme se rozběhli,protože už fakt hrozně lilo.Vážně to nebylo moc daleko a tak jsme za chvilku stáli před Billovým domem.Aaa taková pěkná vilka=o)to bych si taky nechala líbit=o)Šli jsme po vykamínkovaným chodníku až ke dveřím,Bill chtěl šáhnout pro klíče,ale... "Sakra já jsem vůl!!" "Co je?"zeptala jsem se. "Máti s Tomem jeli do Berlína a klíče...leží támhle v kuchyni na stole"a ukázal do jednoho okna,kde se nejspíš nacházela kaulitzovic kuchyň. "A kdy přijedou?" "No tak to fakt nevim,ale víš co?Počkej,já jim brnknu"a vytáhl mobil... "Takže prej během tří nebo čtyř hodin budou tady"usmál se ironicky Bill.Musela jsem se smát! "Jdem k nám,pojď"táhla jsem ho. "Ale koukni jak prší"ukazoval na slejvák. "Máš snad lepší nápad?Přece tady nebudem čekat čtyři hodin!A schovávat se na nějaký zastávce taky není moc dobrej nápad,takže jdeme!"usmála jsem se,táhla ho za ruku a tak jsme teda šli...mno...teda spíš utíkali...nemohli jsme jet ani žádným busem,protože jsme nechtěli,aby Billa někdo poznal...Po deseti minutách jsem si sundala mikinu a hodila nám ji přes hlavu...po dalších deseti minutách jsme zjistili,že je uplně jedno,jestli ji máme nebo ne,tak jsem si ji zae uplně mokrou oblíkla...ach jak jsem inteligentní!!to byla dálka!Ale nakonec jsme tam přece jenom dorazili.Úplně,naprosto a dokonale promočený! "Tak ti asi půjčím něco na oblečení jak tak na tebe koukám coo?"rozesmála jsem se,když jsem za nám zavřela dveře. "To bys byla hrozně hodná,ale jen mi nedávej žádný růžový trička nebo tak jo?" "Tss,si budeš ještě vymejšlet jo?=o)...nebooj"dodala jsem a Šla prohrabat skříň...něco jsem tam sebrala...ale dostatečně dlouhý tepláky jsem fakt neměla...no co,nemusí bejt za každou cenu cool i doma nee?=o)Seběhla jsem dolů,hodila po něm oblečení a zase vyběhla nahoru.abych se taky převlíkla.Pak jsme si ještě vyfénovali vlasy (ještěže máme dva fény!) byla to docela prdel...něco jako v tom filmu s olsenkama...nevim,jak se jmenoval,ale měly podobný hára jako právě teď my=o) "Chutná ti kakao?"zeptala jsem se,protože to mě vždycky nejvíc zahřeje. "Jasný"usmál se a bylo vidět,,jakou na něj má chuť.Pak jsem ještě vyhrabala nějaký sušenky,nasypala jse do misky a už jsme se šli uvelebit do pelechu.Pustila jsem Přátalé (klasika je klasika=o)).Tak jsme koukali,křoupali sušenky,zapíjeli kakaem a poslouchali,jak do oken bubnuje déšť.Sedělo se nám dooost dobře,protože jsme si pod záda narvali všecky polštářky,co mám=o)Kakao došlo,sušenky taky,tak jsme jen tak leželi a koukali na tv...Tohle přece nemůžu nechat jen tak,uvažovala jsem.Teď je snad ta nejlepší příležitost to řešit!A jak je vidět,Bill se k nějakýmu vyjasňování situace,která se stala v pondělí,vůbec nemá=o( "Bille?"ozvala jsem se "No?"odtrhl oči od televize.Sebrala jsem všechnu odvahu,co jsem v sobě našla
"Víš..noo..."jasný,super,klidně ať se třeba zakoktám!!Není to 'vůbec' trapný=o/ "...pamatuješ na pondělí?"uplně se mi zpotily ruce...ještěže jsou pod peřinou! "Noo...asi vím,co mylsíš"trošinku zčervenal...a usmál se=o) "Jo?"zeptala jsem se a usmála se taky...Kruci!Tak už by se mi mohly přestat potit ty ruce ne? "Jo"usmál se víc=o)Co,co teď??Co mám sakra říct?Jak já takovýhle situace nenávidím... "Já nevěděl,jestli to chceš řešit,nebo jak začít...víš?"řekl a zrudl ještě víc=o))Nicméně se překonával,posbíral odvahu a "Myslel jsem,že to třeba ani řešit nechceš..."dostal ze sebe. "Chci"vypadlo ze mě mnohem dřív,než mi to vůbec prolítlo mozkem...Pomalu se ke mně naklonil "Fakt?" "Jo"usmála jsem se...žaludek mi v břiše provádí akrobatický kousky!Aaa panebože!My si fakt dáme pusu!Dotkli jsme se rtama...najednou se mně k sobě přitáhl a začal mě líbat.Umřu!!!A jak krááásně a dlooouho=o))Se divím,že nedostávám křeče do jazyka!Když jsme skončili,usmáli jsme se na sebe...a chytli výtlem=o))Mazec!!=o)Pak jsme ještě koukali na Přátelé a pak už Billovi volala máma,že za deset minut budou doma.Vyškemral si,aby pro něj přijela až sem=o)Oblíkl si ještě trochu mokrý oblečení a už jsem ho šla vyprovodit ke dveřím,protože jsme viděli,že už nám před barákem stojí jejich auto.Natáhla jsem ruku ke klice,Bill ju ale chtnul "Dej mi ještě pusu"mrkl na mě...aaa panebože=o))
"Víš..noo..."jasný,super,klidně ať se třeba zakoktám!!Není to 'vůbec' trapný=o/ "...pamatuješ na pondělí?"uplně se mi zpotily ruce...ještěže jsou pod peřinou! "Noo...asi vím,co mylsíš"trošinku zčervenal...a usmál se=o) "Jo?"zeptala jsem se a usmála se taky...Kruci!Tak už by se mi mohly přestat potit ty ruce ne? "Jo"usmál se víc=o)Co,co teď??Co mám sakra říct?Jak já takovýhle situace nenávidím... "Já nevěděl,jestli to chceš řešit,nebo jak začít...víš?"řekl a zrudl ještě víc=o))Nicméně se překonával,posbíral odvahu a "Myslel jsem,že to třeba ani řešit nechceš..."dostal ze sebe. "Chci"vypadlo ze mě mnohem dřív,než mi to vůbec prolítlo mozkem...Pomalu se ke mně naklonil "Fakt?" "Jo"usmála jsem se...žaludek mi v břiše provádí akrobatický kousky!Aaa panebože!My si fakt dáme pusu!Dotkli jsme se rtama...najednou se mně k sobě přitáhl a začal mě líbat.Umřu!!!A jak krááásně a dlooouho=o))Se divím,že nedostávám křeče do jazyka!Když jsme skončili,usmáli jsme se na sebe...a chytli výtlem=o))Mazec!!=o)Pak jsme ještě koukali na Přátelé a pak už Billovi volala máma,že za deset minut budou doma.Vyškemral si,aby pro něj přijela až sem=o)Oblíkl si ještě trochu mokrý oblečení a už jsem ho šla vyprovodit ke dveřím,protože jsme viděli,že už nám před barákem stojí jejich auto.Natáhla jsem ruku ke klice,Bill ju ale chtnul "Dej mi ještě pusu"mrkl na mě...aaa panebože=o))

Školní láska 4.díl

28. listopadu 2007 v 6:02 | Boruvka |  FF - Školní láska
..... Druhej den jsem se nechala vyzkoušet. Bylo to za dvojku. Naštěstí. Další na programu dne byl příroďák. Služba přinesla obrovskej plakát, na kterým byl nosorožec. Skvělá náplň hodiny. Ale co, aspoň bude legrace. Zazvonilo a do třídy vešla učitelka. "Děti, dneska se budeme učit o nosorožci. Mám pro vás dobrou zprávu - poznámky budou krátké," začala svůj výklad. Za dvacet minut jsme měli popsanou poznámkama celičkou tabuli. To u ní znamenalo krátký poznámky. "Jenom pro představu, tento živočich je opravdu velice velký. Asi jako...nemohu najít vhodný příklad." Za chvilku se ze zadu ozvalo: "Asi jako vaše prdel pančelko !" Úča sebou škubla. "Kdo to byl ? Přiznejte se hned, dokud si to ještě pamatuju !" Všichni byli ticho jako pěny. "Pančelko, to byl přece Tom !" ozvalo se ze třídy. Která svině to jenom mohla prásknout. No jasně, třídní šprt a inteligent, miláček všech učitelů. Ten fakt napráší všecko co se šustne. "Dobře, dnes jste po škole Kaulitzi ! Do odvolání ! Končíme s nosorožci, začínáme ptactvo ! Někdo dojde do kabinetu pro exponát....Emo !" Vstala jsem z lavice. Nedávala jsem pozor, co se po mně chce, tak jsem se jen zeptala: "Co já ?" "Půjdete do kabinetu pro ptáky ! A někdo půjde s váma....Kaulitz ! Když se tak vehementně otáčíte dozadu, tak půjdete ke mně do kabinetu s Emou pro ptáky !" Zatmělo se mi před očima. Ničí mě vedle něj sedět přes uličku, natož jít s nim do kabinetu. A pro ptáky už vůbec. "Pančelko, vy máte v kabinetě ptáky jo ? Wow, to zíram !" vykřiknul na celou třídu Bill a všichni se dali do smíchu. I já, ale snažila jsem se to zamaskovat, aby si moc nefandil, že se směju jeho vtipům. "Nechte si ty hloupé žertíky a jděte !" řekla a vyhnala nás ze třídy. Cítila jsem, jak mi bije srdce. Z čeho jsem sakra nervní ? Z toho, že teď projdu skoro celou školu s klukem, kterýho miluju, ale dělám, že ho nenávidím ?...
Pokračování příště...

Školní láska 3.díl

28. listopadu 2007 v 6:01 | Boruvka |  FF - Školní láska
.... A pak přišel čas mýho "oblíbenýho" dějáku. Věděla jsem, že budu zkoušená, protože můj poslední test dopadl hodně blbě. Jenže největší sranda byla v tom, že já se ale vůbec neučila. Celej večer jsem koukala na horory. A taky podle toho taky moje zkoušení vypadalo - jako jeden velkej horor. Přicupitala jsem k tabuli a položila učitelce na stůl žákovskou a sešit. Učitelka se otočila k oknu a položila mi první otázku. Něco o vzniku nějakýho města. "Eeeeh, nooo...." "Osm set třicet jednáááá !" hulákal na mě Bill z předposlední lavice, když se kouknul do sešitu. "...roku osm set třicet jedna to bylo založený," řekla jsem. Učitelka se pomalu otočila, vzala do ruky můj sešit s žákovskou, vrazila mi je do ruky a řekla: "Kdybych klasifikovala odposlouchávání nápovědy, Kreuzerová, tak máte určitě za jedna. Jenže rozdíl je v tom, že já známkuji dějepisné znalosti. Zítra vás vyzkouším znova, doučte se to, jinak už tak shovívavá nebudu. Sednout !" Docupitala jsem zpátky ke svý lavici. "Dík," utrousila jsem cestou. Ještěže je děják poslední hodina.
"Ahojky Emi, nechtěla bys se mnou jít na oběd ?" zeptal se mě Bill, když jsem vylezla ze šatny. "To jako myslíš tady na ty školní blafy ?" řekla jsem nedůvěřivě. "Nee, to fakt ne. Ale třeba...do Mekáče..." Nevěděla jsem, co mám říct. V duchu jsem hulákala: Jooooo, chci jíííít ! ale nakonec mi z pusy vylítlo strohé: "Ne nechci." Otočila jsem se a odešla. Nejradši bych sama sobě naboxovala. Jako by mě doma čekal lepší oběd. Při nejlepším budu mít namazanej rohlík. A jestli máma nekoupila pečivo, tak ani to ne. Ale o to vlastně ani nešlo. Mohla jsem jít na oběd se svým idolem. Prostě jsem blbá. Přišla jsem domů a vrhla se na ten děják. Aspoň trochu. Chodila jsem po pokoji a přeříkávala si nahlas věty ze sešitu. "Město vzniklo roku osm set třicet jedna." A zase...vzpomněla jsem si na hodinu dějáku a na Billa. Prostě jsem na něj myslela dnem i nocí...už tolik let....
Pokračování příště....

Spolubydlící navždy 4.díl

28. listopadu 2007 v 6:00 | Boruvka |  FF - Spolubydlící navždy

Ráno se probudím a vidím, že Bill už nespí a kouká se na mě ,,Co je??'' zeptám se ,,No jsi strašně roztomilá, když spíš'' řekne a já se začnu červenat ,,Jejda, tak dík, ty taky'' řeknu a usměju se na něj, pak chci vstát, ale nemůžu, Tom na mě leží a v klidku si oddechuje, asi se mu spí dobře. Podívám se na Billa ,,Tak se pokus vstát, při nejhoršim ho vzbudíš'' zašeptá, aby Toma nevzbudil a mile se usměje ,,Ne to je dobrý, ještě chvilku to vydržím a on se určitě za chvilku vzbudí'' taky zašeptám a dám Billovi malinkou pusu na tváž, jenže to jsem neměla dělat, hned mě začal zase líbat, bylo to tak krásný, nechtěla jsem, aby tahle chvíle někdy skončila... ale v tom se Tom pohnul, lekli jsme se a odlepili od sebe, vidím, že Tom už se probouzí ,,Dobré ráno Tomíku'' řeknu a sladce se na něj usměju ,,Dobré ráno'' řekne na oplátku on mě a pak se taky usměje, jenže jak je rozespalí, tak je ten úsměv táák roztomilý... ''Čus brácha'' řekne mu Bill ,,Ahoj'' odpoví mu Tom, pak se nám teda podaří se rozmotat a vstát, Bill najednou zalítne do koupelny a udělá ranní hygienu, namaluje se a udělá svůj sweet účes... já si s Tomem povídám a pak se mu zakoukám, do těch jeho krásných očí, nikdy jsem si je detailně neprohlížela a taky jsem do teď nevěděla, o co přicházím, jsou tak nádherné, až se mi podlomí kolena a cítím, že padám na zem, Tom rychle zareaguje a chytne mě, pak se na sebe zadíváme a Tomovi rty se začnou přibližovat k těm mým, přitisknu se k Tomovi blíž a chytnu ho kolem krku, Tom mě chytí za boky a pak mu sjedou ruce na můj zadeček, jeho rty jsou tak hebké a jemné, občas mi lehce skousne ret, mám je úplně naběhlý a dobře prokrvený, je to krásnej pocit, i když si asi myslíte, že jsem nějaká děvka, tak neodolám ani jednomu, oba jsou tak krásní a roztomilý, pak se od sebe s Tomem odtrhneme a podíváme si do očí, s tohodle nás vyruší, otevření dveří, tak se navzájem rychle pustíme a děláme, jaky by nic ,,Teď jdu já'' řeknu a vcházím do koupelny, musím se připravit. Když vyjdu, kluci se na něčem domlouvají ,,O čem mluvíte??'' zeptám se jich zvědavě ,,Ale, plánujem, co podniknem'' řekne Bill ,,No a k čemu jste došli??'' zeptám se zvědavě ,,No takhle jí večer zapařit do nějakýho klubu??'' řekne Tom ,,No tak jo, ale co teď??'' ,,No tak to nevím, co třeba jít na pizzu??'' ,,No tak jo, souhlasíš Bille??'' zeptám se Billa poslouchájící náš plánovací rozhovor ,,No tak jo, beru a taky můžem jít na zmrzku, ne??'' ,,No jasně!!'' vykřiknem s Tomem oba najednou a začnem se všichni smát :-) Pak jde do koupelny Tom, pak vyleze a jdeme dělat snídani, po snídani si dáme kafe a pak se jdem koukat na televizi, už je asi 12hodin odpoledne a tak jdeme na ten oběd, po obědě jsme přímo přežraný, šli jsme si sednout na lavičko nedaleko té restaurace, kde jsme si dávali ten oběd a relaxovali, teď už nastala chvíle na zmrzku, tak se zvedáme a jdeme do cukrošky ,,Doufám, že tam budou mít vanilkovou'' řekne Bill ,,Hmm, to určitě jo a já doufam, že budou mít čokoládovou'' řekne zas pro změnu Tom ,,Teda vy jste nedočkavý, to já si dám banánovou'' řeknu jim a začnu se smát, konečně tam dojdeme a já si stoupnu hned do řady ,,prosím jednu vanilkovou, pak čokoládovou a banánovou'' řeknu prodavačce, když přijdu na řadu ,,Tak prosím'' řekne prodavačka a podává mi zmrzliny, kluci si každej vezmou tu svoji vysněnou a vyrážíme domů, když už jsme ji všichni snědli, tak jsme si stěžovali, že to byly malé kopečky... ,,Konečně doma'' řekne Tom a rozvalí se na gauč, Bill hned za ním a už tak není místo, protže se kluci strašně moc roztahujou ,,No a kam si sednu já??'' řeknu jim ,,No třeba ke mě na klín'' řekne Tom a šibalsky se usměje ,,No to určitě, radši půjdu k Billovi, když mu to nebude vadit'' ,,Ne nebude, jen pojď'' rychle zareaguje Bill a podívá se na Toma, Tom se jenom tváří uraženě, ale moc dlouho mu to nevydrží, takhle tam ležíme, asi tak půl hodiny a pak už je večer, takže by jsme se mohli začít přopravovat na náš noční výlet do baru, tak se všichni připravujeme a už je asi po osmé hodině večer, všichni už jsme připraveni, takže vyrážíme...
Pokračování příště!!

Spolubydlící navždy 3.díl

28. listopadu 2007 v 5:56 | Boruvka |  FF - Spolubydlící navždy
Je ráno 8:43hodin a já se probudím, vidím, že kluci ještě spí, tak vstanu a jdu udělat ranní hygienu, namalovat a učesat vlasy do cool culíčků, na sebe si vezmu roztrhané ryflové mini kraťásky a tričko nad pupík. Tak teď jdu udělat snídani a uvidíme, který z kluků první vstane, začnu dělat toasty ,,Dobré ráno'' řekne nějaký hlas za mnou, otočím se a tam stojí Bill ,,Dobré, jak jsi se vyspinkal??'' ,,Dobře a jak ty??'' ,,Já taky dobře, Tom ještě spí??'' ,,Jo jo, ten spí jak zabitej'' řekne Bill a začne se řehnit, pak jde do koupelny, aby se mohl připravit ,,Dobré ráno'' řekne ještě rozespalím hlasem Tom ,,Dobré, tak co hlava?? Dobrý??'' ,,Jo jasně, už je to lepší, ale byla to rána, co??'' ,,No to jo, úplně jsme se s Billem lekli'' řeknu a usměju se ,,No to věřím'' odpoví Tom a taky se usměje ,,Kde je Bill??'' zeptá se Tom ,,V koupelně, za chvilku ho tady budeš mít'' řeknu ,,Jo jasně''. Dál připravím hrníčky na čaj a Bill vyjde z koupelny ,,Ahoj brácha'' řekne ,,Nazdar'' odpoví mu Tom ,,Tak co hlava??'' ,,Jo v poho'' odsekne Tom a zaleze do koupelny. S Billem jsme si povídali a mezi tím se už dodělala snídaně, pak už vylezl Tom z koupelny a všichni jsme si sedli ke stolu a začali snídat, u snídaně jsme si povídali. Potom jsme šli ustlat a já začala mýt nádobí, Bill ho utíral a Tom uklízel tam kam patří. Pak už zazvoní zvonek a tak jdu otevřít, nesou nám tu postel, takže nám to pomohli umístit do pokoje a odjeli, mi s klukama jsme to začali upravovat. Teď už máme vše hotové a tak si balíme věci na koupálko ,,Tak můžem vyrazit??'' ptám se kluků ,,Jo jasně, jdeme'' odpoví Tom a tak vyrazíme na koupálko nedaleko odtud, když dorazíme, sluníčko pálí tak hodně, že s každého teče, vybalíme věci, deku, ručníky, vsléknem se do plavek, které jsme měli pod oblečením a kluci jdou do vody ,,Jdeš s náma Barčo??'' ,,Jo jasně, za chvilku za váma přijdu'' řeknu a usměju se na ně ,,Ok'' řekne Bill a skočí šipku do vody, fakt to vypadalo cool a Tom hned za ním salto. Ležím na dece už delší dobu a najednou na mě někdo cáká vodu, je to Bill, který se nade mnou otřepal ,,Co děláš, seš normální??!!'' křiknu na něj, protože jsem se lekla a navíc to hrozně studilo, jak jsem byla od toho sluníčka zahřátá ,,Tak sorry, nevěděl jsem, že zareaguješ takhle'' řekne omluvně Bill a pokrčí rameny ,,No to nic, já jsem se jenom lekla, tak taky promiň'' odpovím mu a usměju se na něj ,,Jdeš se mnou do vody??'' ,,Jo jasně a kde je Tom??'' ,,Šel pro něco k pití'' ,,Aha'' řeknu a vstanu, Bill mě chytí za ruku a už jdeme do vody, sejdeme po schůdkách a já se hned potopím, abych se namočila sama, vynořím se a už vidím Toma, jak si to k nám hasí s kolou, tak vylezeme z vody a napijeme se, pak skočím do vody šipku a kluci tam rychle zahučí za mnou, chvíly blbnem a potápíme se a pak chci vylíst, ale Tom mě chytí za boky a stáhne mě zpátky do vody, takže už jsem zpět, tak Toma potopím a vylezu, Tom hned za mnou, vezme mě do náruče a chce mě hodit do vody ,,Ne, Tomíšku prosím'' dělám na něj spí ošíška, ale na to Tom nereaguje a tak se ho pěvně chytím kolem krk, takže ho stáhnu s sebou, Bill se málem utopil smíchy, pak už máme hlad, tak se sbalíme a jdeme domů, doma klukům připravím něco rychlího a kluci mezi tím věší mokré plavky, ručníky a deku, po opožděném obědě jdem koukat na televizi, dávaj nějakej seriál, tak to přepnem a nikde nic, samá kravina ,,Co takhle pustit si dvd??'' navrhne Tom ,,No proč ne'' řeknu a Bill jen kývne. Tom něco vybírá a já jdu do kuchyně připravit něco k pití a popkorn, najednou přijde do kuchyně Bill, chytí mě za boky a přitiskne pevně k sobě, mě projede mráz po zádech a naskočí mi husí kůže, nevím, kde se to ve mě vzalo, ale bez jediného slova sem se otočila a začala Billa jemně líbat, Bill mi začal polibky vracet, omotala jsem mu ruce kolem krku a nevnímala nic jiného, než Billa, vychutnávala jsem si každičký jeho dotek, najednou mi vjel po triko, nic jsem nenamítala ,,Tak dělejte!'' křičí na nás Tom, který už sedí na pohovce, rychle se od sebe odtrhnem a vezmem věci, které jsme připravily, než jsme se začali líbat, sedli jsme se na gauč a čučeli na telku, ale já ten film vůbec nevnímala, myslela jsem jenom na Billa, pak Tom vstal a šel se osprchovat, protože už je večer ,,Barčo, můžu s tebou mluvit??'' řekne najednou Bill a já se na něj jen podívám neviným pohledem ,,Chtěl bych se ti omluvit za tu kuchyň, já...'' ani to nestihl doříct a já ho znovu políbila ,,J-j-já, no, sorry, nějak mi to ujelo'' snažím se vykoktat nějakou omluvu ,,Jo jasně, mě taky, takže to byl jen úlet??'' zeptá se Bill ,,Asi jo'' řeknu ,,Dobře, tak fajn, nic se nestalo'' řekne potichu, aby nás Tom neslyšel ,,Jj, nic'' řeknu a dívám se dál na televizi, teda spíš se snažím, protože furt musím myslet na to s Billem. Za chvilku vyleze Tom z koupelny a sedne si vedle mě, chvilku se pak díváme ,,Jdu se osprchovat, jo??'' řekne Bill ,,Jo jasně, já půjdu po tobě'' odpovím mu a usměju se, hned jak Bill zaleze do koupelny, se na mě Tom svůdně podívá ,,Co je??'' zeptám se nejistě, ale odpovědi jsem se nedočkala, místo toho mě Tom začal vášnivě líbat, akorát mě překvapilo to, že jsem se vůbec nebránila a polibky jsem mu oplácela, pak se najednou otevřely dveře a mi jsme se od sebe rychle odlepili a dělali, jako by nic, Bill si sednul vedle mě, já jsem vstala a šla se osprchovat, vzala jsem si vsé pižamko a vrátila jsem se ke klukům, zapoměla jsem říct, že kluci měli na sobě jen boxerky, vypadali oba moc sexy, akorát Bill měj šedý a Tom bilí, opřela jsem si hlavu o Billa a Tom si mi lehl na klín a tak jsme koukali na film, nakonec jsme z toho usnuli, pak jsem cítila, jak se Bill pohnul, aby mohl vypnout televizi a pak už taky usnul...
Pokračování příště!

Navstevnost za minuly tyden (19.11.2007 - 25.11.2007)

27. listopadu 2007 v 17:50 | Boruvka |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.11.2007 - 25.11.2007) je:

Pondeli: 62

Utery: 71

Streda: 55

Ctvrtek: 54

Patek: 47

Sobota: 42

Nedele: 66Celkem: 397

No na to že tady ted tejden nebylo ani tuk tak je to dobrýý... díky


19.11.2007 Johannes B. Kerner #1

20. listopadu 2007 v 18:12 | Boruvka |  Tokio Hotel483 backstage video - screeny #2

20. listopadu 2007 v 18:10 | Boruvka |  Sceenshoty


Hlasujte na TRL

20. listopadu 2007 v 18:04 | Boruvka |  Novinky
[ zoom - ]
Na německé MTV nasadili do TRL "1000 Meere" tak nezapomeňte hlasovat.

HLASUJDopis pro fanoušky ze Sárska

20. listopadu 2007 v 17:37 | Boruvka |  Tokio Hotel


Ahoj lidi,

Skutečně se velmi těšíme z vašeho zájmu. Momentálně bohužel nemůžeme přijet do Sárska (spolková země v Německu) a doufáme, že tomu rozumíte. Jakmile to bude možné, navštívíme vás.

Tom, Bill, Georg, Gustav

Plakát na 3 koncerty ve Francii + název turné

20. listopadu 2007 v 17:36 | Boruvka |  Novinky
Nová tour se bude jmenovat: 1000 Hotels European Tour

Koncert v Ženevě

20. listopadu 2007 v 17:35 | Boruvka |  Tokio Hotel
Další koncert jarního turné je známý:
21.3.2008 - Ženeva, Švýcarsko

18.11.07 Hamburg - letiště

20. listopadu 2007 v 17:34 | Boruvka |  Tokio Hotel