Leden 2008Nizza - letiště

31. ledna 2008 v 19:51 | Boruvka |  Tokio Hotel
ParisAirportJan2720081.jpg image by EEEvule ParisAirportJan2720082.jpg image by EEEvule
ParisAirportJan272008.jpg image by EEEvule

Wien - backstage (11.4.07)

31. ledna 2008 v 19:50 | Boruvka |  Tokio Hotel


Los 40

31. ledna 2008 v 19:49 | Boruvka |  Časopisy - zahraničí

TH budou na "Goldene Kamera"

31. ledna 2008 v 19:49 | Boruvka |  Články a rozhovory
Ječící alarm na "Goldene Kamera": Také kapela "Tokio Hotel" obdrží 6.února cenu. A se čtyřmi kluky z Magdeburku bude s jistotou cestovat také hodně mladých fanynek do Berlína.
Sotva přijeli kluci z prázdnin, už přijímají zase ocenění! 6.února bude teenie kapela na "Goldene Kamera", které je propůjčené časopisu "Hörzu".
Magdeburská kapela - 18letá dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - vítězoví v kategorii "Musik National". Před hosty v Ullsteinhalle Axel Springer AG v Kreuzbergu budou také vystupovat.
Úspěch teenie rockerů je skutečně úžasný: Tokio Hotel jsou také v zahraničí oslavováni jako hrdinové. Právě byli v Cannes vyznamenáni jako nejlepší mezinárodní kapela hudební cenou rádiové stanice NRJ.
Od roku 2003 existují "Tokio Hotel", předtím se čtyři kluci jmenovali ještě "Devilish". Jejich debutový singl "Durch den Monsun" přestihl v roce 2005 všechna očekávání a skočil do hitparád. Tokio Hotel obdrželi zato "Bambi" v kategorii "Pop national" stejně tak jako hudební cenu "Comet" a "Eins Live Krone" jako nejlepší nováček.
V roce 2006 získali první Echo a World Music Award (nejúspěšnější německá kapela). V 2007 obdrželi své druhé Echo - vedle mnoho dalších ocenění. Na "Goldenen Kamera" budou vedle jiných, jako jsou Kylie Minogue a Robert de Niro

Sweet Georg a Tom :)

31. ledna 2008 v 19:48 | Boruvka |  Tokio Hotel

Velký US - fancheck

31. ledna 2008 v 19:46 | Boruvka |  Články a rozhovory
V únoru mají Tokio Hotel svoje první koncerty v USA! Jaké tam mají šance? Bravo startovalo bleskovou anketu a na místě se ptalo mladistvých…
Teď to bude vážné: V únoru makají Tokio Hotel na USA, aby dobyli zemi. Ale jak si tam Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) povedou? Zpravodaj Brava Andreas Renner to testoval na slaveném hollywoodském bulváru v Los Angeles s postery TH a iPodem, na kterém měl anglické hity TH: I když nikdo o kapele neslyšel, promítají se TH extrémně dobře. Vzhled a zvuk přesvědčil! 15.března budou hrát kluci svůj prví koncert v Hollywoodu. Potom následuje Anaheim a New York (Anaheim je zrušen). Dříve dokonce dva koncerty v Kanadě. Šílené: Show v New Yorku a Kanadě byly během pár minut VYPRODANÉ! "Telefony se nezastavily", konstatuje manažerka koncertu Barbara Skydell. Proto vyžádala americká nahrávací společnost, že kapela musí přijet dříve! Tokio Hotel odmítli! "Naše vystoupení na "Goldenen Kamera" 6.2. v Berlíně jsme nechtěli v žádném případě odříct", říká Tom jasně. "Všichni fanoušci jsou smutní, že nemůžeme být na Echu, uvidí nás potom aspoň v TV…"
Layla (17) a Rebecca (17)
"Wow, zní superně. Vůbec ne německy, ale spíše americky. S touto hudbou budou mít u nás určitě velký úspěch."
Aubrey (17)
"Tyhle songy rockují. Zní docela cool. Ale také nic obrovského. To je školní kapela?"
Clair (15) a Sarah (15)
"Vypadají skutečně cool. Především tenhle Bill. Je opravdu sladký. Když tady kluci zahrají koncert, uvidíme je živě…"
Maya (17) a Zoe (17)
"Nevypadají špatně, obzvlášť tenhle Bill. Ale do mdlob bychom z nich neupadli. Ta hudba taky není naše věc - víc se nám líbí Jonas Brothers.
Alex (14) a Kim (14)
"Jejich song "Scream" zní docela dobře. Ale účesy obou bratrů jsou už něco jiného. Kdybychom tak přišli do školy, měli bychom zlost na krku."
Jenn (17) a Arianna (17)
"Tenhle Bill je skutečně totálně zostřený. Máš jeho telefonní číslo? Neměli bychom nic proti, když by nám zahrál jeho songy na nějakém intimním soukromém koncertu…"

DE Bravo 06/08

31. ledna 2008 v 19:45 | Boruvka |  Časopisy - zahraničí
2 video hotovo

31. ledna 2008 v 19:39 | Boruvka |  Novinky
DRUHÉ VIDEJKO JE NA SVETE! / THE SECOND VIDEO IS HERE!


Ahoooooj!!!!
Trosku jsme si pospísili a proto je tu druhé videjko o den drív!!!
Je samozrejme zase zverejnené na youtube a najdete ho i na úvodní stránce profilu!
A znovu je tu na Vás velká prosba! Posílejte opet odkaz na nase videjko Thckum!
Je to stejné jako minule - zkopcete si tento text:
"Hallo Jungs,

wir haben euch schon unser erstes Video gesendet! Und wir haben euch versprochen, dass das kein Ende ist!

Also, jetzt haben wir für euch unser zweites Video!

http://www.youtube.com/watch?v=la5e0kYc1-c

Ihr könnt in kurze Zeit nächste und nächste Videos erwarten!!!

Besucht auch unser myspace Profil und schaut an, wie viel Fans hat schon diese Aktion teilgenehmt!

www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien

WIR VERMISSEN EUCH UND WIR WOLLEN EUCH ZURÜCK!!!!

Eure tschechische Fans!"

Text poslete Thckum zase na jejich ofisl email: fans@tokiohotel.de, ofisl myspace profil: www.myspace.com/tokiohotel a ofisl youtube profil: www.youtube.com/user/tokiohotelchannel

Prosím, udelejte to, protoze cím víc vás to posle, tím vetsí sance je, ze si nás THcka vsimnou!

Díky moc!


Láska nebo jenom úlet?? 60.díl

31. ledna 2008 v 19:23 | Boruvka |  FF - Láska nebo jenom úlet??
"Jo tak ahoj……neboj nic neprovedem…" slyšela sem kluky z chodby, jak slibujou, Simon a Gordonovi, že budeme hodný, pže oni jdou někam ke známým a vrátěj se tak kolem desátý zejtra ráno. Teď je už skoro 10 večer. Přes den nám kluci ukázali Loitsche, teda až odpoledne, dopoledne jsme spali:D Teď sem využila Billovy nepřítomnosti a snědla mu z talíře tu poslední palačinku, co na ní měl. Simon byla tak hodná, že nám udělala večeři, jenže těch palačinek udělala hodně, tak je kluci dojídal teď a já Billovi trochu chtěla pomoct. Sem hodná, co? Ale Billovi to tak nepřišlo, když to uviděl.
"Kdo mi snědl mojí palačinku?" zeptal se výhružně, když uviděl prázdnej talíř "Tome?" kouknul na něj přísně
"Co na mě koukáš, já ti jí asi těžko vzal, když celou dobu stojina chodbě vedle tebe, co? Ty seš debil…..leda, že bych se dokázal rozdvojit a takovou schopnost zatím nevlastnim, ale bylo by to občas good….." fantazíroval Tom, Bill se teda obrátil na nás. Prohlídl si mě, Terezu a pak zas kouknul na mě
"Tos byla ty, že jo?" zeptal se a já se jen usmála
"hele, co to támhle je?" ukázala sem za kluky
"Kde?" otočili se oba
"No támhle vzadu na zahradě…" upřesnila sem a oni se nahrnuli k oknu, já sem mezi tim dokončila můj plán a zdrhla nahoru, jenže Bill si toho všimnul a pustil se za mnou
"Hej, no počkej mě nezdrhneš………já věděl žes to byla ty….to si odskáčeš….." řval na mě cestou. Chvilku jsme se tam honili jak malý, já už neměla kam se schovat, tak sem vtrhla do Billova pokoje. Chtěla sem za sebou rychle zabouchnout dveře a zamknout, ale Bill byl rychlejší. Zadržel dveře, takže sem neměla šanci. Protáhl se za mnou do pokoje a stál přede mnou. Já stála zády ke dveřím, tak sem se o ně opřela, aby se zavřely.
"No, ok, vyhráls a co mi uděláš?" vzdala sem se, Bill neodpověděl, jen se na mě přitiskl a políbil mě.
"No tak takovej trest si nechám líbil." Řekla sem a znova se do něj zakousla, vykusovali jsme se čím dál vášnivěji. Bill mi zajel rukou do vlasů a já jeho hladila po zádech. Potom se na mě přitiskl ještě víc a levou rukou začel šmátrat na dveřích.Po chvilce sem slyšela otočení klíče v zámku a pochopila sem. Bill mě chytl kolem pasu, zvedl a přenesl do postele (se divim, že mě unesl, když vážim jako on…) Do té mě položil a lehl si vedle mě. Dál pokračoval v tom, co jsme začli. Z mých rtů se pomalu přemístil na krk a potom k pupíku, sundal mi triko a přejížděl rukou po mym břiše. Já Billovi taky sundala tričko a lehla sem si na něj. Líbala sem ho na břiše, krku a přemýstila se k Billovým bradavkám. Cejtila sme, že se mu to líbí a začínaly se mu v rozkroku pomalu napínat kalhoty, proto sem mu rozeta pásek a kalhoty mu jednoduše sundala, to samý udělal Bill mě. Potom mi rozepnul podprsenku a začal hladit po celym těle. Už sem to nevydržela a sundala mu i boxerky. Líbala sem ho na podbříšku a jen občas je letmě dotkla jeho penisu, ale i to stačilo a Billa vydráždilo. Když už Bill věděl, že to dlouho nevydrží sundal mi kalhotky, políbil mě a pomalu do mě vnikl. Chytl mě za boky a já jeho hladila rukou na zádech a jemně mu do nich zarývala své nehty. Z našich úst vycházeli steny, přerušované líbánim. Po chvíli Billem projela vlna vzrušení a potom i mnou.
"Konečně nás nikdo nevyrušil…" řekl spokojeně
"Jo, ale stálo to za to….." souhlasila sem. Potom jsme se ještě vykusovali, pomalu jsme usínali. Já se ale "náhodou" dotkla rukou Billova penisu. To se mu nejspíš líbilo, pže hned na to mě začel rukou přejíždět znovu po celym těle a bylo to tady znova, tentokrát jsme všechno ale zakončili polohou 69 a potom dokonce i usnuli, ani jsme se nenamáhali oblíkat, pže jsme věděli, že je stejně zamčeno……..
"Co je Terko?" zeptala sem se jí dopoledne, když jsme pomáhaly Simon připravovat oběd.
"Ale nic, jen mám takovej divnej pocit už od rána, že něco není v pohodě……" řekla
"A co by nemělo bejt v pohodě," zeptala sem se
"Simona…" vypadlo z ní
"Vždyť je poslední dobou skoro jako dřív….."
"No jo, právě, skoro…." Řekla. Dál už jsme to potom neřešily a připravovaly těstoviny na oběd.
"tak co Tom?" zeptala sem se, když odešla z kuchyně Simon, Tereza se jen usmála a začervenala, takže mi to bylo jasný
"A ty a Bill…." Zeptala sem a pro změnu sem se začervenala já "Aha…tak to jsme na tom stejně…..ale bylo to krásný…" rozplývala sem
"Jo to bylo.." souhlasila sem a pomalu šla dávat věci na stůl, připravila sem příbory a skleničky, Terča donesla těstoviny a položila je doprostřed stolu.
"Jé holky, vy jste zlatý….tady je ještě pití." Řekla Simon a postavila na stůl minerálky.
"Já pojedu domů už teď…….busem, tim kterej pojede." rozhodla se Terča po obědě
"Proč?" nechápal Tom "Ale pojedu teda s tebou."
"Mám divnej pocit, že se Simče něco stalo….tak tam chci jet a kouknout se….musim…jinak už to nevydržim.." řekla a s těma slovama si šla zbalit, Tom se po mě jen podíval a já pokrčila rameny, pže sama sem taky nic víc nevěděla
"Tak jeď, my za vámi večer přijedem……." Řekla sem mu a on souhlasil. Tereza už byla dole připravená, tak jí Tom chytl za ruku a šli čekat na bus. My jsme zatím s Billem poklidili, sem tam se vykousli a já si sbalila věci. Najednou mi zazvonil mobil.
"Tereza.." řekla sem Billovi a zvedla mobil
"Ano?"
"Nikolko, musíte přijet…hned…prosím.." řekla a zlomil se jí hlas, potom zavěsila…

Jeho Matka mě nemá ráda 47.díl

31. ledna 2008 v 19:20 | Boruvka |  FF - Jeho matka mě nemá ráda
,,co se to tu jako děje...?"
,,no, Kika mi řekla, jak to je... Co cítíš k Billovi, pravdu, ne to, co jsem si myslela a... Myslím, že jsi pro něj ta pravá...?"
,,a to mi říkáš s takovým klidem...? Zničila jsi mi narozeniny, tohle nebude jenom tak..! :-P"
,,fajn... čekám na pomstu..."
,,nejsem pomstychtivá mrcha... ale... Kdybych si to někdy rozmyslela, tak se ozvu..." '
,,dobře, budu čekat na pomstu..."
,,ježiš, to budou zase titulky..."
,,neměla jsi odjíždět..."
,,dobře... Dáme si mír, jo...?"
,,okay..." Objaly jsme se... Pak jsem se koukla přes sklo a tam stál Bill, skoro jsem se až divila, že mu neupadly oči z pružinky... xD Pak přinesl v náručí malého Davida.
,,no řekni, není roztomilej...?"
,,jak jinak, dkyž jsi jeho strejda, že jo... ;)"
,,a když já jsem jeho táta, že jo... ;)" přišel Tom a v náručí držel Lukase...
,,jéžíš... Dejte mi jednoho pochovat plosím... ;)" přišla jsem k Billovi...
,,hele zlato, na to zapomeň, jdi si za Tomem, já si ho teď půjčil..." opdoroval...
,,budeš prudit...? Koukla jsem na něj válečnicky...
,,to si piš..." fajn, vzdala jsem to a šla za Tomem...
,,ne ne ne..."
,,ale Tome, ty ho budeš mít teď pořád..."
,,no právě, ale teď je nejhodnější, chápeš..?"
,,no a proto i ho musíš pujčit..."
,,abych sjem ho pak uklidňoval, co..? Na to zapomeň"
,,Tome...." hodila jsem na něj psí očka... Pak mi teda Lukase půjčil...
,,je sladkej... :)"
,,mamí, kde je Heliett...?" přiběhla Zahara...
,,jak kde je Heriet..? Bille, tys ji měl přece hlídat, nebo snad ne...?!" zpanikařila jsem
,,buď v klidu... Má ji Julie..." ulevilo se mi...
,,ty ve, tys mi nahnal strach..."
,,no nic, musíme už jít, za chvilku bude tiskovka... Takže Tome, šup šup, ať už jsi v autě taky...
,,ještš mi ho neberte..." prosila Kika
,,jo jo, to je nevýhoda povolání zlatko... ;)" konstatoval provokativně Bill a Kika mu to vrátila vražedným pohledem...
,,dobre, už se klidnim... Máte na to pět minut, jinak půjde Tom do redakce pěšky a to bych mu fakticky neradil..." dořekl a pak už jsme šli do auta... Čekali jsi čtyři minuty, když dorazil Tom...
,,no konečně, já myslel, že pljdeš nakonec pěšky..."
,,ani mě nehne, tak na co ještě čekáme..?!" dodal dominantně a už jsme vyjeli.
Doveli mě a Simone domů a kluci odjeli pro Georga a Gustava do zkušebny a pak jeli na rozhovor....
Bill - ,,takže, začneme...?" zeptala se redaktorka a my přikývli... Otočila se na mě a zahájila otázkou..
,,právě jsi přijel z náročné cesty z Francie, kde jsi jel pro Noemi, která ti utekla, kvůli čeho to bylo...?"
,,ona neutekla mi, ale mé matce, která jako každá správná tchyně umí dobře prudit..."
,,aha, takže... útěk kvůli matce...?"
,,přesně..." kde berou tolik informací...! @=
,,tak, ty už jsi nějakých pár hodin tatínek Tome, jak jsi pojmenoval děti...?"
,,no, jedno bylo pojemnováno podle mě a jedno podle Kikči, máme dvojčata, ten starší se jmenuje Lukas a druhé dítě je David..."
,,je tak zvláštní oslovovat zrovna tebe tatínkem..."
,,je zvláštní na to reagovat... ;) Ale te´d už jsme se doufám nadobro usadil..."
,,pochybuji ale, že se vyhneš bližšímu kontaktu s fanynkami..."
,,některým možná nedokážu odolat, konec konců... Kika mi dává volnost, takže..."
,,ale, když jsi to jednu dobu táhl s Noemi, moc volnosti ti nedala...." všichni ztuhli, kromě té zmije..
,,otočmě list..." začal se hájit Tom...
,,jak... Když jsi to táhl s Noemi...?!"
,,takhle..." hodila na stůl fotky, kde se Tom s Noemi vášnivě líbal u nás na pohovce...
,,Tome?!" koukl sjem na Toma vražedně...
,,ale to už bylo dávno..." hájil se Tom...
,,no, zase tak dávno ne... Ještě před tím, než Noemi odjela do Francie poprvé..."
,,no, šak to už je dávno..."
,,kvůli toho jsi se rozešel s Kikou...?!"
,,vy jste se spolu rozešli, já myslela, že to byl jenom rozhádaný případ..." psala si rychle do deníčku všechno, co zareagovala... Pomalu jsem si stoupal a Tom opatrně taky...
,,Tome, jak jsi mohl...?! Vždyť... je to moje holka! Je moje!!!"
,,ale......"
,,jaký ale...?!"
,,když ona..."
,,Tome, nenávidím tě..." přerušil jsem ho a koukal se mu do očí... Moje věta ho zarazila... Všichni ztichli...
,,Bille..."
,,nemluv na mě.. Uhni...!"
,,nic nebylo! Jenom jsme se... líbali a pak... oba přestali...!"
Neposlouchal jsem ho... Nevnímal svět kolem mně.. Vyšel jsem z velké budovy, snažil se zorientovat, pak jsem si zašel do auta pro peníze, mobil a nějaké věci a vydal se do parku...
Chodil jsem jak bez duše sem a tam... Fanynky tam nebyly, nikde, protože je to uzavřená společnost, je to pozemek Bauermedia a já seděl na lavičce, skoro tři hodiny- jo, tři hodiny...
Noemi -
,,kde máš Billa?" zeptala jsem se, když dorazili kluci k nám domů...
,,není..."
,,no počkej, jak není...!"
,,no.. prostě... se vypařil..."
,,jak se vypařil..."
,,do prdele...! Ty tvoje otázky pořád..!"
,,Tome! Uklidni se..!" vyjekla jsem po něm, vzala mobil a volala Billovi, vyrazil jsem z domu, nasedla do auta... Bill nezvedal telefon... Zkusila jsem nejdřív jet k nim domů, tam nebyl, pak jsem jela do jeho oblíbeného baru, tam taky nebyl... nakonec jsem se vydala do bauermedia. Před budovou seděl Bill. Nevšiml si, že jsem přijel a tak jsem potichu přišla k němu, nevšiml si mně...
,,Bille..?" lekl se...
,,co tu chceš...?!" dodal ne moc přátelsky...
,,Bille... Měla jsem o tebe strach..."
,,víš kolikrát jsem měl já o tebe strach...?" kolísal mu hlas... Brečel... Nechápu to, proč by jenom tak brečel...?
,,proč jsi mi to udělala...?" koukl na mě se záští, jako bych byla nějaký hnusný hmyz, co mu zničil život....
,,Bille... Co se stalo...?"
,,říkala jsi, že to bylo jenom jednou a s Heraldem... Vzal sjem to lehce, protože jsi byla těhotná a nemocná, ale proč zrovna s Tomem...?! Proč s ním...?!" už to chápu...
,,Bille... to bylo dávno... jenom jsme se..."
,,líbali, já vím..." vytáhl z kapsy skrčené fotky...
,,odkud je máš...?"
,,dneska jsem byl na rozhovoru slečinko.."
,,Bille, takhle se mnou nemluv...!"
,,jak s tebou mám mluvit, když si nic jinýho nezasloužíš...?!"
,,Bille... Nech toho,..." postavila jsem se..
,,ne, ty toho nech, hned zítra si zbal věci..."
,,Bille... a co..."
,,už to máš přece natrénovaný, ne...?! Určitě jsi jela do Francie za Heraldem, ne kvůli mamce..."
,,Bille, jak tohle můžeš říct...?"
,,jak tys mi mohla tak dlouho lhát do očí...?! Jsi proradná mrcha!" vrazila jsem mu facku...
,,Bille, miluju tě, ale tohle... Si ke mě nebude dovolovat nikdo, rozumíš...?!" nasedla jsem do auta a odjela domů. Zbalila si věci, zajistila letenku do české republiky...
,,snad nechceš odjdet...? Teď...?"
,,ne, Tome... Já tady prostě nezůstanu ani minutu..."
,,ale... co Bill...?"
,,eh... Prosím tě... Ten si za chvilku najde jinou proradnou mrchu, jako jsem já..."
,,cože...?!"
,,Bill mě nazval proradnou mrchou..."
,,to není možný..." řekl udiveně Tom...
,,proč by to nemělo být možný...?"
,,nikdy by neurazil holku..." odfrkla jsem
,,pro zbytek si přijedu později..."
,,ty chceš vážně odletět...?
,,Tome, vypadám snad, jako bych jsem si dělala srandu...?" zavrčela jsem na něj... Pak už byl zticha... Po chvilce přijel Bill, všichni na něj koukali jako na vetřelce ale on si to pašíroval rovnou do ložnice, kde jsem byla já s Tomem...
,,á... já zapomněl, nemůžu rušit slavný páreček..." vypadlo z Billa, když vešel do dveří...
,,Bille nech toho... Ta proradná mrcha ti už dá navždycky pokoj... Na konci měsíce ti přijde žádost o rozvod, o to už se postará můj právník... Zítra ráno už mě ani holky neuvidíš, jedu do česk republiky, jak sis přál... a teď nech proradnou mrchu projít do pokoje pro hosty, aby se mohl pan Bill Kaulitz sladce vyspinkat" řekla jsem tvrdě... Billa moje reakce zaskočila... Asi si myslel, že to nevezmu vážně...
,,ale... Noemi..." podíval se na mě, když jsem vyšla z ložnice a hned za mnou šel Tom... Oba jsme se na Billa otočili... Ten jenom zakroutil hlavou, zavřel dveře a už se neozýval..."
,,co se stalo...?! Cos mu zas udělala...?!" zavrčela na mě Simone, která vyběhla z kuchyně.... Za ní šel hned Georg a Gustav...
,,měla něco s Tomem" vypadlo nechtě z Georga... všichni na něj hodili vražedný pohled, jenom Simone propichovala tím svým pohledem mě...
,,ale neboj, zítra už mě uvidíš naposled, a pak už jenom u rozvodového řízení..."
,,copak, konečně ti došlo to, že Bill o tebe nemá zájem...?" to, co řekla mě ranilo...
,,mami..." snažil se ji zastavit Tom...
,,no, co... Ať se dozví, že si ji Bill vzal jenom proto, aby o něm nepovídali, že je gay... Že si ji vyzval na podium, aby se seznámili..."

Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!! 44.díl

31. ledna 2008 v 19:19 | Boruvka |  FF - Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!!
Rychle jsem pustil ručník a koukl jsem se dolu..Bill mi ho pusinkoval ,,Hele…Bille..co chceš dělat??Mě stejně nedostaneš" usmál jsem se..Bill mi ho pustil, ale on ne a ne spadnout…no..dal se mi prostě do pozoru ,,do prdele…zrádče" řekl jsem mu a koukl jsem se na Billa..ten se jen uculoval ,,no..co je..nech ho spadnout" řekl jsem a začal jsem si v mírném předklonu čistit zuby…Bill se po kolenou doplazil ke mně a začal mi ho rukou masírovat..chtěl jsem tak moc vykřiknout, ať pokračuje, ale tohle nejde..,,Bille pusť ho a nech ho bejt" ,,ee" usmál se a pokračoval..dočistil jsem s zuby a otočil jsem se prudce na Billa ,,ehm" usmál se Bill a vzal ho do ruky ,,necháš toho..kušuj" začal jsem na něj řvát jako na slepici..,,ee" usmál se a začal rukou pohybovat nahoru a dolu..vzal jsem mu ty ruce a dal jsem mu je za záda ,,nech toho..varuju těěě" usmál jsem se a odešel jsem do pokoje..tam jsem se oblékl do pyžama, které jsem čapl v koupelně a začal jsem rozestlávat postel..Bill vyběhl hned za chvilku a lehl si do ní..zavřel oči a už spal…šel jsem si teda ještě do koupelny vyčistit pleť..pak jsem si jí ještě opláchl a upravil jsem si dredy…šel jsem si pro časopis a šel jsem k posteli..rozsvítil jsem malou tlumenou lampičku na nočním stolku a koukl jsem se na Billa…spinkal..nebo jsem si aspoň myslel, že spinká…přikryl jsem se peřinou, pokrčil jsem nohy a začal jsem v časopise listovat…začetl jsem se do jednoho článku o kytarách..Bill se přetočil obličejem ke mně…ale pořád spal..nebo jak říkám, myslel jsem si, že spal…četl jsem dál a nevšímal jsem si okolního světa..najednou jsem ucítil na mém stehně ruku..Bill se přisunul trošku blíž..obě nohy jsem natáhl, jako na nemaní, že má Bill přestat…ale on ne..zajel pod moje tričko na linii mého plochého bříška a pak sjel na podbříško…odtrhl jsem se od časopisu a řekl jsem ,,co se to s tebou děje brácha??Se ti bouřej hormony ne?" jen se usmál a začal ruku dávat pod lem mých trenek ,,no tk to už stačilo" řekl jsem, vzal jsem jeho ruku a dal jsem mu jí k němu na trenýrky..chtěl jsem si ruku dát k sobě, ale Bill jí chytl a zasunul si jí pod svoje trenýrky…přiložil mi ruku na jeho mužství a usmál se..začal mě líbat na krku..líbilo se mi to..to jo, ale tohle fakt nejde..chvíli jsem ještě odolával jeho polibkům na krk a ramena..pořád mou ruku držel na svém Frantíkovi, ale pak jí pustil a chytil mě na krku a pořád mě líbal..ne tohle už nevydržim…chvíli jsem ještě měl zatnuté zuby, ale pak jsem je povolil a poddal jsem se mu..moje ruka se v jeho trenýrkách začala mírně pohybovat..hlavu jsem odklonil ,aby měl větší přístup k mému krku..Bill si jen lehl na postel a roztáhl nohy…koukl jsem se na něj..sundal si tričko a rukou i začal masírovat bradavku..koukal docela svůdně..ruku jsem mu odhodil a začal jsem mu bradavku vysávat..začal si teda masírovat tu druhou..a začal slastně vzdychat..,,ááá ne tohle nemůžeme" řekl jsem a prudce jsem se posadil ,,nech toho nebo tě zase znásilnim" řekl Bill a koukl se na mě ,,co-cože?" ,,no jo myslím to vážně!!" řekl poměrně vážně…,,Slíbil jsi mi, že by jsi to už nikdy neudělal" ,,sliby chyby" řekl Bill a ukázal na pouta na nočním stolku…,,Bille" řekl jsem posmutněle a koukl jsem se mu do očí ,,promin brácha..mám nutkání" usmál se a sáhl po poutech ,,ne nech mě" řekl jsem a začal jsem se hrabat z peřin…trošku jsem se v nich zamotal…Bill mě teda prudce vzal a strhl na postel..sedl si na mě abych se nemohl hýbat a rychle mi připoutal ruce…,,Bille" řekl jsem se slzami v očích ,,aano lásko?" usmál se ,,nech mě..prosím" ,,nenechám…udělám ti tu nejkrásnější noc" usmál se a svlékl mě…,,ale Bille" řekl jse smutně ,,lásko" usmál se a začal mě líbat..nelíbal jsem ho…pak mě Bill začal líbat na krku…pak na bradavkách na bříšku a přešel k podbříšku ,,Tome lásko..já už nevím jak ti mám dokázat že tě miluju" řekl a vzal mé mužství do ruky..obkročmo si na mě sedl a nasedl na mě..,,Bože Bille" řekl jsem a koukl jsem se na něj ,,miluju tě" řekl a políbil mě..taky jsem ho políbil ,,ne neodcházej ode mě pojď sem" přikázal jsem mu když se začal hlavou odtahovat…zase ke mně klesl ,.,polib mě ty blbče" odsekl jsem mu a zavřel jsem oči..začal mě líbat..taky jsem ho začal líbat…,,taky tě miluju ty blbečku" řekl jsem po polibku a Bill se na mě koukl ,,taky ti neřikám blbečku při sexu ty vole" usmál se a zrychlil ,,protože já tě při sexu nepřipoutávám k posteli" usmál jsem se zase já….
Pokračování příště

Malá výměna názorů 10.díl

31. ledna 2008 v 19:18 | Boruvka |  FF - Malá výměna názorů
Domů sme dojeli kolem 10 večír a tak sem se jen osprchovala a padla do postele.(no jo tak mě napadá jestli tuhle postýlku budu mít i tam) "mamko?" "no co je" "jede moje postel semnou do Německa?" "ne nejede :o) tam budeš mít dvojlůžkovou velkou postel s nebesama aby ses mohla roztahovat a aby měli tvoje návštěvy kde spát." "no teda mamko bys mi hned někoho cpala do postele pche" "já ti tam nikoho necpu jen říkám aby tvůj přítel nemusel spát na zemi." "no to bude trvat než tam bude moct spát vždyť znáš taťku je hrozně staromódní." "no jo neřeš on se vzpamatuje, tak dobrou ráno musíme brzo vstávat" "dobrou mám tě ráda" a v tu ránu sem usla. Jenže z mího spokojeného spánku mě vyrušil můj vibrující mobil pod polštářem. (můj blbej zlozvyk nechávat zaplej mobil přes noc) kouknu na display Blaní.Já tu holku přetrhnu!

Já: "no co jééé?je to tak nutný že mě budíš ve 3 ráno?"

Blaní: " jo je beru já tě mám strašně ráda a sem šťastná že jedem pryč páč sem se pohádala s matkou a ta mě vyhodila z baráku"zněla dost nalitě

Já: "jo a proto si se nalila jako prase?hele mazej domů matku ignoruj,vyspi se a zejtra si všechno zabal ju a pak přiď k nám, zejtra brzo ráno se jede aby sme stihli do večera vybalit jasný?" "jasný tak já du do jámy lvové, to je ale blbej název kde sem na něj přišla nevíš?bože jáma lvová to je blbí kdo to vymyslel proč ne třeba jáma lvů nebo tak no mám dost tak já du domů." "ty wle neštvi mě a ubec to neřeš kdo to vymyslel stejně na to nepřídeš dobrou spim." A típla sem jí to. No a zase pomalu ale jistě usínám ale co to zase mobil ani nekouknu kdo to je protože je jasný že Blaní.Tak to vezmu a napruženě řeknu: "Blanko jestli mě nenecháš spát tak ti nakopu prdel jasný?" "no jasný ale já nejsem Blanka a nakopat taky nechci" "Tome?" "no sem to já promiň že tě budím ale potřeboval sem tě slyšet strašně mi chybíš a nemůžu spát a navíc po dnešku ani nebudu dlouho ještě teď se s Billem klepem." "panebože co se stalo zlato?" "no jeli sme na ten rozhovor jo sice nevím jak se to fanynky dozvěděli ale čekali před redakcí a když sme vystupovali tak nás obklíčily a mačkali se na nás, mě nacpali na zeď takže sem neměl kam utéct a Billa obklíčili no hrozný ochranka to ubec nezvládla až za hroznou dobu nás dostali dovnitř." "ježiš zlatíčko to mě mrzí a ste v pořádku máte všechno na svým místě?" to už se Tom začal tlemit "bože zlato ty nikdy nezklameš viď?ale neboj to nejdůležitější mám na svým místě." To už sem se tlemila taky "na co zase nemyslíš?já sem myslela třeba jestli máš všechny prsty nebo dredy a ne to tamto." "aha nj mám všechno" "tak fajn lásko nezlob se ale půjdu spinkat a ty di taky ju budu na tebe myslet dneska musím všechno sbalit a zejtra už jedem, sou tu hrozný zmatky tak dobrou." "jo jasně teď už usnu lásko zvedla si mi náladu tak dobrou už se na tebe těším pá." Tak a snad už nebude nikdo otravovat. Ráno sem vstávala kolem 7 takže sem toho moc nenaspala páč ten telefon s Tomem mě tak probral že sem nemohla zabrat.

"Budíííííííčččččeeeeekkkkkk" řvu po celým bytě. Fajn mamka už se vyhrabala z postele: "nějaká živá takhle po ránu ne?" "no ještě aby ne když mě ve 3 ráno vzbudí Blanka a pak Tom bájo." "ježiš to sou plašani mám dost" pak vstal i taťulda: "dobrý ránko tatí" "dobrý dcerko" no a teď zbejvá to nejhorší vzbudit bráchu ten mě zamorduje.(odvahu Neli odvahu) fajn dojdu k němu a zařvu "Bráááácha budíííčeek" a dobrý prvnímu polštáři sem se vyhla, když po mě vystřílel všech 10 polštářků co máme v pokoji tak přišli na řadu tužky a všechno co mu přišlo pod ruku. "hej magore jestli ti to nevadí tak mi dneska balíme, tak buď tak laskavej a nedělej tady bordel, jo a zvedni tu svoji kostnatou prdel a koukej pomáhat tečka." Wow sem dobrá on se fakt zvednul ale né běží rovnou na mě. "mamíí pomoc brácha mě chce zabít"

Školní láska 12.díl

31. ledna 2008 v 19:17 | Boruvka |  FF - Školní láska
||Autor: Sabina;tokiohotel-stesi.blog.cz||
.... Tak jsem nad sebou nějak ztratila kontrolu a prostě ho políbila. "Ehem ehem ! Probíhá zkrocení zlé ženy ?" Podívala jsem se, co to tam kecá a spatřila tam svojí dvanáctiletou sestru. "To by mamku myslím náramně zajímalo, že se tady líbáš s cizím klukem v kuchyni," řekla a pohlídla na Billa. Tahle malá potvora mě fakticky dopaluje. Myslí si že když je jí dvanáct, tak si bude vyskakovat. Vzala jsem do ruky ten nůž, kterým jsem krájela dortík a namířila ho proti ní. "A stejně tak by mámu asi zajímalo to, jak ses před tejdnem líbala v posteli s tim pihatým zrzkem !" Ségra zčervenala jako rajče a hnedka obrátila. "Tys nás viděla ? Ale notak Emičko, k čemu by ti bylo kdybys to řekla ? Já...já...já už bych asi měla jít že jo ?" koktala a pomalu vycouvávala z kuchyně. "Koukám, že s děckama to fakt umíš," řekl mi po chvíli Bill. "Tak kde jsme to přestali ?"
"Emóóóóóóóó, kde jseš sakra s těma dortama !" řvala máma na celej barák. "Už letíííím !" řvala jsem pro změnu zase já a sebíhala ze schodů. "Můžeš mi vysvětlit, cos dělala nahoře, když jsem tě poslala do kuchyně pro dortíky ? A kde je Billík ?" "Neříkej mu Billík, je mu sedmnáct. Nooo já....záchod ! Byla jsem mu ukázat kde je záchod," snažila jsem se honem zamluvit situaci a upravovala si rozdrbaný vlasy. Radši jsem honem rychle naklusala pro ty dortíky. Sotva jsem s nima vešla do obejváku, se naše maminky už loučily. "Ráda jsem tě viděla...někdy zavolej, zajdeme na kávu !" Jak já nesnáším tyhlety příšerný kecy. A ani nevím, jestli se mi tenhle večer líbil. Já a Bill k sobě prostě nepatříme. Už nikdy to nesmím nechat zajít tak daleko.
Celý příští měsíc jsme s Billem vycházeli úplně úžasně. Snažili jsme se působit jako dva dobří kámoši i když každému z nás bylo jasný, že oba bysme nejradši měli něco víc. Tenhle pěknej vztah fungoval jenom do tý doby než....
Pokračování příště...

Spolubydlící navždy 12.díl

31. ledna 2008 v 19:15 | Boruvka |  FF - Spolubydlící navždy
*Potom to skončí a mi neváme co by ,,Nepůjdem ven'' zeptá se Tom ,,Mě se nechce, trochu mě bolí hlava'' řeknu, protože mě opravdu bolí, s toho jak jsme se pořád tolik smáli... ,,A ty Bille??'' zeptá se Billa s nadějí v očích ,,Já nevim, asi ne, zůstanu tu s Barčou'' řekne mu Bill ,,Hmm, tak se tu mějte'' řekne smutně Tom a odchází ,,Počkej Tome'' kříčím na něj a snažím se běžet, spíš jdu rychleji ,,Co??'' zeptá se Tom ,,Buď tady s náma'' řeknu mu ,,Ne, nebudu překážet'' řekne ,,Ty nepřekážíš, ale naopak, Tome, prosím, podívej se na mě'' řeknu mu, když se dívá do země ,,Hmm...'' řekne, je mi ho líto, myslí si, že když teď s Billem chodím, tak tady překáží, ale je to naopak, bez něj bychom se nudili a neměli bychom co dělat... ,,Tome, halóó'' řeknu, když to nezabírá a pořád se kouká do země, je nějaký mimo... pohladím ho po tváři a zvednu mu hlavu, má smutný oči ,,Co se děje??'' zeptám se ho ,,Asi mám průšvih'' řekne ,,Jakej?? Vždyť jsi byl ještě před chvílí v poho...'' řeknu mu ,,No ale to mi ještě nepřišla ta smska...'' řekne utrápeně ,,Jaká smska??'' zeptám se a nic nechápu ,,Od tý Martiny, napsala mi, že Bill nezvedá telefon a že mu teda něco udělá, bojím se o něj, proto jsem chtěla jít ven, abych jí našel a z Billem by jsme si to s ní vyřídili, pořád nám teďkon píše'' řekne ,,A kde vzala vaše čísla??'' znovu se zeptám ,,Prej Anonym'' řekne ,,Ale, to bude dobrý, tak si vypni mobil a Bill si ho taky vypne a hotovo'' řeknu mu ,,Ne to nejde, ona řikala, ať to ani neskoušim, Bill ho totiž vyplej má'' řekne mi ,,A proč??'' zeptám se ,,Prej ti něco udělá'' řekne a sklopí hlavu ,,Ale prosim tě, vždyť s tebou jsem v bezpečí a i s Billem, tak co??'' řeknu a pohladím ho po tváři ,,No ale nikdy nevíš, mám tě rád jako ségru, prostě o tebe nechci přijít a brácha taky určitě ne...'' řekne ,,Hale, tak co tam děláte????!!'' křičí na nás Bill ,,Nic, už jdeme'' řeknu, chytnu Toma za ruku a vedu ho spátky do obýváku ,,Co se děje??'' zeptá se udiveně Bill a tak mu to Tom všechno řekne a probíráme, co budem dělat ,,Víš co??'' řeknu ,,Ne'' řeknou oba dva dohromady ,,Tak s tím půjdem na policii, že vám vyhrožuje a hotovo'' řeknu ,,No tak jo'' řekne Bill ,,No to víš že jo a potkáme jí, nás dva znásilní a pak nám řekne, že je těhotná...'' řekne Tom, ale pak se tomu začnem smát, najednou se probudím, usnula jsem Billovi na klíně a na Tomovi jsem měla nohy... takže tohle se mi jen zdálo... * Ale teď už zpátky k příběhu!! Dokoukali jsme tu komedii a pak jsme si dali šlofíka, všichni tři jsme tam usnuli tak tvrdě, že si to nedokážete ani představit... ležíme tam jak mrtvoli, že ani neslyšíme zvonek, pak Bill vyskočí ,,Pane bože, někdo zvoní'' vyletěl, asi se lekl... ,,Co??'' řeknem s Tomem oba najednou ,,Nic, jdu otevřít, říkám, že nikdo zvoní'' řekne zvýšeným tónem a my se na sebe s Tomem nechápajíc podíváme ,,Jé ahoj'' řekne Bill ,,Čus'' řekne známí hlas ,,Co tady děláte??'' zeptá se Bill někoho, už vím kdo to je, jsou to Gustav s Georgem ,,Přišli jsme na návštěvu'' řekne Gustav a Georg jen přikyvuje ,,No tak pojďte dál'' řekne jim Bill a kluci vchází dovnitř ,,Ahoj'' řeknou nám oba dva najednou ,,Ahojky'' řeknu ,,Čus'' řekne Tom ,,Nedáte si něco?? Kafe, čaj nebo colu, Red Bull atd.??'' zeptá se jich Bill ,,No já si kdyžtak dám to kafe'' řekne Georg ,,Já taky'' řekne Gustav ,,Billííí, mi s Tomem chceme taky, díky'' řeknu Bilovi a dlouze ho políbím a všichni začnou tleskat a mi se usmějem, pak už Bill všem nese kafe a kecáme spolu všichni až do večera ,,Nemáte hlad??'' zeptám se všech ,,Jo, můžeš nám něco udělat, mi ti s tim pomůžem'' řekne Tom a ostatní jen přikyvují, děláme všichni společně večeři, musíme toho udělat víc, protože tu jsou s námi Gustav s Georgem... Když už to máme, všichni si společně sednem ke stolu a začnem jíst, ještě že je ten stůl větší, po večeři umyjem jako obvykle nádobí a ještě pak kecáme ,,Tak mi už půjdem, mějte se'' řekne Gustav a Georg jen kývne ,,Tak jo, mějte se a ahojky'' řeknu ,,Čauky'' řeknou Bill s Tomem najednou ,,Ahoj'' řekne Gustav ,,Jj, ahoj'' řekne ještě Georg a už odchází, jdu se osprchovat a po mě jde Tom a po něm Bill, pak si pustíme ten horor, co jsme na něj včera měli koukat, ale upsss, nevyšlo to, takže ho zkouknem teď... ,,Kluci, já se bojím'' řeknu jim ,,Oba si přisednou blíž a já je chytím za ruce, pak se mi chce spát a klukům taky, tak vypnem televizi a už si jdeme lehnou, sice mám svojí postel, ale zase spím u kluků, samozřejmně jako vždy uprostřed... :) ,,Dobrou noc'' řeknu ,,Dobrou'' řekne Tom ,,Dobrou'' řekne Bill a už spinkáme zase všichni jeden k druhýmu přitulený... :D Pokračování příště!!