Březen 2008

Vzkazy od Davida Josta

25. března 2008 v 20:22 | Boruvka |  Články a rozhovory
"Kdyžby Bill toto turné dokončil s cystou na hlasivkách, mohl by mít svůj hlas navždy poškozen".
"Celá kapela je úplně zaskočena. Bill má samozřejmě z operace strach. Tom, Georg a Gustav Billa podporují, jak je to jen možné."
Zdroj: Manažer David Jost (Leute Heute na ZDF)

Casino photoshoot - březen 2008

25. března 2008 v 20:15 | Boruvka |  Shootingy

Přání pro Billa

25. března 2008 v 20:15 | Boruvka |  Novinky
Přání pro Billa k uzdravení můžete zanechat na stránkách německého Brava -> TADY
nebo na stránkách RTL -> TADY

Obsah zítřejšího DE Brava

25. března 2008 v 20:14 | Boruvka |  Novinky
A co bude v zítřejším německém Bravu?
- Poster Tokio Hotel z NY
- malý článek: "Strach o Billův hlas"

Další koncerty aktuálního turné odřeknuty

25. března 2008 v 20:14 | Boruvka |  Články a rozhovory
Podle zpráv z médii se musí Bill podrobit operaci hlasivek. Tam se v důlsledku infekce vytvořila cysta, která musí být odstraněna. Tahle operace je rutinní zákrok, který se denně dělá na HNO-klinice, je proveden v hluboké narkóze a trva nějak 20-25 minut. Nebezpečí, že se hlas zásahem trvale zhorší, je velmi malé. Zajisté je po operaci týden, kdy musí být hlas v klidu a v dalších týdnech je nezbytná šetrnost, takže zbývající koncertní termíny aktuálního evropského turné a USA turné v dubnu je zrušeno.
Tokio Hotel producent a manažer David Jost doufá: "že fanoušci mají pochopení pro to, že Billovo zdraví musí stát v popředí."
Jakmile budeme mít definitivní informace o Billově zdravotní stavu a dalším průběhu koncertů a dodatečných termínech, budeme vás ihned informovat.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
zdroj: tokiohotel-fanclub.de

Bild.de: Lékaři mu řezají cystu z krku!

25. března 2008 v 20:14 | Boruvka |  Články a rozhovory
Hamburg - Stanovil pro fanoušky svoje zdraví na hře?
Zpěvák Bill Kaulitz (18) z německé nejúspěšnější rockové kapely "Tokio Hotel" ("Durch den Monsun") se musí podorobit operaci hrtanu!
Lékaři diagnostovali na jeho hlasivkách cystu, která musí být okamžitě odstraněna. Bez operace by mohl být Billův hlas tak silně napaden, že by už nikdy nemusel zpívat.
Kompletně vyprodané Evropské turné s koncerty v Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku, Norsku a vystoupení v Dortmundu musí být odřeknuty.
OBROVSKÝ ŠOK PRO MILIONY FANOUŠKŮ Z CELÉHO SVĚTA!
"Bill byl již na začátku minulého týdnu se zánětem hlasivek v lékařském ošetření", říká producent a manažer Tokio Hotel, David Jost. " Další vyšetření dokázala, že se na jeho hlasivkách vytovřilo zhuštění, které zabraňuje zlepšení."
Jak může takový vřed vzniknout?
"Většinou tohle onemocnění vznika z přílišného namáhání", říká HNO-lékařka Dr. Julia Vent z univerzitní kliniky v Kolíně. "Když zpěvák příliš hlasitě nebo se špatným nátlakem zpívá, může se vytvořit takové zduření". Pravděpodobně to nastane tehdy, když jsou hlasivky napadnuty infekcí. Cysta na hrtanu je malá bublina, která je naplněna tekutinou. Operace nastává proniknutím trubičky skrz ústa. Pod mikroskopem bude pak cysta s malými ostrými nůžkami odstraněna."
Po operaci musí Bill podstoupit více týdenní rehabilitaci, aby se zabránilo dlouhodobé ztrátě hlasivek.
Producent David Jost: "Velmi doufáme, že fanoušci mají porozumění proto, že Billovo zdraví musí stát v popředí."

Španělský hotel

25. března 2008 v 20:13 | Boruvka |  Tokio Hotel
Ahoj lidi, tady je zase Tom.
Naše první koncerty na této tour šly velmi hladce a proto se tak dobře cítíme. Právě teď máme volno, takže tady ve Španělsku relaxujeme v opravdu hezkém hotelu blízko moře. Je to hezké místo a mé i tenisové kurty. Protože jsme trávili hodně času hraním stolního tenisu, zamilovali jsme si kurty a hraní venku. Samozřejmě, že to pro vás nebude překvapení, když uslyšíte, že když jsme nejlepším ve stolním tenise, tak ostatní nemají proti mě na kurtu šanci ;-) Vlastně je mi jich trochu líto - tolik se snaží, především Georg...ale co mám dělat?
No, po téhle malé pauze budeme s tour pokračovat do Itálie. Všichni se opravdu těšíme na náš návrat zpátky do Kanady a Států. V tuhle chvíli nemůžu moc prozradit, ale v dubnu se tam určitě zase vrátíme a jak to tak vypadá, budeme tam déle, než naposledy. Takže buďte připraveni na více detailů. Zase si brzo pokecáme!
Dávejte na sebe pozor
Tom
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Zastávka u McDonaldu :D

25. března 2008 v 20:13 | Boruvka |  Videa-youtube
Jak byli kluci ve Strasbourgu, tak zastavili s tourbusy u McDonaldu a Saki jim šel pro jídlo, přitom nechal dveře od tourbusu otevřené :D


Thanks to Less :)

Demonsraz 5.4.08 v Ostravě

25. března 2008 v 20:12 | Boruvka |  Novinky
Hallo Leute

Takže v příloze vám posílám leták o akci v Ostravě 5.dubna 2008.Jen jsem tam zapoměla připsat akci,která se tam bude také konat rozdávání letačků info-->http://tokio-akce.blog.cz/ .. No kdo má doma tiskárnu pár si jich vytiskne a jak budem na náměstí,budem to dávat kolem lidem.Poprosila mě o to Debie a ráda ji vyhovím.

Co budem 5.dubna kutit..
Tak v prvé řadě nás musí být hodně,jinak ta akce nemá vůbec cenu.Kolem 14hodiny se sejdeme na náměstí v Ostravě,přivítáme se a seznámíme a taky budem muset počkat na opozdilce.Mezi tím bychom mohli zazpomínat na koncert Th v Ově a v Práglu a začít dělat,náš společný transparent na prostěradlo.Proč na prostěradlo? Minule jsme donesly papíry a většina ví jak to dopadlo :-D. Až uděláme transparent na který se všeci podepíšeme,urobíme si přestávko.Směr Mcdonald.Potom proběhne hromadné focení natáčení a atd... Podle informací od Moniky která my spolu s Lilou pomáhá trochu akci uspořádat vím,že by ČT1 měla dorazit.Takže bysme měli sněmi něco natočit,musíme se pořádně předvést a taky nás musí být hodně.Potom bysme měli jít na pochod k Sýkorovému mostu,kde vyfotíme o5 živý napíš týkající se TH.Potom se odebereme a půjdeme na velký pochod Ostravou a budeme rozdávat letáčky ,,Th zurück nach Tschechien ,,(viz.www.tokio-akce.blog.cz)..a taky řvááátt..

Todle by mělo být všechno,jen bych chtěla poprosit abyste zase někdo vzali fixy a další potřebné věci.Jako je foťák,TRANSPARENT,VLAJKU ČR nebo DE,trupku,píšťalu..atd.. Hlavně vemte sebou mega dobrou náladu,ta je důležitá.

Prosba ->> Jestli na akci přijdete,pošlete mi prosím potvrzovací email,abych věděla kolik vá toho 5.dubna dorazí.Do toho potvrzovacího emailu napište jméno a bydlište,nic stoho zveřejňovat nebudu.Je to jen informace pro mě.
Hodně kontaktů fans okolí Ostravy mám,z předešlého demonsrazu,takže toho velice ráda využiju a všem vám ještě jednou děkuji ,že jste toho 15.3 přišli.Doufám že vás přijde hodně.Jestli nás bude natáčet ta televize,což by měla,tak by to o 20 lidech nebylo ono.

Další prosba potřebovala bych abyste psali o této akci mediím.Právo,Blesk,Lidové noviny,Nova aj.. Hlavně to dávejte na své blogy a rozesílejte kámoškách na emaili,icq aj.Dankee

Pro ty co Ostravu vůbec neznají . .
No jestli Ovu neznáte mohla bych vám zařídít doprovod a taky naplánuji celou trasu.Prostě vše.. Nejlépe se do Ostravy dostanete vlakem,je to nejvýhodnější.

Jinak na našem blogu www.th-czecharena.blog.cz,jsou zveřejněny fotky,videa aj..Z demonsrazu 15.3.08 <---DOPORUČUJI.. !!www.th-czecharena.blog.cz -tady budou zveřejňěny všechny infa týkající se 5.dubna.

email: th.czecharena@seznam.cz , VioletaS@seznam.cz
icq: 319-853-163
tel: 721 195 143
akce se bude konat-> 5.4.08 Ostrava Masarykovo náměstí ve 14h..

Přeji překrásný den a veselé velikonoce!
(c)Wiolet
HyperLink HyperLink


Další fotky z backstage

25. března 2008 v 20:11 | Boruvka |  Tokio Hotel


Bill s méďou <3

25. března 2008 v 20:10 | Boruvka |  Bill Kaulitz
Sweet ^^

Kamarát 04/08

25. března 2008 v 20:10 | Boruvka |  Časopisy - zahraničí

Bild.de: Fanoušci šokováni! Billův hlas se nelepší?

25. března 2008 v 20:09 | Boruvka |  Články a rozhovory
Miliony fanoušků se strachuje o Tokio Hotel zpěváka - Billa Kaulitze. Už zase musely být odřeknuty koncerty v Evropě. Infekce hlasivek se zdá horší, než se čekalo.
Producent David Jost k BamS: "V minulém týdnu letěl Bill rovnou zpátky do Německa. Tady byl ošetřen těmi nejlepšími německými lékaři a dokud nebylo skutečně zdravý, zůsane v posteli."
Po odřeknutých koncertech v Ženevě, Lisabonu, Madridu a severofrancouzském Douai, musí být teď také zrušeny koncerty v Turíně, Římě a Bologni.
Na různých fanouškovských fórech, bylo oznámeno, že Bill dokonce na podiu brečel, protože ho zklamal hlas.
Po celé dny přenocovávali fanoušci ve stanech před koncertní halou - potom šokující zpráva! Některé dívky byly tak zoufalé, že dokonce mluvily o sebevraždě.
Teenageri se strachují, neboť zánět hlasivek pochází často z přílišného namáhání. Když by rockvová hvězda předčasně vystupovala, mohlo by to mít nenapravitelnou újmu.
Zda se bude konat plánovaný koncert 31.března v Dortmundu, ještě není jasné.

Koncerty v Itálii zrušeny

25. března 2008 v 20:09 | Boruvka |  Novinky
Kvůli zánětu hlasivek zpěváka Billa Kaulitze musí teenie kapela Tokio Hotel odříct také svoje koncerty v Itálii.
Původně měli vystupovat mladí hudebníci v neděli v Turíně, stejně tak jako v úterý v Římě a ve středu v Bologni.
"Po odřeknutém koncertu v Lisabonu minulý týden, Bill letěl rovnou zpátky do Německa", řekl producent David Jost Bildu. Tady se bude 18letý léčit a "tak dlouho, a dokud nebude opravdu zdravý, zůstane v posteli." Zda se bude konat 31.března naplánovaný koncert v Dortmundu není ještě jasné.

Letáčková akce

25. března 2008 v 20:08 | Boruvka |  Novinky
Takže, rozjíždějí se nám tu další akce na podporu návratu TH zpět do ČR!!! Jedna fan mě poprosila, abych tohle zveřejnila…chci jen upozornit, že tohle není moje akce, takže kdyžtak pokud máte dotazy, běžte na nějaký z níže uvedených odkazů.
Tady máte info:


Ahoj Tokiačky xD!

S kámoškou jsme se rozhodli uspořádat 5.4 akci,která se týká vylepování letáčků viz.blog-http://tokio-akce.blog.cz/. Jedná se o celorepublikové lepení letáčků s nápisem TOKIO HOTEL ZURÜCK NACH TSCHECHIEN,ale my sme se rozhodli ,že bysme je šli lepit společně takovým průvodem a rovnou bysme se setkali i u sazka areny(nyní o2areny!),abysme tak oslavili výročí koncertů TH v ČR.Jedná se o vzpomínkový a letáčkový sraz.Akce by vypadala asi takhle v sobotu 5.4 bysme se sešli u areny zavzpomínali na konc,pak šli nějakou trasou po Praze(trasa se ještě upřesní) a vylepovali bysme ty letáčky a kdo chce mohli by si vzít i nějaké fixi a spreje a sprejovat atd...Samozřejmě budem taky skandovat jako vždycky.Budeme samozřejmě zpívat a nafotíme i fotky pro akci TOKIO HOTEL ZURÜCK NACH TSCHECHIEN,fotky nikdy nejsou na škodu a pak můžeme jít někam společně na jídlo.Myslíme si,že akce DEMONSRAZ měla úspěch a všichni sme se rádi viděli tak kdo by měl zájem i ted se sejít bylo by to fajn.S nějakou valnou účastí nepočítáme,ale určitě by to bylo bezva se sejít a zavzpomínat.

Pro info jdi na blog: www.th-zuruck-tschechien.blog.cz -vaše názory pište do ankety na blogu. Kopírujte to na blogy a rozšiřujte info.
Vaše Mimi a Kakuše
HyperLink HyperLink HyperLink

Řím a Bologna -> zrušeno!

25. března 2008 v 20:08 | Boruvka |  Novinky
25.března - ŘÍM -> Zrušeno
26.března - BOLOGNA -> Zrušeno
Bill je stále nemocný a lékařské výsledky řekly, že není možné, aby Bill vystupoval na podiu ve vyprodaných termínech v Římě a Bologni.
Pro koncert v Římě je známo již nové datum: 6.7.2008 FIESTA - Ippodromo delle Cappanelle. Dříve koupené lístky stále platí pro tento nový koncert. Jestli chcete peníze zpátky, musíte se zeptat tam, kde jste si ho koupili a to do 15.dubna. Pro koncert v Bologni vás budeme informat, když bude stanoven pevný termín. Pokud to nebude možné, budeme vás informat, jak získat peníze zpátky.

Rozhovor s Billem pro itálský časopis TV Sorrisi e Canzoni

25. března 2008 v 20:07 | Boruvka |  Články a rozhovory
Bille, když se podívám na tvoje fotky z koncertů, vždycky jsi měl dikobrazí vlasy a nosil make-up, i když jsi byl mladší. Kolik času ti zabere tvůj vzhled? Nosíš make-up jenom na koncerty nebo i když jdeš ven?
Bill: Moje vlasy jsou od přírody vlnité, takže strávím hodně času jejich narovnáním. Make-up je část mě, takže ho nosím pořád, i když jdu ven.
Tvoje matka byla švadlena. Ovlivnila nějak způsob tvého oblíkání?
Bill: Získali jsme potřebu přizpůsobit naše oblečení. Tom a já jsme to interpretovali rozdílným způsobem. Já miluju oblečení, které mi sedí a je trochu divoké. Tom v harmonii se svými dredy nosí rád volné oblečení.
Narodil ses v Lipsku, v oblasti, která byla do roku 1989 považována za Východní Německo. Co teď pro tebe znamená "Východ"?
Bill: Jako pro každou jinou osobu, tak i pro mě je východ pouze zeměpisná poloha. Po vydání našeho prvního alba jsme se přestěhovali s naší rodinou do Hamburku. Žijeme ve stejné budově, jenom ve třech rozdílných bytech. Já sdílím byt se svým bratrem Tomem. Ten si furt stěžuje, že trávím v koupelně hodiny!!
Kdo je šéf v kapele?
Bill: Nikdo není šéf. V rozhovorech jsem ten, kdo mluví ve jménu kapely z praktických důvodů. Možná protože, na rozdíl od druhých nejsem muzikant, ale zpěvák. V kapelu můžeme všichni říct, co si myslíme. Je tam demokratický duh. Není o tom pochyb.
Minulý rok jste Tom a ty ukončili školu. Budete pokračovat s vašimi studiem?
Bill: I když jsme ve škole měli vždycky dobré známky, bylo to pro nás velmi stresující a únavné. Teď tvrdě pracujeme, takže jsme museli školu ukončit po internetu. Škola je pro nás uzavřenou kapitolou.
Jaký byl váš průměr?
Bill: 1,8
Moc si nejste jisti s vaši angličtinou a vaše první hity byly v němčině
Bill: To je pravda, učili jsme se anglicky jenom na škole a ne moc dobře. Momentálně nemáme čas studovat angličtinu, takže jsem potřebovali překladatele.
Na vaše posledním albu jste začali zpívat anglicky, ale vaši fanoušci preferují němčinu. Koncert v Montpellier byl pouze německy a fanouškům se to líbilo!!
Bill: Když jsme minulý podzim hráli v Itálii, 4 z 21 songů byly v němčině. Abychom potěšili fanoušky, na všech třech koncertech v Itálii zpívat pouze v němčině. Můžeme o tom přemýšlet.
Byli jste od některých zkritizování za videoklip "Don't Jump" Originální verze mluví o sebevraždě a v spolední scéně skočíš Bille ze střechy.
Bill: Nerozuměli nám. "Don't jump" není song o sebevraždě, ale o přátelství. Je to o tom, jak vám můžeme pomoct přítel myslet a neudělat chybu. Ale tomu nebylo porozuměno a pro tenhle důvod se náš manažer rozhodl pozměnit poslední scénu. A poslání je stále do samé: Neskákej
Je nějaký song, který jsou pro vás důležité?
Bill: Všechny naše songy jsou pro nás velmi důležité. Všechny mají poslání. Já se na koncertu věnuju "Geh". Někdy je těžké, říct tomu druhému, že bude pro oba lepší žít odděleně. Vyzívá to k upřímnosti.
Dívky po tobě šílí. Máš přítelkyni?
Bill: V této chvíli nikdo z nás nemá na ženy čas.

Plakátová anketa na webu Sweet17

25. března 2008 v 20:07 | Boruvka |  Novinky
Na stránkách časáku Sweet17 je anketa, kterého oblíbence chceme v dubnovém čísle. TH vyhrávají, ale i tak hlasujte.