Duben 2008

Vždyť jsi naše sestřička v dokončených

29. dubna 2008 v 13:12 | Boruvka |  K Fan Faction
Dala sem do dokončených i FF "Vždyť jsi naše sestřička" protože ta, co to psala, už nebude psat pokračování...
Boruvka

Nejen kluk z internetu + Casting = dokončeno

29. dubna 2008 v 13:07 | Boruvka |  K Fan Faction
Právě sem dokončila moje dvě FF Nejen kluk z internetu a Casting... Tak si to přečtěte :)
Boru

Nejen kluk z internetu 9.díl - KONEC

29. dubna 2008 v 12:41 | Boruvka
9.díl - KONEC
S Billem sme se na sebe podívaly. "Tome.." podíval se na Toma Bill omluvným výrazem. "Tom hodin na zem flašku, kterou držel v pravé ruce a odešel stejně naštvanej jako Honza. "To se nepovedlo" poznamenal Bill a pohladil se po ruce. "No.. jaksi ne no" přoznala sem. Bill mě chytil za ruku ale já ucukla. Se skloněnou hlavou sem pomalu odcházela pryč. Pryč z celé haly. Doma, asi kolem 11 večer, ke mně přišel Honza. Tentokrát si nesedl a stoupl si zády o okny. "Proč?" zeptal se a já mu nedokázala odpovědět. "Já myslel že mě miluješ…" řekl. "Ano, ale prostě když sem potkala ho…" řekla sem a pomalu mi tekly szly po tváři. "Víš co… nebudu ti bránit..Hodně štěstí s ním" řekl a dal mi naposledy pusu na čelo. "Honzo" řekla sem ještě, když odcházel. "Ano?" otočil se a v očích se mu zaleskla naděje, ale já nemohla. "Promin" řekal sem jenom a zavřela sem za ním dveře. Bolelo to ho, ale i mě. V mém pokoji sem si lehla na postel a plakala až do rána. Nemohla sem se uklidnit, tak sem si nakonec vzala v 5 ráno prášek na spaní… Když sem se vzbudila, bylo mi strašně zle. V myšlenkách sem si všechno znovu a znovu přehrávala. Nemám Honzu jenom kvůli nějakýmu úletu?? Já sem ale blbá!! Ale už asi nemám na výběr.
Billa ani Toma sem už nikdy neviděla. A Honza?? Honza začal zpívat ve Tomově a Billově skupině. Viděla sem ho jenom jednou a to tehdy, kdy mi byl oznámit, že se bude stěhovat do Českých Budějovic. Hodně daleko. A já?? Já nic. Po klukovi netoužím a ani mě ted nikdo nechce. Sem sama a sama asi budu ještě dlouho… Nic se nepovedlo…
KONEC
napsala Boruvka pro www.tokio-hottel-de.blog.cz

Casting 20.díl - KONEC

29. dubna 2008 v 12:33 | Boruvka |  FF - Casting
20.díl
Když sme se přestěhovali, dala sem si s Tomem sraz. Všechno sem si s ním vysvětlila. Byl nadšenej, že ted budu bydlet v Německu a po nějaké době sme se dali dohromady. A ptáte se co Bill? Bill nic. Od té doby se ho viděla jenom občas, ale nepromluvila sem s ním ani slovo. Škola byla v pohodě, všechno je v pohodě. V Německu sme si celá rodina zvykli a já ted děkuju za den, kdy mi máma řekla, že se budeme stěhovat. Jenom mě mrzí, jak sem kdysi řekla, že se mi zdá jako kravina, že se holka přestěhuje so země svý lásky a že jim to vydrží navždy…
Mě to titiž s Tomem navždy asi vydrží. Ted je mi 48 let a pořád máme s Tomem takovej vztah, jako před 30 lety…
ENDE
napsala Boruvka pro www.tokio-hottel-de.blog.cz

ZÁKAZ FF

29. dubna 2008 v 11:13 | Boruvka |  K Fan Faction
VČERA SEM DOSTALA ZÁKAZ OD MOJÍ EX KAMARÁDKY DÁVAT NA BLOG JEJÍ FAN FACTION. JINAK MĚ PREJ NAHLÁSÍ ADMINISTRÁTOROVI, TAKŽE TO SEM RADŠI DÁVAT NEBUDU. CHJO.. KRAWA.. ČETLA SEM NA JEJÍM BLOGU, ŽE SE NA FF MUSIME PTAT, TAK SEM SE ZEPTALA JESTLI SI TO MUZU KOPIROVAT A ONA ŘEKNA NE. A TED KDYŽ SEM SE DÍVALA NA NENÍ BLOG TAK TAM TY FF SMAZALA UŽ ÚPLNĚ A NAPSALA TAM, ŽE KDO BUDE CHTÍT JEJÍ FF, AT SI NAPÍŠE DO KOMENTÁŘE MAIL A ONA MU JE BUDE POSÍLAT MAILEM. JO NO, NENÍ NORMÁLNÍ. TAKŽE JEJÍ FAN FACTION SEM ODEDNEŠKA NEBUDU DÁVAT. TO CO TADY UŽ JE TADY NECHÁM, ALE NEBDUU TAM UŽ PŘIDÁVAT DALŠÍ DÍLY. TÝKÁ SE TO ASI JENOM 4 NEBO 5 FAN FACTION, TAKŽE JE TO CELKEM V POHODĚ :) SEM VÁM DÁVÁM SEZNAM JEJÍCH FF, KTERÉ SEM UŽ NEBUDU PŘIDÁVAT. DÁM JE DO RUBRIKY DOKONČENÉ, PRTOOŽE TO STEJNĚ UŽ NEBUDE POKRAČOVAT. AT SI NAKAŠLE..
* NEPOVEDENÁ LEST
* SMUTNÁ HOLKA HLEDÁ KLUKA ZN. ABY NEBYL DEBIL
* ŠKOLNÍ LÁSKA
* BLOG, BLOG, BLOG
* PARALEN NEBO LÁSKA
BORUVKA

Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008)

29. dubna 2008 v 7:47 | Boruvka |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 112
Utery: 148
Streda: 159
Ctvrtek: 140
Patek: 134
Sobota: 167
Nedele: 148

Celkem: 1008
Víc jak litr :) Děkuju

Kanadský Habbo chat

26. dubna 2008 v 17:45 | Boruvka |  Články a rozhovory
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Byla to skutečná událost k zapamatování, když se shromáždilo 400 bláznivých fanoušků, aby se setkali s jejich oblíbenými německými rockery!
Moc jsme chtěli vidět Toma, Georga a Gustava z neuvěřitelně cool rockové kapely Tokio Hotel, jak navštíví náš Habbo Hotel. Jak většina z vás ví, bohužel museli zrušit vystoupení v Kanadě kvůli opraci Billa, ale to ji nezabránilo aby přišli a byli online...
Dobře se bavili a Tokio Hotel Lounge (která byla plná 24 hodin) byla až k prasknutí a to nezpomeňme na 400 diváků!
Nemůžeme se dočkat, až se konečně vrátí do Kanady, aby mohli znova rockovat na podiích, ale do té doby si můžeme Tokio Hotel užít aspoň takto!
Otázka od Chloroform
Jaké kapely byste řekli, že vaši hudbu ovlivnili?
Není tady žádná určitá kapela. Všichni posloucháme rozdílnou hudbu!
Otázka od .Star.Princess.
Jaké město bylo vašim oblíbeným a hráli jste v něm?
Nemůžeme říct jedno - hráli jsme na tolika úžasných místech!
Otázka od alex0013
Co děláte, když máte špatný den a jak ho napravujete?
Navzájem se mezi sebou známe velmi dobře a když má jeden z nás špatný den, tak ho necháme být - nebo si všichni smějeme Georgovi.
Otázka od Apple.11
Miluju váš song "Ready, Set, Go!". Jsem zvědavá, o čem song je?
Je to dosažení vašeho snu! Být odvážný a jít za svým snem, ať si lidi říkají nebo myslí, co chtějí - je to o zanechání všeho za sebou!
Otázka od BabyFayceTM
Otázka pro Toma: Na jedné fotce jsem viděla, ještě v době DDM, jak máš jizvu nad obočím...jak se ti to stalo? Nějak bitka dvojčta?
Bill do mě strčil a já tvrdě spadnul na snowboard - bylo nám 6 let.
Otázka od baffling
Jak jste přišli s názvem Tokio Hotel?
No v minulosti jsme měli jiné jméno kapely - potom jsem ho změnili a chtěli jsme jméno, který by nás skutečně vystihovalo - takže všichni miluje opravdu velká města a obzvlášť Tokio. Myslíme, že to zní skvěle a hledali jsme symbol, který vystihuje náš život - přemýšleli jsme o tom být hudebníci, cestovat a žít na hotelech, takže tak: Tokio Hotel!
Otázka od biega101
Co rádi děláte, když neděláte hudbu a nejste na turné?
Všichni rádi odpočíváme - jíme a spíme a jíme a díváme se na tv ... a spíme a spíme.
Otázka od Toper
Když bych chtěla někdy začít s kapelou, je nějaká rada, kterou byste mi dali?
Oh, nenávidíme lidi, kteří dávají rady, lidi kteří si myslí, že ví všechno a potřebují říkat, jak to ve světě chodí! Je důležité, dělat si vlastní věci, tak jsem to my dělali vždycky.
Otázka od Kohaul
Nedávno jste hráli v Kanadě poprvé. Co si myslíte o naší zemi?
Milujeme to! Měli jste opravdu skvělou dobu a kanadští fanoušci byli skutečně úžasní - nemůžeme se dočkat, až přijedeme zpátky!

Oficiální fanouškovská kniha

26. dubna 2008 v 9:55 | Boruvka |  Novinky
Tokio Hotel vydávají svou první oficiální fanouškovskou knihu! Nahlédnutí do backstage, vše viděno jejich vlastníma očima, popis v exkluzivních výpovědích. Od prvních začátků v Magdeburku do současnosti, čtyři mladí hudebníci z Tokio Hotel líčí svou ojedinělou cestu k mezinárodní slávě a úspěchu.
Tokio Hotel: Oficiální fanouškovská kniha je nebývalá kompilace klíčových faktů, tajných informací, soukromých fotografií a neznámých příběhů, které vytvoří úžasnou, velmi ilustrovanou knihu.
Vydání je naplánováno na podzim 2008. Schwarzkopf&Schwarzkopf jsou pyšní na mezinárodní práva k této oslnivé knize!
Uvnitř bude přibližně 150 barevných fotografií, cena je € 14.95 (390,- Kč)


TH budou live na TRL

26. dubna 2008 v 9:28 | Boruvka |  Novinky
Tokio Hotel budou živě hrát "Ready, Set, Go!" z alba Scream na MTV - TRL v úterý 6.května!
Pro Ready, Set, Go můžete hlasovat tady ->


Bravo 8/08

26. dubna 2008 v 9:27 | Boruvka |  Časopisy - české

Náš USA výlet

26. dubna 2008 v 9:27 | Boruvka |  Články a rozhovory
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Šílené! Bill, Tom, Georg a Gustav dobyli v bouři Ameriku! Jejich turné bylo mega úspěšné! Teď ti ukazují svoje soukromé fotky z jejich US cesty!
Je jedno, kde se Tokio Hotel objeví: Všude vyvolají vichřici nadšení! Teď mají Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) také v Americe obrovskou základnu fanoušků - a jsou tak opravdové světové hvězdy! Jejich první koncerty v New Yorku a Los Angeles a kanadských státech Montrealu a Torontu byly naplno úspěšné! Tisíce dívek nadšeně očekávalo tyto čtyři kluky z Německa, jásot byl nekonečný! "Nejdřív jsme si mysleli, že musíme prodávat naše lístky na koncerty v USA na ulici sami - a potom se stalo tohle!", diví se Bill. Všechny koncerty byly beze zbytku vyprodané! Na černém trhu stály lístky dokonce i 2000 dolarů. Před show čekaly dlouhé fronty, fanoušci drží nesčetné množství plakátů ve svých rukou a zpívají všechny songy v němčině. A to, i když ve Státech nevyšlo ještě žádné album. Bude to teprve v dubnu. Také kritiky jsou jisté tímto: Deska se bude velmi dobře prodávat! Dokonce superstars jako Pussycat Doll-Nicole Scherziger (29) a rapper Jay-Z (38) viděli show v Roxy klubu (Hollywood) z VIP sekce a byli nadšeni. Po konci šli s Tokio Hotel na jídlo! Host z restaurace prozrazuje: "Suprově si rozuměli. Jay-Z kecal s Tomem, zatímco Nicole se celou dobu bavila jenom s Billem." Šílené! Naši čtyři Magdeburčani se blíží tomu, stát se světově známými! Také americký tisk se o kapelu zajímá! Noviny New York Times napsaly o nich cool článek! Tokio Hotel jsou prostě nezastavitelní! Další koncerty v USA jsou již naplánovány.

Gustav za bicími

26. dubna 2008 v 9:26 | Boruvka |  Gustav Schäfer
větší fotka ->


Smutná holka hledá kluka Zn. aby nebyl debil 23.díl

26. dubna 2008 v 8:18 | Boruvka |  FF - Smutná holka hledá kluka Zn. aby nebyl debil
....Jenomže tu byl menší zádrhel. Klíč nešel strčit do zámku. "Která svině !!!" rozkřičela jsem se na celé patro. "Chvátáš domů ?" ozvalo se za mnou. Proboha ! Určitě za mnou stojí nějakej vrah. Zacpal mi zámek, abych se nemohla dostat domů a teď mě zabije na chodbě. Sice jsem včera Vřískot moc nesledovala, ale neuniklo mi, o co tam šlo. Pomalu jsem se otočila. Stál tam o sloup opřenej Bill se žvýkačkou v puse. "Jsi v pohodě ? Nějak jsi zkameněla," zeptal se mě. "Byla jsem úplně v pohodě, než jsem tě tu viděla. Jako sorry, ale teď fakt nemám nejmenší chuť na společenskou konverzaci. Nějakej hajzl mi zacpal zámek....žvejkačkou !!!" Bill právě dělal ze svojí žvýkačky bublinu, ale okamžitě přestal. "No víš, já jsem....nějak jsem tě potřebovat zdržet, abys mě konečně vyslechla a tak jsem ten zámek trošičku....zaplácnul...," lezlo z něj postupně. Sedla jsem si na rohožku u dveří. "Výborný, fakt výborný ! Ty se mnou chceš mluvit a zacpeš mi zámek žvejkačkou. A já se domu mam dostat jak ? Koukej zavolat zámečníka nebo tě nebudu poslouchat ani v největší nouzi tady na chodbě !" Vytáhla jsem sešit dějepisu a začla se učit, zatímco Bill obvolával nějaký zámečnictví. Za deset minut se vrátil zpátky ke mně. "Mají strašně práce. Nejdřív za tři hodiny," oznámil mi. "Ty jsi fakt neskutečně blbej! Teď tady mám tři hodiny sedět na chodbě nebo co ? Ale prosím, chtěls' abych tě poslouchala, máš tři hodiny na to, se vypovídat," řekla jsem otráveně a odložila sešit. "Abych to zkrátil - nic není tak jak vypadalo. Já s ní nic neměl, celá ta pusa byla omyl. Zrovna ve chvíli, kdys ty přišla, tak se na mě bez varování vrhla," začal vysvětlovat. "Jeeeh, jaká náhoda co ? Že se na tebe vrhla přímo ve chvíli, kdy jsem já přišla." "Nedělej si z toho srandu. Nikdy bych ti to neudělal. A s ní už vůbec, tak ošklivou holku jsem dlouho neviděl. Dokážeš pochopit, že já tě miluju a chci tě zpátky ?" řekl mi a sedl si na zem vedle mě. "Hraješ mi tu na city ? Promiň, ale miluju tě pro mě nic moc neznamená. Možná proto, že jsem to slyšela moc často a naprázno, možná, že tím moji bejvalí řešili každou nevěru. Já věřím tomu co vidím Bille. Omlouváš se hezky, ale bezvýznamně." "Bezvýznamně ?" Pohladil mě po tváři a něžně políbil. "Myslíš, že s ní jsem se líbal stejně ?" ....
....Pokračování příště...
Sabina, tokiohotel-stesi.blog.cz

Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!! 76.díl

26. dubna 2008 v 8:17 | Boruvka |  FF - Brácha, tak mě v lásce prosím pochop!!!!
Ráno, když jsem se probudil, Bill nikde nebyl. Prošel jsem celý dům, ale nenašel jsem ho. Nevěděl jsem kde je, ale věděl jsem, že je v pořádku. Lehl jsem si teda do obýváku na gauč a tupě zíral na pohádky, které běžely každé ráno na 4. programu …zanedlouho se ozvalo lehké zaklapnutí dveří a hlukot klíčů…rozepínání bundy a náhlé kroky, které se ke mně pomalu blížily…sedl jsem si a otočil jsem se, hned na to jsem se usmál ,,kde jsi byl"? usmál jsem se a přivítal jsem ho pusinkou na tvářičku ,,no projít se se psem…taky se mu nelíbí, když je pořád na zahradě" usmál se ,,jo to asi ne" ,,co kdybychom zase zašli na nějakou párty?" usmál se na mě Bill ,,a na jakou?" ,,no Andreas dneska večer pořádá nějakou párty" usmál se Bill ,,tak jsem myslel, že bychom mohli zase jednou vyrazit a pořádně si to užít co na to říkáš?" ,,co abych pravdu řekl, tohle není špatnej nápad. Jestli chceš mít opravdu děti, tak si už moc neužijeme" usmál jsem se..,,ne to asi ne…jedině že by jsme je dali někomu na hlídání" usmál se ,,jo…tak o tomhle se budeme bavit až to bude jisté ano?" ,,dobře" souhlasil se mnou Bill a odešel do kuchyně, aby si udělal čaj na zahřání…,,chceš taky čaj"? zahulákal z kuchyně ,,jo když tak jo" usmál jsem se a zase sledoval televizi…,,Sasu" ozvalo se z kuchyně…ihned jsem vyskočil na nohy a běžel za Billem..,,co se stalo"? řekl jsem ale Bill jenom třepal rukou a ukazoval na rychlovarnou konvici s vařící vodou..jen jsem zatřepal hlavou, vzal mu prst a strčil ho pod studenou vodu…Bill si jen hlasitým vydechnutím ulevil od bolesti a koukl se na mě ,,ty ses o mě bál?" zeptal se a několikrát zamrkal ,,jasně že jsem se o tebe bál..co bych dělal, kdyby se ti něco stalo?" řekl jsem a koukl se na ten prstík..pak jsem vzal látkový kapesník a naložil ho do studené vody a pak ho následně vyždímal..přiložil jsem mu ho na prstík a přitiskl, aby ho to chladilo a nepálilo ,,děkuju" usmál se a koukl se na ty čaje ,,já to udělám, běž si zatím sednout, donesu ti to" řekl jsem ochotně a dal vodu znovu vařit, páč už to muselo dávno vychladnout..


///


Když jsem mu to tam donesl, Bill se už usmíval jako sluníčko, kterému na obloze nepřekáží ani jeden mráček. ,,děje se něco?" ,,ne, jen koukám jak mám ochotného brášku" usmál se…bráška…tak mi dlouho neřekl, ale nevadí…,,jo já se taky někdy divim, jak dokážu být ochotný" usmál jsem se a do ruky mu dal hrníček s čajem oslazeným tak, jak to máme oba dva rádi…


///


Už je večer a jak jsme se s Billem a Andreasem dohodli, šli jsme na tu pařbu. Když jsme tam přišli..to teda jsem nečekal. Bylo tam docela dost lidí…,,dojdu pro něco do kuchyně..myslím pro pití" usmál jsem se na Billa a odešel do kuchyně pro nějaký nápoj. Nakonec jsem vzal 2 vychlazená piva a šel zase za Billem..Bill na alkohol moc není, ale přesto si ho vzal s úsměvem. Hned se napil…docela jsem koukal, jak se Bill umí na pořádný akci odvázat…pokrucoval boky do rytmu hudby a usmíval se…,,Hej jsi to ty Bille?" usmál jsem se na něj ,,no jasně…kdo bych měl být?" ,,já necím, jen že takhle jsem tě ještě nikdy neviděl" ,,no tak už vidíš" usmál se a dal mi pusinku za ouško..,,No néé oni fakt přišli" usmál se Andy a oba jsme se na něj koukli ,,to je super kluci..vítejte zpátky" usmál se a oba nás objal ,,díky za přivítání, jsme tu rádi" usmál jsem se a Bill mi přikývl na souhlas…


///


Pařba je v plném proudu, ale já se moc neopíjím. Bill se taky moc neopil. Jo je už trošku při náladě, ale snad ještě ví co dělá. To já taky. Zrovna jsem šel na záchod…Teda můžu vám říct, že jsem to stihnul jen tak tak..šel jsem zrovna zpátky, dolů po schodech, když jsem dole uviděl Billa, jak se líbá s nějakym dredatym týpkem…,,Co to má znamenat?" řekl jsem Billovi, když jsem přišel až dolů…ještě musel vědět co dělá ,,teda to je kočka" usmál se ten dredatej ,,Ehm..Tome..co ty tady?" usmál se Bill ,,to je super no" řekl jsem a odešel jsem od nich…,, se ti vykous s někym jinym co?" řekl Andy ,,jo už jsem myslel, že je s tímhle konec, ale už to zase začíná" řekl jsem smutně ,,ale já vám vymyslim léčbu, neboj" usmál se Andy ,,hmm..díky" řekl jsem a poplácal ho po rameni ,,dneska máte oddělený pokoje jo?" řekl a usmál se ,,jo díky" řekl jsem a sedl jsem si smutně na gauč…


Pokračování příště…

Se srandy láska 8.díl

26. dubna 2008 v 8:16 | Boruvka |  FF - Se srandy láska
"pane Kaulitzi tohle ste přehnal chci mluvit s vašimi rodičem!" "Hmm super tak jim zavolejte a ja zase du čau!" "nashledanou pane Kaulitzi!" "a slečno Wachterova!" řekne Tom a chyti mě za ruku a deme pryč! "Tome mi se tak styskalo" a zase na chodbě se začnem libat!
Kolem projde učitel z chemie "neste na hřišti ale ve škole!" Tom mu ukaže fakače a on de dal! "co řikaš po škole na dobry oběd?" "hmm to by šlo ale mam hodně učeni!" "ale ty ses nikdy neučila a učit se nebudeš!" "co kecaš zlato na maturitu se učit budu!" "no tak za rok nebo dva možna ti budu věřit!" "styskalo s emi!" "mi taky Tomi!" "kolik dneska končite?" "etě mame jednu hodku a pak vypadnu!" "super ja už mam volno!" "co kecaš mazej do třidy!" "no tak jo sedneš si se mnou?" "ja ale sedim s Andy!" "tak mas mulu!" A polibi mě!
Vlezem do třidy a holky okamžitě se sleti kolem Toma a hned se ho ptaj na ruzny picovány! Pak do třidy vleti jedna fiflena z čtvrtaku a začne ho tam libat! Tom ji od sebe odtahne a vleze na lavici a zakřiči! "Holky sem zadanej a je to važny chci si ji vzit tak sorry! A Meliso s tebou sem se rozešel už před 3 měsicama tak di do prdele konečně!" A otoči se na mě a skoči ze stolu a sedne si ke mně! Veme mě na klin a už mě nepusti vtom do třidy vleze nejhorši uča na škole a hned po nas začne řvat! "Kaulite Wachterová k tabuli hned! Nesem zvědava na vaše cukrovani!" A Tom na ni zařve "protože vas nikdo nechce že jo!" A všichni se začnou šileně řepit! "Kaulite to že ste slavny vas neděla Bohem země ani vašich trapných připominek!" "tak běžte doprdele! Na vaše blbe kecy nemam važně čas ani naladu! A do kabinetu nedu pře nesem na babiny jako ste vy!" "dejte mi žákovskou! A podte k tabuli!" "nejde se mi nechce a boli mě nohy!" "tak vypadněte z vyučovani!" "tak to ne ja tu budu pře tu mam moji holku a chci s ni byt!" A to třida nevydrži a začnou se smat tak nahlas že tam přileti ředitel! "Pane Kaulitzi podte se mnou!" V tom zazvoni na konec vyučovani a tak mě tom chyti za ruku a rychle zdrhnem ze školy ven! "eště že je patek!" "maš pravdu aspon ty babiny a dědky neuvidim dva dny!" "Tome miluju tě!" "ja tebe taky!" Vtom se mi uděla špatně ale tak že se mi zatoči hlava a omdlim! Vzbudim se až v nemocnici! "co se stalo?" "Terry už ti je lip?" pta se tatka a tom ho doplnuje! "Jo jen se mi zatočila hlava!" Vtom do pokoje vleti doktor! "mužu mluvit se slečnou Wachterovou?" "no nam to mužete řict ja sem jeji otec a tohle jeji přitel!" řekne tatka "ne běžte ven! Ja vam to pak řeknu!" Oni odejdou a doktor spusti! "Tak Terry sme ti udělali vyšetřeni hlavy a mam pro vas špatnou sptavu jedna je že umíráte a druha že ste těhotna!" "prosim? Asi sem špatně slyšela!?" "ne ste těhotna ve 2 měsici a a taky mate Hodgkinovou nemoc ale jsou na to už leky a da se zabranit jejimu navratu a uplně ji vylečit!" "Bože ale co proč? To nechapu!" "to je vpořadku to ve vašem věku ma plno mladych divek!" "ale to mi je jedno ale ja nemužu byt těhotna vždyt!" A ukaže mi vysledky testu a a další diagnozu! Asi po pul hodce vysvětlovani odejde a do pokoje vleti Tom! "co se děje milačku proč tu byl tak dlouho?" "Tome mam dvě spravy…!" "co se děje? Sou doufam dobře?" "Tome neskač mi do řeči vždyt viš že to nesnáším… a nemaš pravdu obě sou blbe!"
"Tak povidej co se děje jo tvuj otec musel odejit do práce večer bude doma!" "jo děkuju! …ehm nevim jak začit ta první je že sem těhotna ve 2 měsici a ta druha je etě horši?!" "co muže byt tak sladky jako ditě? A ta druha!" "no ehm j-ja sem nemocna ale da se to lečit pry pokud se to stihne zjistit včas ale jestli ne tak asi umřu!" "al-le co to povidaš? T-To není ….!"
------------------pokračovani přiště!-----------------------------

Malá výměna názorů 43.díl

26. dubna 2008 v 8:14 | Boruvka |  FF - Malá výměna názorů
Do ředitelny šel Tomík semnou, ředitelka mě mile přivítala a poslala do 2.A. Tomovi řekla ať mě provede po škole, ten toho hned využil a první co mi ukazoval byly záchody :o). "no lásko opravdu zajímavý záchody tu máte no" Tom se jen usmál a postupně mi ukazoval školu, když zazvonilo dovedl mě k mojí nový třídě, dal mi pusku a letěl do třídy ,která byla mimochodem vedle ty mojí. (aspoň že tak) zhluboka sem se nadechla, zaklepala a vstoupila do třídy. Učitelka mě hned představila a pak ať o sobě řeknu něco víc.(no super fakt díky) tak sem začala odkuď sem se nastěhovala a tak. Všechny bárbíny na mě čuměli jak na nevím co. Nakonec mě učitelka poslala do poslední lavice uprostřed. V ní seděla sympatická brunetka oblečením podobná mě: "ahojky já sem Elis" "ahoj Neli těší mě" "mě taky nevypadáš jako naše třídní bárbíny" "jo děkuju myslím že si budeme rozumět" celou hodinu sme s Elis prokecali. Když konečně zazvonilo vylítli sme s Elis ze třídy jako rakety. Jak tak letíme kolem partičky kluků najednou mě někdo vtáhne mezi ně. "hej co je?" "promiň princezno nechtěl sem tě vylekat a jaká byla první hodina?" "ty jo zlatí sem se tě lekla ale jo super až na to že ani nevím co sme měli za hodinu páč sme jí s Elis celou prokecali" "no teda pusinko že se nestydíš" pak mi Tomík představil tu partičku kluků ale zapamatovat si někde 10 kluků není žádná sranda: "moc mě těší ale mám strašnej hlad takže letím pá" "pá zlato a pusu nedostanu?" tak sem Tomíkovi dala pusu ale ten toho opět využil a tak to vyvrcholilo v několika minutovou líbačku. Kluci jen čuměli a pak z nich vypadlo jen wow. "tak se mějte kluci papík" vyběhla sem z toho chumlu, čapla Elis za ruku a letěli sme do školní kantýny. Když sme stáli frontu Elis se zeptala: "ty máš něco s Tomem Kaulitzem?" "no už to tak bude mám už 3 měsíce" "no páni to sem ani netušila že Tom s někým tak dlouho vydrží." "no já taky ne ale neboj vím jakou má pověst a proto by mě jeho úlet ani nepřekvapil, jen teď asi nebudu oblíbená co?" "no to asi ne ale ser na ně je to vaše věc" "děkuju" když sme si nakoupili dala sem si lízátko do pusy a letěli sme do třídy. Když sme procházeli kolem kluků zastavil mě Tom: "ju lásko copak si koupila svýmu miláčkovi k papu?" "no nic tohle je pro Nelušku" "ale no tak" "nic nedostaneš a nepruď" Tom mi teda aspoň vytrh lízátko pusy: "hej nakul, to není fér" "jo a za co" "mno dám ti pusu" "tak jo" tak sem dala Tomíkoj pusu ale lízátka sem se nedočkala protože zrovna když sme se o něj prali zazvonilo. Tak sme zase zalezli do třídy a museli vydržet tu šikanu jménem učení. Asi o 3 přestávce se kolem naši lavice sešli všechny bárbí a hned začli: "co máš s Tomem?,ten je můj, nech ho bejt" a samí takoví stupidní otázky. Já sem se naštvala a tak sem se zvedla ze židle a postavila se k největší bárbí ze třídy: "tak hele bárbí co s ním mám vám může bejt úplně jedno jasný, myslím že to je věc jen moje a jeho takže si dejte voraz" Elis se zbytkem třídy začala tleskat a bárbíny se otočili na podpadku a vypadli ze třídy. "uff" když sem vylezla ze třídy sjela sem zádama po zdi a seděla na zemi. Tom mě viděl a hned běžel ke mně: "lásko co se děje?" "nic jen už to začíná" "co?" "no Tome ty holky to nikdy nepřejdou sou úplně posedlí tebou i klukama chápeš" "oni ti něco udělali?" "ne jen malá výměna názorů, ve třídě si daj pokoj ale na škole jich je spousta" "lásko klid to bude dobrý oni si zvyknou fakt" "hm jo když budeš ve škole tak si nic nedovolej ale co když odjedete na turné" "od toho tu sou kluci pamatuješ neboj kamarádů tu mám dost a teď vstávej z tý země" okolo šli kluci z Tomovi partičky: "ježiš co se stalo si v poho?" "jo už je to dobrý tak já du dovnitř tak zatím" když sem zašla do třídy kluci se hned Toma ptali co se stalo. Ten jim to všechno řek a kluci slíbili že nedovolej aby mi někdo ubližoval že sem první holka Toma kterou maj rádi.

Školní láska 14.díl

26. dubna 2008 v 8:13 | Boruvka |  FF - Školní láska
||Autor: Sabina;tokiohotel-stesi.blog.cz||
... Druhej den ráno stál s tou svojí nádherou před školou v obětí. Pokusila jsem se nahodit šťastnej úsměv a prošla jsem kolem nich. "Ahoj !" "Jé, ahojky Emi....Jasmín, tak odpoledne, už musim papa. Emo počkej na mě !" hulákal, na mě cestou do šatny a běžel za mnou. "Co chceš ?" ptala jsem se znuděně. "Chci jít s tebou." "Hmmm, ale já nechci. Ahoj !" Chytil mě za ruku a postavil zpátky před sebe. "Ty žárlíš že jo ?" zeptal se mě se spokojeným úsměvem. "Ne. Nevim proč. Myslíš kvůli tý růžový krásce ? Ta mě nedostává ani omylem," snažila se jsem se zvrátit podezření. "Ale dostává. Jseš vzteky bez sebe." Touhle větou mě ale fakticky namíchnul. Si tím zvyšuje sebevědomí nebo co ? "Víš co ti řeknu ? Jo, máš pravdu ! Jsem vzteky bez sebe ! A to z toho důvodu, že aspoň vidím, jak moc si vážíš tý líbačky v kuchyni. No jo, sladký řečičky....to je tvoje parketa. A ještě ti můžu říct, že jsem měla daleko lepší život, když jsemse s tebou nebavila. Od tý doby co začala ta naše aférka je můj život jedna velká depka ! Udělej mi tu radost a už si mě nikdy nevšímej. Budeme se jenom dál tiše nenávidět. Jdu domu, řekni úče, že se mi udělalo špatně !" vynadala jsem mu u šaten, obrátila se na podpatku a mašírovala domu. Co si ten pitomeček myslí. Mě život řídit nebude. Ať si je s tou princezničkou a mě dá konečně jednou provždy pokoj.
Druhej den jsem přišla do školy jako nic. Nevěnovala jsem mu jedinej pohled, jediný slovo. Tenhle způsob "komunikace" mi náhodou docela vyhovoval. Byla jsem strašlivě šťastná, že ještě měsíc a budu mít celý dva měsíce od tohohle idiota pokoj. "Písemky vám dopadly strašně, takže budeme dělat ve dvojicích referáty. A ty dvojice vám určím já. Ne jako minulý rok, kdy se jeden dělal s referátem a druhý se vezl. Takže: Inken a Thomas, Viky a Johannes a....."
Pokračování příště...